Powitajki przy kawie 77

14 czerwca 2024 09:35 / 2 osobom podoba się ten post
14 czerwca 2024 10:03 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry już z domu, 🏠 a właściwie z przychodni bo czekam w kolejce  .Spokojnego i miłego dnia 
14 czerwca 2024 10:30 / 2 osobom podoba się ten post
nincia

Dzień dobry już z domu, 🏠 a właściwie z przychodni bo czekam w kolejce :-) .Spokojnego i miłego dnia 

Dzień dobry dzień dobry! witamy!
14 czerwca 2024 10:30 / 1 osobie podoba się ten post
nincia

Dzień dobry już z domu, 🏠 a właściwie z przychodni bo czekam w kolejce :-) .Spokojnego i miłego dnia 

Nincia,samych dobrych wieści od lekarza i przyjemnego urlopu 
14 czerwca 2024 13:48 / 2 osobom podoba się ten post
Dzień dobry wczesnym popołudniem. Wczoraj piękna pogoda a dzisiaj brrr,zimno .
Pogodnie ale wieje mocno. Nici z wieczornego wyjścia do bistro na wspólne ze znajomymi oglądanie meczu. Te bistro na górce,10 minut spacerkiem od nas. Już się szykują na wieczór,muzykę aż u nas słychać. Mają dwa tarasy i na obu zamontowane  telebimy,w środku kilka dużych telewizorów,chyba liczą na wielkie zwycięstwa 
Nie chce mi się marznąć,obejrzę w domu,w dresikach i ciepłych skarpetach
Przyjemnego,pogodnego piątku życzę 
14 czerwca 2024 14:07 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

Nincia,samych dobrych wieści od lekarza i przyjemnego urlopu :aniolki:

Dziękuję Gusia, już wróciłam od lekarza jest wszystko dobrze. Teraz dalsza część odpoczywania,już zjadłam czereśnie,bo tam ich nie miałam a popołudniu będą truskawki mniam😋,Zmienniczka dzwoniła ale gdy byłam u lekarza i nie słyszałam. A teraz nie odbierała bo z komś gadała.  Pewnie oddzwoni.
15 czerwca 2024 07:22 / 2 osobom podoba się ten post
Szien dobry 
dzisiaj sobota , u mnie pada deszcz 
szaro, buro , hmm
milego dnia 
15 czerwca 2024 07:29 / 2 osobom podoba się ten post
Dzień dobry.  Za oknem i ⚡ .
Spokojnej soboty opiekunkowo. 
15 czerwca 2024 07:39 / 2 osobom podoba się ten post
... A u mnie w "stolycy" ciepło i słonecznie 
Witam  i życzę miłego i spokojnego dnia 
15 czerwca 2024 07:46 / 3 osobom podoba się ten post
Dzień dobry w słoneczną dobotę ☀️ bęfzie cieplutko fzień nawet 25 st.  Dziś tozpakuję resztę walizki bo wczoraj odpoczywałam  .Zmienniczka już donie dzwoniła pytać o Wifi i patę innych rzeczy,wczoraj pdp za
serwowała jej na obiad Apfel strudel z piekarnika. Przyjechała podobno ok 20,30 ale z babką była curka więc wszystko jej wytłumaczyła  Szkoda mi tej kobitki ale może wytrzyma te 6 tygodni tak jak ja. To dopiero początki to jeszcze wszystkiego nie wie. Spokojnego dnia wszystkim i dziękuję że wspieraliście mnie na tym trudnym zleceniu.  Trzymajcie się cieplutko 
15 czerwca 2024 10:20 / 2 osobom podoba się ten post
Dzień dobry,po nocy " dzień ,a po burzy spokój ". Ale grzmialo i lało w nocy,prawdziwa burza była. Miałam nadzieję na słońce i goronc od rana,kiedy ziemia paruje i latem pachnie. Słońce co prawda jest,ale nie grzeje zbyt mocno,co chwilę chowa się za chmurami ,które wiatr przegania. Jeszcze chwilę pocieszę się ciszą,pdp w łóżku,emocje meczowe pomogły chyba lepiej niż tabletki na sen .
 Zaraz śniadanie,później pobiegnę po ziemniaki ,zapomniałyśmy wczoraj kupić. I zobaczymy jak się sytuacja rozwinie. Na spacer trochę strach wyjść,Pedepcia bierze od wczoraj  Entwässerungs tabletki i często "biega" do toalety. Trochę postoję przy garach,zaplanowałam Königsberger Klopse i to z kilograma mięsa,będzie trochę zabawy ale też i na dwa dni. Na pewno nie na jutro tylko na kiedyś,nie lubimy jeść dwa dni pod rząd tego samego.
No i znowu ciemne chmury wiatr przygonił a myślałam że je rozwieje.
Spokojnej,pogodnej soboty życzę 
15 czerwca 2024 10:37 / 3 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo 😊 ufff Aniołek na rozrabiał , pralka chodzi na maxa , chociaż w poczuciu winy weszła pod prysznic Margaretka .
Jak to Gusia pisze " interes  gó...."
Luke nic nie relacjonujesz 😉 a chłopcy niemieccy tak dobrze grali . 5:1. Oglądałam 2:0 . Przełączyłam . 
Jutro kciuki trzymamy 
 
