Mam problem

17 lipca 2016 11:25 / 1 osobie podoba się ten post
fioletowa.mysz

A pomyleczka, tutaj Fioletowa Mysz :lol1: Ale prosze bardzo ;)

Na małym smartfonie nie zawsze dobrze się palcem trafi ;)
17 lipca 2016 11:34 / 2 osobom podoba się ten post
Oliwia

Pomyliły mi się osoby , ale to nic ;) szkoda ze rynek nie jest ujednolicony w całej Europie. Tak żeby można było z jednym telefonem i jedna kartą jeździć po całej Europie i aby wszędzie działało tak samo 

Pod tym względem, że mobilny net jest limitowany, to jest ujednolicony :) W każdej ofercie mobilnego netu jest ileś giga do wykorzystania miesięcznie. Niech to sobie będzie 20 czy 40 Gb nawet, ale to jest własnie ten limit, który np przy LTE szybko się zmniejsza. Kiedys wzięłam na próbę LTE polsatowski z routerem wifi, to jak 2 synów się z lapkami podpięło to leciało migusiem :). LTE jest szybki i to jest zaleta, ale i szybko się może skonczyć. No, ale są osoby, dla ktorych oferty mobilnego netu są w sam raz. A co do neta w roamingu, tak żeby z jedna kartą po swiecie jezdzić, to długo tego jeszcze nie będzie. Obecnie pakiet 2 GB bodajże , który można za granicą zuzyć, ten roamingowy, kosztuje około 200 zł w Orange.
30 lipca 2016 07:22 / 1 osobie podoba się ten post
Witajcie ja z innej beczki prosze jesli macie wlasne doswiadczenia z problemem zasypiania ..........poradzcie probuje ziola leki na bazie ziol nature ale mysle ze menopauza juz sie zagoscila pozne uspienia wczesne wstawania stres bez powodu prosze poradzcie cos naturalnego skutecznego kupowalam juz krople z Rossmana nocna cisza ale moze ktoras miala podobny problem pomozcie kobitki......kto przebyl rozumie....
30 lipca 2016 07:51 / 2 osobom podoba się ten post
Babka

Witajcie ja z innej beczki prosze jesli macie wlasne doswiadczenia z problemem zasypiania ..........poradzcie probuje ziola leki na bazie ziol nature ale mysle ze menopauza juz sie zagoscila pozne uspienia wczesne wstawania stres bez powodu prosze poradzcie cos naturalnego skutecznego kupowalam juz krople z Rossmana nocna cisza ale moze ktoras miala podobny problem pomozcie kobitki......kto przebyl rozumie....:strach przed noca:

Miewałam problemy z zasypianiem, ale sporadyczne, chociaż miałam faktycznie kiedyś taki epizod, na poczatku wyjazdow, że usnąc nie mogłam.

No, takiego stanu to lekami ziołowymi ciężko się pozbyć.Na szteli też jest ta trudność, ze z powodów logistycznych opiekunka nie może wobec siebie zastosować jakiegoś rytuału codziennych czynności, typu np. ta sama pora zasypiania itp., zeby organizm na własciwe tory wskoczył. Trudno tez się jakiś natrętnych mysli pozbyć, i odciąc od problemów, mimo, że wskazane i pomocne. Jak wrócisz do Polski, to odwiedź lekarza,a póki co zwiększ dawkę tych kropelek. Stosuj 3 razy dziennie, wieczorem weż więcej. Będąc w Niemczech pytałam się farmaceuty, o górną granicę dawki, to powiedział, że mozna sobie w razie problemów z zasypianiem tych kropelek walerianowych konkretnie łyknąć. Wśrod środków ziołowych to jest najlepsze lekarstwo i lepiej przyswajane od suchego extraktu, który jest w tabletkach. Może bierz magnez do tego codziennie wieczorem, ponoć pomaga, no i zmęcz się na świeżym powietrzu. Jakis wieczorny spacer może by nie zawadził, jak da radę to zrobić. Co tam jeszcze- mleko z miodem, herbatka z melisy. Musisz chyba zmasowany atak zastosować, tylko z mieszaniem ziół nie przesadzić bo wiadomo 
30 lipca 2016 08:09 / 1 osobie podoba się ten post
Babka

Witajcie ja z innej beczki prosze jesli macie wlasne doswiadczenia z problemem zasypiania ..........poradzcie probuje ziola leki na bazie ziol nature ale mysle ze menopauza juz sie zagoscila pozne uspienia wczesne wstawania stres bez powodu prosze poradzcie cos naturalnego skutecznego kupowalam juz krople z Rossmana nocna cisza ale moze ktoras miala podobny problem pomozcie kobitki......kto przebyl rozumie....:strach przed noca:

Ja, gdy nie mogę zasnąć włączam telewizor ale bardzo dobrym rozwiązaniem jest też fizyczne zmęczenie.
30 lipca 2016 08:11 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

Miewałam problemy z zasypianiem, ale sporadyczne, chociaż miałam faktycznie kiedyś taki epizod, na poczatku wyjazdow, że usnąc nie mogłam.

