Jak minął dzień 15

15 października 2024 15:39 / 1 osobie podoba się ten post
Gusia29

Pewnie,że nie zaszkodzi :-). Mleczko tylko tych pierdół z bzykajacymi pszczółkami się pewnie obawia  i woli nie ryzykować :lol1:
Nalewka dla mnie też nie,w jesienne czy zimowe wieczory,to najchętniej lampka jakiegoś czerwonego burgunda czy primitivo :wino1:

Właśnie o to bzykanie chodziło 
15 października 2024 16:42 / 6 osobom podoba się ten post
Witam 
Mijają dni, że hoho, tak szybko na urlopie
Wszystko zgodnie z planem, co dwa dni jeżdżę na grzybki, ogarniam też terminy i jakieś tam rzeczy w domu. Pogoda u nas piękna.
Fotka z grzybobrania wczorajszego, wiaderko rezerwowe musiałem wyciągnąć, bo koszyk był już zapełniony.
Miłej pracy i fajnych chwil urlopowiczom 
 
16 października 2024 18:07 / 2 osobom podoba się ten post
Chyba już dobry wieczór  
Dzisiaj rano okna w aucie były  zamurowane na amen .
Musiałam skrobać. Cos wcześnie na takie pogodowe wybryki . Z dzikiego wina opadają zielone  liście a ja tak czekałam aż się przebarwią . Grzybów w lesie zatrzęsienie dawno tyle nie było . 
Spokojnego wieczoru .
19 października 2024 16:22 / 4 osobom podoba się ten post
Popołudniowe powitanko 
Jesień tego roku jest przepiękna.
Przedpołudniowy spacer w miejskim lesie.
 

 
Miłego popołudnia i wieczoru 
20 października 2024 10:21 / 1 osobie podoba się ten post
Luke

Popołudniowe powitanko :-)
Jesień tego roku jest przepiękna.
Przedpołudniowy spacer w miejskim lesie.
 

 
Miłego popołudnia i wieczoru :buziaczki:

U nas jesień tego roku brzydka .Był przymrozek w tygodniu i narobił bałaganu .Liście na  pnączach opadły bez przebarwienia się co pozbawiło tego jesiennego sznytu  . Tak czy siak,ja jesień lubię choć w tym roku pozbawiona zapachu goryczy w powietrzu .
20 października 2024 11:23 / 1 osobie podoba się ten post
A u nas przez ostatnie dni jesień piękna,ciepła i kolorowa. Słonko świeci,fajnie poszukać butami w suchych liściach. Całe popołudnia spędzamy na spacerach,wracamy do domu ok 18-19
20 października 2024 11:31 / 1 osobie podoba się ten post
Gusia29

A u nas przez ostatnie dni jesień piękna,ciepła i kolorowa. Słonko świeci,fajnie poszukać butami w suchych liściach. Całe popołudnia spędzamy na spacerach,wracamy do domu ok 18-19:jesien:

A co Ty Gusiu chcesz szukać butami w liściach ? Grzybki rozdepczesz 
 
Ps 
Wiem jak się pisze na tym g....
Jak nie sprawdze , to
sie dziwię, kto to pisał?
20 października 2024 11:35 / 2 osobom podoba się ten post
Mleczko

A co Ty Gusiu chcesz szukać butami w liściach ? Grzybki rozdepczesz :-)
 
Ps 
Wiem jak się pisze na tym g....
Jak nie sprawdze , to
sie dziwię, kto to pisał?

Szuram i szukam,póki co tylko kasztany znajduję . Pięknie brązowe i lśniące. Uważam tylko,żeby jakiegoś gołego,bezdomnego ślimaka nie rozdeptać 
20 października 2024 21:20 / 1 osobie podoba się ten post
Teraz jest sezon na kasztany jadalne, a jakie pyszoty są w confiseriach z nimi wypiekane. Dziś bylismy ze znajomymi :) 
Na grzybach też byliśmy parę razy, ale nie mamy jakichś ogromnych zbiorów, ponieważ w Szwajcarii zbieranie grzybów jest tak popularne jak w Polsce a risottem ze świezymi borowikami się wszyscy zajadają . A zatem i w związku z tym trzeba miec czas aby się na grzybobranie o odpowiedniej porze wybrać. A my jesteśmy ograniczeni - czasowo, żeby nie było 
Dziś mnie jeszcze wkurzyła nasza polska polityka samorządowa, doszły mnie pewne wieści z Polski od koleżanki, ale się nie będę rozpisywać. Ide spać a wam dobrej nocy życzę :) 
21 października 2024 17:24
Ja zbieram zwykłe kasztany 😁😁