Podziękowajki

05 kwietnia 2014 17:41 / 1 osobie podoba się ten post
to ja bede dziekowywac wszystkim za spedzone 5 tyg ...... dziekuje Wam:))))
09 kwietnia 2014 23:03 / 1 osobie podoba się ten post
Dziękuję za 1000 lubianych postów!!! <3
09 kwietnia 2014 23:14 / 7 osobom podoba się ten post
Ja dziękuje tym ,którzy stworzyli to Forum:)

Znalazłam to Forum w październiku 2012 roku i ......Wiele się nauczyłam,poznałam mnóstwo ciekawych osób(w realu i wirtualnie).

Nauczyłam się poruszać w wirtualnym świecie(już wiem co można napisać ,a czego lepiej nie).

Tutaj jest tyle charakterów co pszczółek w ulu:)A to jest bardzo interesujące,można porozmawiać właściwie na każdy temat.

Dziękuję też Moderatorowi ,za wytrwałość:):):)
10 kwietnia 2014 08:35 / 4 osobom podoba się ten post
Kochani , a ja chciałam Wam podziękowac za miłe towarzystwo , za pomoc , za kopniaki i wyciąganie z dołków . Dzięki forum można o wiele lżej znieśc pobyt w DE . Dziękuję i życzę wszystkiego dobrego .
10 kwietnia 2014 09:02 / 3 osobom podoba się ten post
Chciałabym podziękować za wczorajszą postawę wielu z Was (dotyczącą Ani), byłam naprawdę w szoku kiedy czytałam jej posty, ale też mnogość Waszych cennych informacji (nr.tel.do adwokat, do konsulatu,adresy do szpitala i domu dla kobiet) . Spisalam te wszystkie inf.dla siebie, by w razie W mieć z czego korzystać. Oby takich sytuacji nie było więcej, tego sobie i innym życzę.
Przepraszam Orima, że go wkrecilam w wydzwanianie do adwokatki w imieniu Ani37, ale w danej chwili wydawało się to dla mnie być najlepszym wyjściem.
10 kwietnia 2014 10:37 / 5 osobom podoba się ten post
Ja też chce wszystkim podziękowac,uczepiłam sie tego forum jak akwizytor klamki,nie załuje ani jednej chwili jaką tu spędziłam,nauczyłam sie juz pisac dwoma palcami i zdarza mi sie uzywac polskich znaków.Tak jak Lwica zapisałam wszystkie informacje[oby sie Nam nigdy nie przydały] jezeli uda mi sie być na zjeżdzie,podziękuje osobiście.
10 kwietnia 2014 18:01 / 2 osobom podoba się ten post
hogata76

Ja dziękuje tym ,którzy stworzyli to Forum:)

Znalazłam to Forum w październiku 2012 roku i ......Wiele się nauczyłam,poznałam mnóstwo ciekawych osób(w realu i wirtualnie).

Nauczyłam się poruszać w wirtualnym świecie(już wiem co można napisać ,a czego lepiej nie).

Tutaj jest tyle charakterów co pszczółek w ulu:)A to jest bardzo interesujące,można porozmawiać właściwie na każdy temat.

Dziękuję też Moderatorowi ,za wytrwałość:):):)

Cos ty nawywijała że tak sie Jodzie kłaniasz ha ha.Masz racje kazda społecznośc czegos uczy
11 kwietnia 2014 14:11 / 2 osobom podoba się ten post
Fiber39 za wczorajszy post o zegarze z kukułką.... Tak mi wreszcie coś puściło, że tarzałam się ze śmiechu... Dziękuję...)))))
11 kwietnia 2014 14:20 / 5 osobom podoba się ten post
Dziękuję niemieckiej firmie Netto za sprzedaż czekolady nadziewanej o smaku miętowym za jedyne 0,35 centów! Za jedno euro można sobie wyprawić ucztę, jakich mało, a nawet dowieźć niespożyte resztki do domu. Oczywiście nie dotrą one na miejsce z powodu łakomstwa ich właściciela... Ale to już drobiazg!
11 kwietnia 2014 14:23 / 4 osobom podoba się ten post
romana

Dziękuję niemieckiej firmie Netto za sprzedaż czekolady nadziewanej o smaku miętowym za jedyne 0,35 centów! Za jedno euro można sobie wyprawić ucztę, jakich mało, a nawet dowieźć niespożyte resztki do domu. Oczywiście nie dotrą one na miejsce z powodu łakomstwa ich właściciela... Ale to już drobiazg!

ale zawież przynajmniej opakowania i wszystim opowiedz , że smakowała znakomicie !!!! hahaha
15 kwietnia 2014 18:56 / 1 osobie podoba się ten post
Serwisowi Opiekunki24 rowniez wesolych Swiat zycze...
15 kwietnia 2014 22:00 / 1 osobie podoba się ten post
Ja nie lubię czekolady.. różne inne słodkie rzeczy (w tym cukier - słodka kawa, słodka herbatka) owszem, ale czekoladki akurat najmniej... Jedyny wyjątek to właśnie czekoladki o smaku mietowym i wtedy lecę po całości... czyli zjadam nie mniej niz jedno... opakowanie. Czyli dziękuje temu co cóś takiego opatentował...))))
16 kwietnia 2014 08:08
Chciałam w tym miejscu podziękować serdecznie mojej koleżance Hani za wspólnie spędzoną niedzielę i inne wieczory , za wsparcie i dobre słowo. Haniu dzięki - i mam nadzieję - do zobaczenia.
16 kwietnia 2014 09:55 / 6 osobom podoba się ten post
Kochane forumnowo!
Jako, ze po odsiadce dzis WYCHODZE, chce wszystkim podziekowac za to ze jestesmy (ha, ha, sobie tez!).
Z domu pewno meldowac sie nie bede, ale za tydzien bede znowu w Zurichu, wiec nie "stracicie" mnie na dlugo.
Milych swiat wszystkim, po obydwu stronach!
17 kwietnia 2014 13:35 / 2 osobom podoba się ten post
Dziękuję bardzo,bardzo Kasi63 za podsunięcie pomysłu z wykonaniem telefonu.Wszystko udało sie odkręcic.Uniknełam w ten sposób straty doładowania.
Wesołych Świat wszystkim!