Mam problem

31 lipca 2016 16:36 / 5 osobom podoba się ten post
anerik

ivetta, a jak ty byś postąpiła na moim miejscu...dajmy na to.....
Wiem na pewno, że do niego nie wrócę , ale trochę go rozumiem ...jest samotny...tylko dla czego strasznie mnie naciska tak jak bym była jego własnością.
Jedynie mam taką nadzieję , że skoro mówi o tym, że sobie odbierze życie to jednak tego nie zrobi......

Takie straszenie ,to głupota.
Kiedyś w młodości jeden też mi tak powiedział,wiec zapytałam komu tak naprawdę krzywdę zrobi.Tylko sobie ,bo nie mi.Widocznie przemyślał i odpuścił. Nie wiem ,czy chcesz całkowicie zerwać kontakt z tym panem,czy nie .On nie musi wiedzieć kiedy wracasz do Polski.
Wytłumacz mu ,ze nie zamierzasz za nikogo wychodzić za mąż,bo cenisz sobie wolność i nie ma co liczyć ,ze zostaniesz jego żona .Trzeba to powiedzieć stanowczo ,ja wiem ,ze jest trudno ,ale trzeba .Im szybciej to załatwisz tym prędzej będziesz mieć spokój ducha,bez jakiś wyrzutów  sumienia.Weź pod uwagę ,ze tego za Ciebie nikt nie zrobi,tylko Ty sama musisz.Podbuduj się psychicznie i do dzieła .Życzę dobrego i spokojnego zakończenia tej znajomości.
31 lipca 2016 16:57 / 4 osobom podoba się ten post
ivetta

Takie straszenie ,to głupota.
Kiedyś w młodości jeden też mi tak powiedział,wiec zapytałam komu tak naprawdę krzywdę zrobi.Tylko sobie ,bo nie mi.Widocznie przemyślał i odpuścił. Nie wiem ,czy chcesz całkowicie zerwać kontakt z tym panem,czy nie .On nie musi wiedzieć kiedy wracasz do Polski.
Wytłumacz mu ,ze nie zamierzasz za nikogo wychodzić za mąż,bo cenisz sobie wolność i nie ma co liczyć ,ze zostaniesz jego żona .Trzeba to powiedzieć stanowczo ,ja wiem ,ze jest trudno ,ale trzeba .Im szybciej to załatwisz tym prędzej będziesz mieć spokój ducha,bez jakiś wyrzutów  sumienia.Weź pod uwagę ,ze tego za Ciebie nikt nie zrobi,tylko Ty sama musisz.Podbuduj się psychicznie i do dzieła .Życzę dobrego i spokojnego zakończenia tej znajomości.

Bedzie wiedział, bo się zmieniam 6 tyg. na 6 tyg....  
Wolałabym po dobroci....od czasu do czasu zadzwonić co słychać itd......... ale jeśli tak ma być jak do tej pory to wolę już żadnych kontaktów.

Miałam taką znajomość kiedyś.....i teraz mamy fajny kontakt od czasu do czasu.....jak mi coś trzeba z elektryki to zawsze mogę liczyć na niego.....a i na kawę wpadnie........ można , można...ale nie z każdym chyba niestety.......
31 lipca 2016 17:01 / 6 osobom podoba się ten post
anerik

Bedzie wiedział, bo się zmieniam 6 tyg. na 6 tyg....  
Wolałabym po dobroci....od czasu do czasu zadzwonić co słychać itd......... ale jeśli tak ma być jak do tej pory to wolę już żadnych kontaktów.

Miałam taką znajomość kiedyś.....i teraz mamy fajny kontakt od czasu do czasu.....jak mi coś trzeba z elektryki to zawsze mogę liczyć na niego.....a i na kawę wpadnie........ można , można...ale nie z każdym chyba niestety.......