No, takiego stanu to lekami ziołowymi ciężko się pozbyć.Na szteli też jest ta trudność, ze z powodów logistycznych opiekunka nie może wobec siebie zastosować jakiegoś rytuału codziennych czynności, typu np. ta sama pora zasypiania itp., zeby organizm na własciwe tory wskoczył. Trudno tez się jakiś natrętnych mysli pozbyć, i odciąc od problemów, mimo, że wskazane i pomocne. Jak wrócisz do Polski, to odwiedź lekarza,a póki co zwiększ dawkę tych kropelek. Stosuj 3 razy dziennie, wieczorem weż więcej. Będąc w Niemczech pytałam się farmaceuty, o górną granicę dawki, to powiedział, że mozna sobie w razie problemów z zasypianiem tych kropelek walerianowych konkretnie łyknąć. Wśrod środków ziołowych to jest najlepsze lekarstwo i lepiej przyswajane od suchego extraktu, który jest w tabletkach. Może bierz magnez do tego codziennie wieczorem, ponoć pomaga, no i zmęcz się na świeżym powietrzu. Jakis wieczorny spacer może by nie zawadził, jak da radę to zrobić. Co tam jeszcze- mleko z miodem, herbatka z melisy. Musisz chyba zmasowany atak zastosować, tylko z mieszaniem ziół nie przesadzić bo wiadomo :ubikacja2:

Dostosuje sie......choc to juz pewno skutek szalonych nie przespanych nocy....znacie to z autopsji,,,,,,ale to co piszesz to sama prawda,,,,,,nasze zycie idzie w kat.....i trza sie z tym pogodzic przeczekac jak innego wyjscia niema,,,,,,,,,kupie ze 2 litry tych spokojnych nocy ,,,,,,,,i podam skutek,,,,,,,dziekuje a lekarz ma jedna rade wziasc dlugi urlop........jesli bezsennosc ma swoje podloze i jest przyczyna to trza jaj usunac,,,,,,,,,,leczy sie tylko bezsennosc sama od siebie bez podania konkretnej przyczyny,,,,,ano moze i lekarza zmienie.....przy menopauzie kupa kobiet tak ma wiadomo w domu ....zreszta co bede pisac same dobrze wiecie.......
30 lipca 2016 08:21 / 1 osobie podoba się ten post
Babka

Dostosuje sie......choc to juz pewno skutek szalonych nie przespanych nocy....znacie to z autopsji,,,,,,ale to co piszesz to sama prawda,,,,,,nasze zycie idzie w kat.....i trza sie z tym pogodzic przeczekac jak innego wyjscia niema,,,,,,,,,kupie ze 2 litry tych spokojnych nocy ,,,,,,,,i podam skutek,,,,,,,dziekuje:aniolki: a lekarz ma jedna rade wziasc dlugi urlop........jesli bezsennosc ma swoje podloze i jest przyczyna to trza jaj usunac,,,,,,,,,,leczy sie tylko bezsennosc sama od siebie bez podania konkretnej przyczyny,,,,,ano moze i lekarza zmienie.....przy menopauzie kupa kobiet tak ma wiadomo w domu ....zreszta co bede pisac same dobrze wiecie.......

Taki jest na ogół algorytm postępowania, ale można trafić na wracza, któremu jak opowiesz o sytuacji i zapytasz, co masz np. uczynic doraźnie, jak którejś nocy tam nie prześpisz, to może coś wypisze.Są w aptekach tabletki bez recepty typu-Apap noc, w Niemczech chyba Hoggar Night, czy coś takiego, które zawierają lek przeciwhistaminowy starej generacji, który działa sedatywnie. Po tym uśniesz na pewno. Nie wiem, musiałabyś się rozeznać, rozważyc, czy jest sens stosowania takich leków, mimo, że bez recepty, co mnie dziwi, szczerze mówiąc. Tu jest link do tego leku, zawiera doxylaminę, w necie znajdziesz info o tej substancji i sobie przemyślisz, czy brać to, czy nie.  http://www.apotheken-umschau.de/Medikamente/Beipackzettel/HOGGAR-Night-Tabletten-4402020.html
 
