Zakrzep żylaków

31 maja 2016 12:08 / 1 osobie podoba się ten post
Zakręcona Mamuela

Fioletowa myszko pamietasz nazwe?

Niestety nie pamietam...Nawet po allegro sie przebieglam teraz i nie moge znalezc. Sprobuje sie dokopac na wizazu ale...trudno bedzie;))) Ten watek ma kilka lat a ja na zakrzepice zaczelam chorowac ponad 3 lata temu. I przeczytalam wtedy wszystkie posty;))) Nie mam pojecia w ktorym roku szukac info ...
 
 
31 maja 2016 12:37 / 2 osobom podoba się ten post
Zakręcona Mamuela

Fioletowa myszko pamietasz nazwe?

Masz tutaj linka,moze sama sie dokopiesz? ;)

http://f.kafeteria.pl/temat/f2/zakrzepica-trombofilia-p_3531470/16
31 maja 2016 13:08 / 2 osobom podoba się ten post
Zakręcona Mamuela

Fioletowa myszko pamietasz nazwe?

Szukałam na Wizażu,a le coś nie mogę się tam odnaleźć.Jak kto będzie miał to o info proszę.Ja też szukać będę.
31 maja 2016 13:10 / 1 osobie podoba się ten post
teresadd

Szukałam na Wizażu,a le coś nie mogę się tam odnaleźć.Jak kto będzie miał to o info proszę.Ja też szukać będę.

Bo to nie na wizazu tylko na kafeterii,machnelam sie;)) Przepraszam...Linka wkleilam tam wyzej w jakims poscie. Ale sie przekopywac nie mam sily bo to ponad 300 stron!
31 maja 2016 15:17 / 2 osobom podoba się ten post
fioletowa.mysz

Masz tutaj linka,moze sama sie dokopiesz? ;)

http://f.kafeteria.pl/temat/f2/zakrzepica-trombofilia-p_3531470/16

Oki dzieki Fioletowa. Tereska jak znajde dam ci znac a jak ty to mi dasz znac!
31 maja 2016 16:37 / 2 osobom podoba się ten post
Zakręcona Mamuela

Oki dzieki Fioletowa.:-) Tereska jak znajde dam ci znac a jak ty to mi dasz znac!:-)

Znalazłam Sigvaris.Wpisałam na kafeteri zakrzepica- pończochy i pokazał mi wątki gdzie znalazłam.To chyba o te chodziło.Jeszcze były Aries.Zobaczę zaraz jak to na ceneo wygląda.
31 maja 2016 16:52 / 2 osobom podoba się ten post
teresadd

Znalazłam Sigvaris.Wpisałam na kafeteri zakrzepica- pończochy i pokazał mi wątki gdzie znalazłam.To chyba o te chodziło.Jeszcze były Aries.Zobaczę zaraz jak to na ceneo wygląda.

Ty to masz zdrowie Teresa ;)))) Ja zwatpilam po kilku stronach...Pamietalam w ktorym watku to bylo i tyle;))) 
31 maja 2016 18:05 / 1 osobie podoba się ten post
fioletowa.mysz

Ty to masz zdrowie Teresa ;)))) Ja zwatpilam po kilku stronach...Pamietalam w ktorym watku to bylo i tyle;))) 

Coś ty .Po trzech stronach mi się odechciało i wpisałam konkretnie czego szukam i wypluło strony gdzie było info o pończochach.
Tam było ponad 300 stron.Ceny też różne.Poszukam tu i tam i zobaczę.Te które mam w tej chwili nie są najwyższ,ych lotów ,takie kupiłam jakie były w rehabilitacyjnym sklepie.
31 maja 2016 21:46 / 1 osobie podoba się ten post
teresadd

Znalazłam Sigvaris.Wpisałam na kafeteri zakrzepica- pończochy i pokazał mi wątki gdzie znalazłam.To chyba o te chodziło.Jeszcze były Aries.Zobaczę zaraz jak to na ceneo wygląda.

Dzieki Teresko ja dopiero teraz mogłabym poszperac
21 lipca 2016 15:45 / 2 osobom podoba się ten post
Dzieki Basia
Chcialam sie zapytac ,co myslicie o przystawianiu pijawek?
Skierowanie na usuniecie zyl ,mialam ponad 2 lata temu,ale termin przeszedl.Pojawil sie pomysl aby laserowo usunac ,no ale bym musiala z kilka zabiegow sobie zafundowac i to jeszcze z 400 km ode mnie.
Teraz dotarlam do pijawek Czy ktoras z Was miala takie zabiegi,obecnie jestem w domu,musze miec z 8 takoch ,ale ciekawi mnie rezultat tego podobno jest super.Prosze cos zeby ktos napisac jak cos wie,ja sie boje ,ale w krotkim terminie moge pozbyc sie zylakow,a podobno pijawki dzialaja wszechstronnie.
21 lipca 2016 16:06
magdzie

Dzieki Basia:-)
Chcialam sie zapytac ,co myslicie o przystawianiu pijawek?
Skierowanie na usuniecie zyl ,mialam ponad 2 lata temu,ale termin przeszedl.Pojawil sie pomysl aby laserowo usunac ,no ale bym musiala z kilka zabiegow sobie zafundowac i to jeszcze z 400 km ode mnie.
Teraz dotarlam do pijawek:-) Czy ktoras z Was miala takie zabiegi,obecnie jestem w domu,musze miec z 8 takoch ,ale ciekawi mnie rezultat tego podobno jest super.Prosze cos zeby ktos napisac jak cos wie,ja sie boje ,ale w krotkim terminie moge pozbyc sie zylakow,a podobno pijawki dzialaja wszechstronnie.