Mówisz , że z elektryką daje sobie radę ? Ty to masz łeb na karku , że z fachowcami się zadajesz .... jeśli bym miała kiedyś wybierać to może jakiś kominiarz ?
31 lipca 2016 17:28 / 2 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Mówisz , że z elektryką daje sobie radę ? Ty to masz łeb na karku , że z fachowcami się zadajesz :-).... jeśli bym miała kiedyś wybierać to może jakiś kominiarz ?:lol3:

Doobre !!!
Basiu...,,, aaaa po co ci ten kominiarz????? ciekawska jestem....
31 lipca 2016 17:28 / 4 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Mówisz , że z elektryką daje sobie radę ? Ty to masz łeb na karku , że z fachowcami się zadajesz :-).... jeśli bym miała kiedyś wybierać to może jakiś kominiarz ?:lol3:

Może stolarz? Ale on może wyłożyć kawę na ławę...
31 lipca 2016 17:45 / 3 osobom podoba się ten post
tina 100%

Może stolarz? Ale on może wyłożyć kawę na ławę...:-)

Kominiarz bardziej przydatny chociaż ? stolarz też jakieś tam wiertła ma zawsze pod ręką 
31 lipca 2016 17:51 / 3 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Kominiarz bardziej przydatny :-) chociaż ? stolarz też jakieś tam wiertła ma zawsze pod ręką :lol3:

Hola, hola ! Najpierw "błazeria" 
31 lipca 2016 19:30 / 6 osobom podoba się ten post
anerik

Doobre !!!
Basiu...,,, aaaa po co ci ten kominiarz????? ciekawska jestem....

Jak to po co ? Żeby mogła się za guzik złapać... hihihi I kominiarz umie "fi-ku-mi-ku" już w kominie... hihihi
31 lipca 2016 20:34 / 4 osobom podoba się ten post
tina 100%

Anerik, jakkolwiek by na to nie patrzeć, to trzeba się zebrać w sobie i radykalnie tą realację zakończyć. To co napisałaś utwierdziło mnie tylko w tym przekonaniu. No, na pewno nie obędzie się bez reperkusji, ale trzeba się z tym liczyć.Życie.

Tina, dziekuję  myslę też ,że juz mu sporo czasu dałam do namysłu................

Szkoda, tylko że żaden mężczyzna się nie wypowiada.....oni znają siebie trochę lepiej..............momo iż kazdy jest inny......

Dodam , że przed chwilą miałam rozmowę z pewnym Irakijczykiem mieszka w Szwajcarii i kocha moją koleżankę ....bardzo, bardzo od roku czy jak.......i prosil mnie o wsparcie........ też mówi, że się zabije........ podbudowałam go trochę, ale nadal smutny....... i co się z tymi chłopami dzieje.....
'' a w tym cały jest ambaras żeby dwoje chciało na raz"   czy jakoś tak....
31 lipca 2016 20:39 / 6 osobom podoba się ten post
anerik

Tina, dziekuję  myslę też ,że juz mu sporo czasu dałam do namysłu................

Szkoda, tylko że żaden mężczyzna się nie wypowiada.....oni znają siebie trochę lepiej..............momo iż kazdy jest inny......

Dodam , że przed chwilą miałam rozmowę z pewnym Irakijczykiem mieszka w Szwajcarii i kocha moją koleżankę ....bardzo, bardzo od roku czy jak.......i prosil mnie o wsparcie........ też mówi, że się zabije........ podbudowałam go trochę, ale nadal smutny....... i co się z tymi chłopami dzieje.....
'' a w tym cały jest ambaras żeby dwoje chciało na raz"   czy jakoś tak....