 
30 lipca 2016 09:33 / 3 osobom podoba się ten post
Babka

Witajcie ja z innej beczki prosze jesli macie wlasne doswiadczenia z problemem zasypiania ..........poradzcie probuje ziola leki na bazie ziol nature ale mysle ze menopauza juz sie zagoscila pozne uspienia wczesne wstawania stres bez powodu prosze poradzcie cos naturalnego skutecznego kupowalam juz krople z Rossmana nocna cisza ale moze ktoras miala podobny problem pomozcie kobitki......kto przebyl rozumie....:strach przed noca:

Problem z niespaniem mam juz jakby za soba.Wiem jakie to meczace, kiedy trzeba spac, a nie mozna usnac. Zaprzyjazniony lekarz przypisal mi ApoZolpin, nie uzalezniaja, nie otumaniaja, dzialaja tylko na zasniecie i przez dwie godz.poczytaj sobie. Dla mnie pol tabletki wystarczylo, zeby usnac jak niemowlaczek. Teraz tez mam je ze soba i gdyby zaszla taka potrzeba, to bym zazyla , bo po co sie meczyc.
30 lipca 2016 09:46
margaritka59

Problem z niespaniem mam juz jakby za soba.Wiem jakie to meczace, kiedy trzeba spac, a nie mozna usnac. Zaprzyjazniony lekarz przypisal mi ApoZolpin, nie uzalezniaja, nie otumaniaja, dzialaja tylko na zasniecie i przez dwie godz.poczytaj sobie. Dla mnie pol tabletki wystarczylo, zeby usnac jak niemowlaczek. Teraz tez mam je ze soba i gdyby zaszla taka potrzeba, to bym zazyla , bo po co sie meczyc.

Poczytam.....dzieki wielkie ino mnie martwi ze dzialaja 2 godziny,,,,,,,,,,,,, a co z reszta nocy.......... choinki wycinac,,,,,,,,,,,abo cus.......
30 lipca 2016 14:03 / 1 osobie podoba się ten post
Babka

Poczytam.....dzieki wielkie ino mnie martwi ze dzialaja 2 godziny,,,,,,,,,,,,,:chaplin: a co z reszta nocy..........:zywoplot: choinki wycinac,,,,,,,,,,,abo cus.......

Ja mialam problem z zasnieciem, jak usneęlam to spalam normalni. Dziala dwie godz. to scislej , po tym czasie nie go juz w organizmie. Zycze Ci Babko dobrych snow , przerywanych co najwyzżej na jakis senne spelnienia,marzenia, ewentualnie siusiu.sory tekst.
30 lipca 2016 14:11
margaritka59

Ja mialam problem z zasnieciem, jak usneęlam to spalam normalni. Dziala dwie godz. to scislej , po tym czasie nie go juz w organizmie. Zycze Ci Babko dobrych snow , przerywanych co najwyzżej na jakis senne spelnienia,marzenia, ewentualnie siusiu.sory tekst.

Poczytalam ulotke i zgroza,,,,,,,,,,,na skutki,,,,,,,,po co czytalam myslalam ze pomoc tuz tuz,,,,,,,,, kupilam kropelki SPOKOJNA NOC........NACHTRUHE ano obadamy ten lek i tak na recepte,,,,,,,
30 lipca 2016 14:12
Wie kto może jak zablokować na poczcie e-mail adres osoby, od której nie chce się dostawać e-maili????
30 lipca 2016 14:15
Babka

Poczytam.....dzieki wielkie ino mnie martwi ze dzialaja 2 godziny,,,,,,,,,,,,,:chaplin: a co z reszta nocy..........:zywoplot: choinki wycinac,,,,,,,,,,,abo cus.......

Jak co, to mnie pomaga łyżeczka miodu. Wypróbuj, może i Tobie też.
30 lipca 2016 15:32
Sorki, wysłałam w "kosmos", ale już naprawiłam :pomponiara:
30 lipca 2016 16:46 / 1 osobie podoba się ten post
Babka

Poczytam.....dzieki wielkie ino mnie martwi ze dzialaja 2 godziny,,,,,,,,,,,,,:chaplin: a co z reszta nocy..........:zywoplot: choinki wycinac,,,,,,,,,,,abo cus.......

Choinki to nieeeee ..... lepiej weź sie za to "cuś".
Ja też mam ostatnio problem ze spaniem. Muszę się rozejrzeć za "cuś" jakie u mnie może być dostepne