Temat dla mnie ciekawy,ale o pijawkach nic nie wiem.Tez bym sie bała. Czy to robi lekarz,czy jakis znachor.
21 lipca 2016 16:13 / 1 osobie podoba się ten post
ivetta

Temat dla mnie ciekawy,ale o pijawkach nic nie wiem.Tez bym sie bała. Czy to robi lekarz,czy jakis znachor.

To jest medycyna naturalna ,a wiec lekarze chyba nie ...,sa przychodnie zajmujace sie tym,no w kazdym wiekszym miescie ,jestem po rozmowie wstepnej,troche mnie to przeraza ,niby nic takiego,Trzeba sprawdzic osobe,ktora to robi,poczytac opinie,pijawki musza byc z hodowli labolatoryjnej ,mam takiego stracha w sumie nie wiem czemu.
U mnie pierwsza wizyta 150, nastepne po 200, musze miec takich zabiegow z 8. Widzialam zdjecia gojacych sie ran itp,a jak zdaze zrobic tylko 4 zabiegi i wyjade ,a z nogi bedzie sie cos saczylo,sama juz nie wiem.Jestem jak dziewica i chce i boje sie.
21 lipca 2016 16:18
Zabieg laserowy przeszło 2 tyś zł.
21 lipca 2016 16:48 / 5 osobom podoba się ten post
magdzie

To jest medycyna naturalna ,a wiec lekarze chyba nie ...,sa przychodnie zajmujace sie tym,no w kazdym wiekszym miescie ,jestem po rozmowie wstepnej,troche mnie to przeraza ,niby nic takiego,Trzeba sprawdzic osobe,ktora to robi,poczytac opinie,pijawki musza byc z hodowli labolatoryjnej ,mam takiego stracha w sumie nie wiem czemu.
U mnie pierwsza wizyta 150, nastepne po 200, musze miec takich zabiegow z 8. Widzialam zdjecia gojacych sie ran itp,a jak zdaze zrobic tylko 4 zabiegi i wyjade ,a z nogi bedzie sie cos saczylo,sama juz nie wiem.Jestem jak dziewica i chce i boje sie.

Komu te pijawy , komuuuuuuu ???!!! .....tak się wydzierali na targu , ale jak byłam jeszcze bardzo młodziutka . Może jeszcze do szeptuchy jakiejś pojedź albo innego szamana ? Magda , moja mama opowiadała , że przed wojną przystawiali pijawki na " wszystkie choroby " i podobno krew czasem lała się ostro jeszcze po odstawieniu tego " robactwa "  . Nie mówię , że nie pomogą Ci , bo się na tym nie znam , ale ja bym jednak zaufała specjaliście , czy to będzie laser , czy skalpel .... Idę na spacer z profesorową , może napotkam na swej drodze jakąś żabę , wezmę ją w dłonie , pierdykne całusa prosto w usteczka , bo możliwe , że to będzie jakiś zaklęty księciunio 
21 lipca 2016 17:00 / 2 osobom podoba się ten post
magdzie

Dzieki Basia:-)
Chcialam sie zapytac ,co myslicie o przystawianiu pijawek?
Skierowanie na usuniecie zyl ,mialam ponad 2 lata temu,ale termin przeszedl.Pojawil sie pomysl aby laserowo usunac ,no ale bym musiala z kilka zabiegow sobie zafundowac i to jeszcze z 400 km ode mnie.
Teraz dotarlam do pijawek:-) Czy ktoras z Was miala takie zabiegi,obecnie jestem w domu,musze miec z 8 takoch ,ale ciekawi mnie rezultat tego podobno jest super.Prosze cos zeby ktos napisac jak cos wie,ja sie boje ,ale w krotkim terminie moge pozbyc sie zylakow,a podobno pijawki dzialaja wszechstronnie.

Nie mialam hirudoterapii ale zaluje. Moglam sobie wspomoc leczenie zakrzepicy. Z tego co slyszalam,pijawki daja bardzo fajne efekty. Ale ja bym sie zdecydowala tylko wtedy,gdybym wiedziala,ze przystawia mi je lekarz. W zadnym innym wypadku nie. Nie i juz!

Tutaj mozna troche sobie poczytac: 

http://wiadomosci.wp.pl/kat,18032,title,Lekarz-pijawki-lecza-ale-moga-tez-powaznie-zaszkodzic,wid,15449401,wiadomosc.html?&ticaid=117680