Nasze hobby #2

12 kwietnia 2016 21:59 / 1 osobie podoba się ten post
W końcu się nauczyłam, zeszło mi sporo czasu:)
27 kwietnia 2016 21:25 / 1 osobie podoba się ten post
ORIM

Jezu !!! dopiero czytajac koniec postu zaskoczylem ze o psa chodzi :lol3:a nie o pana meza :-)

Zbieraczu - spojrz na moj awatar. To prezent od mojej przyjaciólki ze Szwecji . Kupiła go na aukcji dla mnie. Mam juz miejsce zrobione tylko prezent jeszcze nie dotarł. Mam jechać w maju na parę dni i przywioze go. Teraz dostałam sporo dzbankow , konewek i chyba to flakony na trzech nożkach. Stare z patyna bardzo ładnie wygladaja stojąc przy starej wadze takiej zegarowej i moździerzu. Ale Ty chyba zbierasz lampy , tak ? mam tez stary gong taki jak w westernach. Co o tym sądzisz? Chcę sobie zrobić kuchnie w stylu ruskim . Wstawiłabym fotke ale nie wchodzi.
27 kwietnia 2016 21:29
mleczkovoll40

Zbieraczu - spojrz na moj awatar. To prezent od mojej przyjaciólki ze Szwecji . Kupiła go na aukcji dla mnie. Mam juz miejsce zrobione tylko prezent jeszcze nie dotarł. Mam jechać w maju na parę dni i przywioze go. Teraz dostałam sporo dzbankow , konewek i chyba to flakony na trzech nożkach. Stare z patyna bardzo ładnie wygladaja stojąc przy starej wadze takiej zegarowej i moździerzu. Ale Ty chyba zbierasz lampy , tak ? mam tez stary gong taki jak w westernach. Co o tym sądzisz? Chcę sobie zrobić kuchnie w stylu ruskim . Wstawiłabym fotke ale nie wchodzi.

Ja znawczynią nie jestem, ale ten samowar mi się podoba. Bardzo ozdobna rzecz i pięknie się prezentuje na białej płaszczyźnie.
27 kwietnia 2016 21:32 / 1 osobie podoba się ten post
tina 100%

Ja znawczynią nie jestem, ale ten samowar mi się podoba. Bardzo ozdobna rzecz i pięknie się prezentuje na białej płaszczyźnie.

Pierwszy raz widzialam taki malowany. Jest bardzo dobrze utrzymany ,zadnej rysy. Cudo . Ja przywioze go to wstawie fotke. Chiba mi na promie nie skradną)
27 kwietnia 2016 21:37
mleczkovoll40

Zbieraczu - spojrz na moj awatar. To prezent od mojej przyjaciólki ze Szwecji . Kupiła go na aukcji dla mnie. Mam juz miejsce zrobione tylko prezent jeszcze nie dotarł. Mam jechać w maju na parę dni i przywioze go. Teraz dostałam sporo dzbankow , konewek i chyba to flakony na trzech nożkach. Stare z patyna bardzo ładnie wygladaja stojąc przy starej wadze takiej zegarowej i moździerzu. Ale Ty chyba zbierasz lampy , tak ? mam tez stary gong taki jak w westernach. Co o tym sądzisz? Chcę sobie zrobić kuchnie w stylu ruskim . Wstawiłabym fotke ale nie wchodzi.

fajny,ale elektryczny chyba
27 kwietnia 2016 21:39
ORIM

fajny,ale elektryczny chyba

nie . na wegielki
27 kwietnia 2016 21:45 / 3 osobom podoba się ten post
mleczkovoll40

nie . na wegielki :-)

To zmienia postac rzeczy.Jeszcze czajniczek i tacka i bedzie komplet
27 kwietnia 2016 21:48 / 1 osobie podoba się ten post
ORIM

To zmienia postac rzeczy.Jeszcze czajniczek i tacka i bedzie komplet

Moze sie trafi. Moja przyjaciółka to koneserka. Cały tydzien obserwowała licytacje. I dopadła go. A jeszcze jak zrobie ruską kuchnie , to dopiero bedzie efekt. Mam juz pomysł tylko w domu musze go przeforsować.
12 maja 2016 12:40 / 7 osobom podoba się ten post
dla nastolatki

12 maja 2016 12:52 / 6 osobom podoba się ten post
magdalena_k

dla nastolatki

Piekne Dla nastolatki ,czyli dla mnie 
12 maja 2016 12:54 / 1 osobie podoba się ten post
magdzie

Piekne:-) Dla nastolatki ,czyli dla mnie :lol3:

12 maja 2016 13:00 / 1 osobie podoba się ten post
magdzie

Piekne:-) Dla nastolatki ,czyli dla mnie :lol3:

tak nastolatko :)
13 maja 2016 16:47 / 8 osobom podoba się ten post
najdluzsza moja robótka wreszcie skonczona ciagnelo sie to masakrycznie ale jest.... na chlodne jesienne wieczory i zimowe dzionki [/   [url=http://ifotos.pl/z/saxpnxr/]  cos sie mnei nie udawszy przepraszam
13 maja 2016 17:10 / 4 osobom podoba się ten post
magdalena_k

najdluzsza moja robótka wreszcie skonczona ciagnelo sie to masakrycznie ale jest.... na chlodne jesienne wieczory i zimowe dzionki [/   [url=http://ifotos.pl/z/saxpnxr/]  cos sie mnei nie udawszy przepraszam

Ale jakie Ty ladne wyrabiasz rzeczy! Mgdaleno! Ja Ciebie podziwiam!
13 maja 2016 17:20 / 2 osobom podoba się ten post
magdalena_k

najdluzsza moja robótka wreszcie skonczona ciagnelo sie to masakrycznie ale jest.... na chlodne jesienne wieczory i zimowe dzionki [/   [url=http://ifotos.pl/z/saxpnxr/]  cos sie mnei nie udawszy przepraszam

Śliczne!, ale ile do tego trzeba mieć cierpliwości! Wiem, bo moja mama robiła takie rzeczy. W każdym razie efekt niesamowity!