15 czerwca 2024 11:13 / 3 osobom podoba się ten post
dorotee, oglądaliśmy. Babcia mi towarzyszyła leżąc i oglądając. Powiedziała, że nie rozumie tego sportu, haha. Pociecha. Chociaż jej powiedziałem, że fynf cu ajns 😂, to i tak zapomniała już rano. Jutro o 15 jest mecz i będziemy pić kawę i oglądać. Inne mecze sporadycznie obejrzę, chyba, że w dalszej fazie mistrzostw. A tak po deszczu wyszło słońce. Zakupy zrobiłem i wolne do poniedziałku. Oczywiście z zakupami. 
15 czerwca 2024 11:32 / 3 osobom podoba się ten post
dorotee

Dzień dobry Opiekunkowo 😊 ufff Aniołek na rozrabiał , pralka chodzi na maxa , chociaż w poczuciu winy weszła pod prysznic Margaretka :chaplin:.
Jak to Gusia pisze " interes  gó...."
Luke nic nie relacjonujesz 😉 a chłopcy niemieccy tak dobrze grali . 5:1. Oglądałam 2:0 . Przełączyłam . 
Jutro kciuki trzymamy :aniolki:
 

Oj,często zdarza się nam ten g...niani interes,nawet dwa razy w tygodniu,tylko czemu zawsze w nocy albo nad ranem ?. Inge też ze łzami w oczach przeprasza,jest Jej przykro i bez szemrania,nie ważne która godzina,wchodzi pod prysznic.
 Mecz oglądałyśmy do końca,Pedepcia nie bardzo rozumie zasady gry,ale cieszyła się jak dziecko. Życzyłam Szkotom żeby chociaż jednego,honorowego gola strzelili,ten samobój Niemców się nie liczy. Druga połowa była już mniej ekscytująca,nie lubię jak gra toczy się na jedną bramkę. Obawiam się,żeby jutrzejszy mecz nie wyglądał podobnie . Zobaczę dzisiaj czy będzie leciała transmisja na telebimie w bistro,jeśli tak,to się wybierzemy. Dzisiaj i jutro jest jakiś festyn przy deptaku,już wczoraj kramy stawiali,jak nie będzie padać to może przejdziemy się na jakiegoś "flammuchena".
15 czerwca 2024 11:47 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

Oj,często zdarza się nam ten g...niani interes:-),nawet dwa razy w tygodniu,tylko czemu zawsze w nocy albo nad ranem :-(?. Inge też ze łzami w oczach przeprasza,jest Jej przykro i bez szemrania,nie ważne która godzina,wchodzi pod prysznic.
 Mecz oglądałyśmy do końca,Pedepcia nie bardzo rozumie zasady gry,ale cieszyła się jak dziecko. Życzyłam Szkotom żeby chociaż jednego,honorowego gola strzelili,ten samobój Niemców się nie liczy. Druga połowa była już mniej ekscytująca,nie lubię jak gra toczy się na jedną bramkę. Obawiam się,żeby jutrzejszy mecz nie wyglądał podobnie :-(. Zobaczę dzisiaj czy będzie leciała transmisja na telebimie w bistro,jeśli tak,to się wybierzemy. Dzisiaj i jutro jest jakiś festyn przy deptaku,już wczoraj kramy stawiali,jak nie będzie padać to może przejdziemy się na jakiegoś "flammuchena":-).

Wiek robi swoje , ja wróciłam w lutym to zauważałam różnice , Irenka mi nic nie powiedziała . Prawie zawsze po nocy . Te AK na rozbudzenie 
Ja już w holu wiem co mnie czeka  ale cóż  choroba . 
Teraz po miesiącu spokoju troszkę rozrabia .