Podziękowajki

14 czerwca 2014 21:43 / 1 osobie podoba się ten post
efka66

Nie wiem która jest która, wiem że Ty to Ty, ale tu na takiego łobuza wygladasz:)

Jak miło wreszcie Romcię zobaczyć.Ładnie sie śmiejesz Romuś{))))))))
15 czerwca 2014 06:40 / 2 osobom podoba się ten post
gosia35

Jak miło wreszcie Romcię zobaczyć.Ładnie sie śmiejesz Romuś{))))))))

Dziękuję Ci Moja Droga za tą ogromną przysługę, którą mi zrobiłaś. Jesteś kolejnym pięknym dowodem na to, że w internecie można poznać wspaniałe osoby :*********** Do sklikania, usłyszenia i zobaczenia mam nadzięję w Rowach albo Koszalinie :)))))))))))))))))
15 czerwca 2014 07:16
Dziewczyny napewno spotkano wasze było super to widac na fotce...oby wiecej takich miłych pogaduch...
15 czerwca 2014 07:41 / 1 osobie podoba się ten post
frezje

Dziewczyny napewno spotkano wasze było super to widac na fotce...oby wiecej takich miłych pogaduch...

Teresa przecież to spotkanie było w Monachium a Ty też tam jesteś, zaproś dziewczyny na basen koło Ciebie w następną sobotę i się zobaczycie a my pooglądamy znów fajne fotki
23 czerwca 2014 12:57 / 2 osobom podoba się ten post
Chcę podziekować 'NIEWIDZIALNEJ  RECE" za meila.Ten co pozostał w harcerstwie do wieku dojrzałego, a nawet przejrzałego lubi bawic sie w podchody niech sie bawi.Niech walczy i zdobywa nowe sprawnosci.Ale dziekuje,informacja była spozniona ale przyjeta do wiadomosci.Mnie to juz nie interesuje:)
 
 
23 czerwca 2014 13:06 / 2 osobom podoba się ten post
Ja chciałabym podziękować pewnej firmie za możliwość zobaczenia na własne oczy tych pięknych krajobrazów........
23 czerwca 2014 13:11 / 3 osobom podoba się ten post
ania37

Ja chciałabym podziękować pewnej firmie za możliwość zobaczenia na własne oczy tych pięknych krajobrazów........

Widzisz Aniu .....nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło ...:))))
23 czerwca 2014 16:16
Ja dziękuję za poniedziałek, wtorek, środę, czwartek, piątek, sobotę i niedzielę'
za ROK 000-2014,
za to, że jestem szczęśliwa, ale.......nie dziękuję, że jestem sama
23 czerwca 2014 16:53 / 3 osobom podoba się ten post
Ziołkowa dziękuję za trzytysięczne polubienie :))))))))))))
Dziękuję Wam wszystkim :DDDDDD
P.S. A w szczególności Iwanilii i Lili, bo spora część lików należy do Was :**********
23 czerwca 2014 17:01 / 3 osobom podoba się ten post
A ja dziękuję za IMBIR !! hhahahaah ,szczególnie Beacie,ze podzieliła się przepisem na szczęście,bo teraz nie dosyć,ze nic mnie nie boli to wreszcie chudnę,czyli jestem szczęśliwa jakbym miłosc swojego zycia poznała .:)
23 czerwca 2014 17:05
Dajcie przepis na przytycie
23 czerwca 2014 17:08 / 4 osobom podoba się ten post
bieta

Dajcie przepis na przytycie

Wypluj to słowo,nawet nie wiesz jakiego masz farta,ze jesteś szczupła. Nie będą Cię nigdy boleć stawy,skóra Ci nie obwiśnie,policzki nie opadną na ramiona,kazdy ciuch pasuje na Ciebie,no i najważniejsze niczego sobie nie musisz odmawiać,ja bym tak chciała.
23 czerwca 2014 17:20 / 1 osobie podoba się ten post
ivanilia40

Wypluj to słowo,nawet nie wiesz jakiego masz farta,ze jesteś szczupła. Nie będą Cię nigdy boleć stawy,skóra Ci nie obwiśnie,policzki nie opadną na ramiona,kazdy ciuch pasuje na Ciebie,no i najważniejsze niczego sobie nie musisz odmawiać,ja bym tak chciała.

Iwanilio hihihihihi dobre, ale się ubawiłam..straszna przyszłość...
 
23 czerwca 2014 17:36
ivanilia40

Wypluj to słowo,nawet nie wiesz jakiego masz farta,ze jesteś szczupła. Nie będą Cię nigdy boleć stawy,skóra Ci nie obwiśnie,policzki nie opadną na ramiona,kazdy ciuch pasuje na Ciebie,no i najważniejsze niczego sobie nie musisz odmawiać,ja bym tak chciała.

Nie wiesz jak bardzo bolą mnie stawy,,,,   161/50 , dawny sport dał mi się we znaki
 
23 czerwca 2014 17:42
alexia

Iwanilio hihihihihi dobre, ale się ubawiłam..straszna przyszłość...
 

Andrea , dostajesz minusa