Podziękowajki

17 maja 2014 22:40 / 1 osobie podoba się ten post
Lili

Eeee, Emi, tym się nie przejmuj :)))

 Nie patrz na widelce i inne sztućce  - tylko plusiki, plusiki,plusiki !!! - zasłużone :):))
18 maja 2014 14:23 / 1 osobie podoba się ten post
Dziękuję serdecznie wszystkim za ciepłe słowa i dostosuję się do nich.
21 maja 2014 16:03 / 5 osobom podoba się ten post
Kocham Was! :* dziękuję, że jesteście:)
24 maja 2014 01:59 / 3 osobom podoba się ten post
Dziękuję ivanilia40 za pomoc, Mycha i Kasia63 za opier***e osoby mej i reszcie za wsparcie:)
24 maja 2014 07:20 / 1 osobie podoba się ten post
nianta

Dziękuję ivanilia40 za pomoc, Mycha i Kasia63 za opier***e osoby mej i reszcie za wsparcie:)

Jaki opier..????To były mocniejsze akcenty forumowej edukacji:):):):)Jeśli są i będą pozytywne efekty to już jest plus:):):)
24 maja 2014 08:14 / 2 osobom podoba się ten post
Na razie czekam na wyjazd, tzn. Jadę juz w niedzielę, jeśli agencja się spisze i wszystko będzie zgodne z umową to zaopiniuję. a ziarno wyda plony przy wypłacie;)
24 maja 2014 21:53 / 4 osobom podoba się ten post
A ja chciałam podziękować dziś Emilii, że zdała egzamin. Od paru tygodni tak mi się gęba nie cieszyła jak teraz. Sukces nie mój ale cieszy ogromnie :) Może się wygrzebię z mojego doła i zmobilizuję do działania.
26 maja 2014 08:55 / 4 osobom podoba się ten post
Chciałam wszystkim serdecznie podziękować za wsparcie, za rozmowy za Waszą obecność na forum. Z Wami łatwiej się pracuje. Jeszcze raz serdecznie dziękuję i uciekam na urlop, co nie znaczy, że nie będę się odzywać. Wszystkim pozostającym w De życzę ,żeby czas leciał szybko i bezstresowo
26 maja 2014 09:27
aska59

Chciałam wszystkim serdecznie podziękować za wsparcie, za rozmowy za Waszą obecność na forum. Z Wami łatwiej się pracuje. Jeszcze raz serdecznie dziękuję i uciekam na urlop, co nie znaczy, że nie będę się odzywać. Wszystkim pozostającym w De życzę ,żeby czas leciał szybko i bezstresowo

Miłego urlopowanie, nie śpiesz się, my tu czekamy. Sokojności
26 maja 2014 09:31 / 1 osobie podoba się ten post
Dziękuję wszystkim, którzy pisali o czytnikach:) mam już swojego Kindla i jestem bardzo zadowolona i zaczytana.Dziękuję kochani za książki.
08 czerwca 2014 14:36 / 3 osobom podoba się ten post
Dziękuję joannagda za to że wczoraj kupiła sobie precla, a później ja go jej zjadłam:) Może kiedyś to przeczyta bo teraz neta nie ma, pozdrawiam Ciebie Asiu, był bardzo smaczny...
14 czerwca 2014 19:55 / 7 osobom podoba się ten post
Dziękuję Romanie i Joannagda za miło spędzony czas:) Romana dzięki za kawkę i poczęstunek, a Tobie Asia za prezent, ale nigdy więcej tego nie rób!
 
14 czerwca 2014 20:28
dlaczego to zdjecie takie wielkie jak się je otworzy? :/
 
Już wiem po kliknięciu prawym przyciskiem myszy trzeba dać pokaż obrazek, i będzie w sam raz na wielkość monitora.
14 czerwca 2014 20:33
sas-anka

dlaczego to zdjecie takie wielkie jak się je otworzy? :/
 
Już wiem po kliknięciu prawym przyciskiem myszy trzeba dać pokaż obrazek, i będzie w sam raz na wielkość monitora.

Ty jesteś taka wysoka czy Romana taka niska? ;-)
14 czerwca 2014 20:34 / 4 osobom podoba się ten post
Sówka

Ty jesteś taka wysoka czy Romana taka niska? ;-)

Obie jesteśmy w sam raz:)