Oj Anerik- roześmiałam się teraz, bo mnie się czasy licealne przypomniały- no, ja nie mam takich dylematów, mam zupełnie inny charakter, mój chłop też i jak się pozabijamy , to nawzajem :)))
31 lipca 2016 22:18 / 9 osobom podoba się ten post
"bo się zabije" to zwykły szantaż emocjonalny i tyle.Gdyby to mnie dotyczyło,spróbowałabym ostatni raz przeprowadzić zwiezłą,rzeczowa rozmowę typu "nie dzwon ,nie pisz,nie przyjeźdżaj i nie szantazuj mnie groźbami bo nie robi to na mnie wrażenia"Jeśli nie byłoby efektu pozytywnego z jego strony ,natychmiast zerwałabym radykalnie wszelkie kontakty.Koniec ,kropka ,szlus. Faceci we wszystkich sprawach lubią konkrety,a jak ty wciąż z nim "negocjujesz",tłumaczysz sie ze swojej decyzji, to on wie doskonale ,że Cie przestraszył tymi swoimi groźbami i widzi wciąż szansę na poskładanie związku.Błąd zrobiłaś ,że to przeciągałaś ,ale trudno,na siłę wiadomo że z nim nie będziesz a na opiekunke niemieckiego męża żadna opiekunka z PL się nie nadaje, bo szczęśliwa w takim stadle nie będzie...Krótko i na temat,mówie Ci!
01 sierpnia 2016 13:36
Witam.
Mam taki problem:
Marta jest na steli i nie ma internetu.
Ma tablet, ale tylko z gniazdem mini USB.
Czy są jakieś stiki na mini USB, a może jakies rutery bezprzewodowe na kartę???
I jaką kartę???
Wy na pewno wszystko wiecie,
Więc proszę o poradę.
01 sierpnia 2016 13:48 / 2 osobom podoba się ten post
darekr

Witam.
Mam taki problem:
Marta jest na steli i nie ma internetu.
Ma tablet, ale tylko z gniazdem mini USB.
Czy są jakieś stiki na mini USB, a może jakies rutery bezprzewodowe na kartę???
I jaką kartę???
Wy na pewno wszystko wiecie,
Więc proszę o poradę.

Są routery, ale może i przejściówka jest z mini USB, na USB, zaraz poszukam.  Więc tak-są przejściówki, niech szuka czegoś takiego-wtedy sobie z tego może modem aldikowski odpalić  http://images.google.de/imgres?imgurl=http://tanie-kupowanie.com/pol_pl_ADAPTER-ZENSKI-USB-MINI-USB--935_2.jpg&imgrefurl=http://tanie-kupowanie.com/product-pol-935-ADAPTER-ZENSKI-USB-MINI-USB-.html&h=600&w=600&tbnid=QGS5Mfb7Rc9LYM:&tbnh=95&tbnw=95&docid=uK7t_yfRbBEfkM&usg=__9aiJmrZN7Am65NrDckAKEYFDcgY=&sa=X&ved=0ahUKEwid2L--lKDOAhWKshQKHevAAHQQ9QEIHjAA       ,albo niech szuka takiego routera, on ma wbudowany modem, tylko kartę sim wkłada, łączy się przez wifi z tabletem i już   http://allegro.pl/nowy-router-modem-huawei-e5331-aero2-fvat-gw12-m-i6373371051.html
01 sierpnia 2016 14:10
Z niemieckiego Media Markt jeszcze taki. Wystarczy kartę sim aldikowską lub inną włożyć i połaczyć się z tabletem przez wi-fi
http://www.mediamarkt.de/de/product/_tp-link-m5350-1705298.html
01 sierpnia 2016 14:34 / 1 osobie podoba się ten post
tina 100%

Z niemieckiego Media Markt jeszcze taki. Wystarczy kartę sim aldikowską lub inną włożyć i połaczyć się z tabletem przez wi-fi
http://www.mediamarkt.de/de/product/_tp-link-m5350-1705298.html

No dzięki Tina bardzo.
Router kupie w PL i jej wyślę,
A jeśli chodzi o karty SIM tylko internet - bez telefonu,
To najbardziej opłaca się te w Aldi?
Ile ona mniej więcej kosztuje i ile jest na niej internetu?