Podziękowajki

23 kwietnia 2014 21:05 / 6 osobom podoba się ten post
Chciałam z całego serca podziękować WSZYSTKIM,za pomoc,wsparcie,trzymanie mnie za rękę,Roma pięknie napisałaś o wsparciu opiekunów,Wy naprawde byliście ze mną,nie wiem jak to możliwe,ale miałam tego świadomość.Tak wiem brzmi to dość patetycznie,ale dla mnie to tak właśnie było.Jadąc na pogrzeb spędziłam 24upojne godziny w autobusie ,który stawał co 2 h i wypluwał z siebie biedaków dążących na spotkanie przy jajku.Niebawem wracam do De tz.jutro o 19 wyjeżdżam i dołącze do szacownego grona wygnańców.
06 maja 2014 20:05 / 7 osobom podoba się ten post
Jutro 5.00 startuje do domu.Dziekuje Wam ślicznie za towarzystwo i rozmowy.Z wami łatwiej sie pracuje.Buziaki dziewczyny i trzymajcie sie chłopaki
06 maja 2014 20:44
ORIM

Jutro 5.00 startuje do domu.Dziekuje Wam ślicznie za towarzystwo i rozmowy.Z wami łatwiej sie pracuje.Buziaki dziewczyny i trzymajcie sie chłopaki

witaj...
mam nadzieję ,że to nie przeze mnie zmieniłeś swoje foto...
powodzenia w drodze do domku...
pozdrawiam ze Szczecina...
06 maja 2014 21:29
ORIM

Jutro 5.00 startuje do domu.Dziekuje Wam ślicznie za towarzystwo i rozmowy.Z wami łatwiej sie pracuje.Buziaki dziewczyny i trzymajcie sie chłopaki

Orim szerokości i spokojności podczas podróży.Nabierz sił i wracaj pełen entuzjazmu.
06 maja 2014 21:34
ORIM

Jutro 5.00 startuje do domu.Dziekuje Wam ślicznie za towarzystwo i rozmowy.Z wami łatwiej sie pracuje.Buziaki dziewczyny i trzymajcie sie chłopaki

Szerokiej i spokojnej drogi :)
14 maja 2014 21:38
Serdaczne dzięki za przesłane e-booki.Polecam się na przyszłość.
14 maja 2014 22:27
Chcialam rowniez podziekowac wszystkim, ktorzy przeslali mi e-booki, zrobilabym przez e-meila, niestety zawiesil mi sie paskud i przychodza spowrotem:(((
14 maja 2014 22:50
balutka

Serdaczne dzięki za przesłane e-booki.Polecam się na przyszłość.

Jeśli będziesz chciała więcej napisz maila:)
17 maja 2014 10:48 / 5 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Cudnie Lileczko piszesz , to my Ci powinniśmy podziękować .............Ja , jako forumowy -nygus (jesli chodzi o wyszukiwanie tematów )  , korzystam , że wyszukałaś " podziekowajki " chcę podziekować wszystkim , którzy mnie wspierali , pomagali , doradzali , mailowali do mnie z "namiarami ".... Dałam radę , jeszcze nie piszę , dopiero przed wyjazdem dam znać , bo już raz się za szybko cieszyłam......DZIĘKI   serdeczne ......

Basiu,
dziękuję za tysiąc pincetne polubienie :)))))
Dziewczyny,
dziękuję za 1500 polubień :))))))
17 maja 2014 11:06 / 2 osobom podoba się ten post
emi

Basiu,
dziękuję za tysiąc pincetne polubienie :)))))
Dziewczyny,
dziękuję za 1500 polubień :))))))

A jak Ciebie można nie lubić ?...... A,a,a.....i jużnie jest równo .....no i co ? DDDDDDDDD
17 maja 2014 11:12 / 2 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

A jak Ciebie można nie lubić ?...... A,a,a.....i jużnie jest równo .....no i co ? DDDDDDDDD

Zbieram dalej.....
No są tacy, którzy zamiast like dają mi nóż, widelec....
17 maja 2014 17:38 / 1 osobie podoba się ten post
emi

Zbieram dalej.....
No są tacy, którzy zamiast like dają mi nóż, widelec....

Eeee, Emi, tym się nie przejmuj :)))
17 maja 2014 17:40 / 3 osobom podoba się ten post
Lili

Eeee, Emi, tym się nie przejmuj :)))

Wprost przeciwnie :D Jestem im wdzięczna za to, że mogę utwierdzić się w swoich poglądach. Nic w tym tak nie pomoga jak dobra opozycja. :))))))
17 maja 2014 18:02 / 1 osobie podoba się ten post
emi daje tobie dodatkowe 5000 tys polubien.dzieki ...
17 maja 2014 18:05 / 3 osobom podoba się ten post
gosia35

emi daje tobie dodatkowe 5000 tys polubien.dzieki ...

Biorę, chociaż bardziej przydałoby mi się, żeby na miejscu polubień napisane było euro :)))))
No, ale jak się nie ma co się lubi- to się lubi, co się ma :))))