Wieczorne rozmowy opiekunek i nie tylko

28 grudnia 2014 10:07
ania52

chyba do na wyjezdzie tra pojsc...a moze Modi rozczarowany,zesmy go na impreze nie zaprosili

no jakby takie cyrki były na moim podwórki i mnie by nie zaproszono toteż bym się znerwiła i to jak!!!
DDDDDDDDD
28 grudnia 2014 10:11
Impala

Moja teoria jest jeszcze inna.Nie tylko jest Polska A i B.Uważam,że jest jeszcze Polska C-a znajduje się ona dokładnie w moim miejscu zamieszkania.
Warmia i Mazury to ten kawałek naszego kraju,gdzie jeszcze nigdy nie byłam.

Trudno nam będzie razem się napić chyba,ale jako bywalec zagranicznych niemieckich hoteli proponuje jakiś polski ,przydrożny zajazd przy granicy-i powrót do domu z opóżnieniem.:))))A torbiszcza niech jadą same do domu.:)))

kto pije ??? gdzie ??? co ??? i kiedy ??? Motel przy granicy ??? Brzmi dumnie ha ha Aby pozniej do remontu ten motel nie poszedł ha ha.Do granicy to nie mam tak daleko,aby terminy pasowaly,to tez chetnie jakas cegłe z muru wyrwe ha ha.
Polska A,B,C ???? Moze i jest ! Nie zastanawiałem sie.Co jednak do polaków do nie wiem czy alfabetu starczy ha ha Oj bywa różnie 
28 grudnia 2014 10:20
ORIM

kto pije ??? gdzie ??? co ??? i kiedy ??? Motel przy granicy ??? Brzmi dumnie ha ha Aby pozniej do remontu ten motel nie poszedł ha ha.Do granicy to nie mam tak daleko,aby terminy pasowaly,to tez chetnie jakas cegłe z muru wyrwe ha ha.
Polska A,B,C ???? Moze i jest ! Nie zastanawiałem sie.Co jednak do polaków do nie wiem czy alfabetu starczy ha ha Oj bywa różnie 

co ty Orim,to u mnie w domu ma byc.na ten czas zamieniam mieszkanie w zajazd...oj nie czytal ty naszych postow,co to je Modus wystrzygl,bo nie w temacie byly wpisane.bylo spac tyle?
28 grudnia 2014 10:24
ania52

co ty Orim,to u mnie w domu ma byc.na ten czas zamieniam mieszkanie w zajazd...oj nie czytal ty naszych postow,co to je Modus wystrzygl,bo nie w temacie byly wpisane.bylo spac tyle?

da ci "wyporzyczony" motel ha ha ha kilka znam w twojej okolicy i nie takie najazdy wytrzymały ha ha.
PS.
Jak kogos nie ma na forum to nie znaczy ze spi hihi
28 grudnia 2014 10:35 / 1 osobie podoba się ten post
ORIM

da ci "wyporzyczony" motel ha ha ha kilka znam w twojej okolicy i nie takie najazdy wytrzymały ha ha.
PS.
Jak kogos nie ma na forum to nie znaczy ze spi hihi

oj Orim widac,zes nie czytal zniknietych postow.na ten czas z wypozyczonym sie skloce i on do domu pojdzie.a jeszcze i z tego wzgledu,ze Impala moze zechce go wypozyczyc bez zgody mej albo jakas inna uczestniczka spotkania.bo uczesnik rarekr to chyba nie
02 stycznia 2015 21:26 / 5 osobom podoba się ten post
Nie lubie bezczynnie siedzieć.Podroz nie jest moja ulubiona czynnoscią dzisiaj wypracuje sobie nowy system, nowy sposob podrozowania.Nie będe spała dzisiejszej nocy.Spakowana jestem, wszystko przygotowane, ale poczytam,popisze,kotkami sie zajmę, bo siedzą koło mojej torby czują,że wyjezdżam  patrzą slepkami na mnie.A w busie usnę i będę spała az do Bazyleii.Nie wysiadam z busa na dymka ,bo nie palę chyba,ze z innego powodu ale to myk,myk i spowrotem.Dostałam meila od syna pdp czekaja na mnie.W tym roku ułozyło mi sie bardzo pomyslnie zimę w pracy lato w domu.Ustalilismy w rodzinie,ze w tym roku wyjezdzamy razem wszyscy nad nasze morze, oby pogoda dopisała tak jak w ubiegłym.Ciesze sie ze chociaz przez mc będziemy razem,bo pozniej wszyscy do pracy sie rozjeżdżaja.
02 stycznia 2015 21:40 / 1 osobie podoba się ten post
Mleczko - zaraz po przyjeździe odezwij sie. Teraz tak się ułożyło , ze ja w domu a Ty do pracy. Ja pewnie do końca marca w domu - jak planowałam.
Też za podróżą nie przepadam - szczególnie do pracy. Staram się nie myśleć o domu , o tym jak mnie moi pożegnali , o smutnych oczach moich kociaków , nawet o ogrodzie . Cóz - mój wybór taka praca. Zawsze sa plusy i minusy. Na razie przeważają plusy takiego rozwiązania.
02 stycznia 2015 21:46 / 1 osobie podoba się ten post
"Moja teoria jest jeszcze inna.Nie tylko jest Polska A i B.Uważam,że jest jeszcze Polska C-a znajduje się ona dokładnie w moim miejscu zamieszkania.
Warmia i Mazury to ten kawałek naszego kraju,gdzie jeszcze nigdy nie byłam".
Żałuj!:) - piekna kraina, ale niestety chyba ta C:). Może,i dobrze , bo jest tam mase miejsc, zwłaszcza na Warmii, naprawde pieknych i dziewiczych...Myśle,że kiedyś odwiedzisz nasze tereny:)..
02 stycznia 2015 21:53 / 2 osobom podoba się ten post
mozah aM

Mleczko - zaraz po przyjeździe odezwij sie. Teraz tak się ułożyło , ze ja w domu a Ty do pracy. Ja pewnie do końca marca w domu - jak planowałam.
Też za podróżą nie przepadam - szczególnie do pracy. Staram się nie myśleć o domu , o tym jak mnie moi pożegnali , o smutnych oczach moich kociaków , nawet o ogrodzie . Cóz - mój wybór taka praca. Zawsze sa plusy i minusy. Na razie przeważają plusy takiego rozwiązania.

Oczywiscie,ze napiszę.Wieczorem powinnam być na miejscu jak nie bedzie przeszkod w postaci korka drogowego*.Do tej pory nie mialam specjalnych opoznien myślę,że tym razem też sie uda.Tam też mamy kota a właściwie kotke wielka pewnie nie zapomnialam mnie bo ostatnie pobyt spedziłysmy w pełnej symbiozie.Jak jade do pracy to widze same plusy a jak wracam to juz obmyślam minusy na końcie. Ale po to jadę w końcu.
 
02 stycznia 2015 21:59 / 2 osobom podoba się ten post
ryba

"Moja teoria jest jeszcze inna.Nie tylko jest Polska A i B.Uważam,że jest jeszcze Polska C-a znajduje się ona dokładnie w moim miejscu zamieszkania.
Warmia i Mazury to ten kawałek naszego kraju,gdzie jeszcze nigdy nie byłam".
Żałuj!:) - piekna kraina, ale niestety chyba ta C:). Może,i dobrze , bo jest tam mase miejsc, zwłaszcza na Warmii, naprawde pieknych i dziewiczych...Myśle,że kiedyś odwiedzisz nasze tereny:)..

Jak Twoje sprawy? czy zanosi sie na wyjazd ? czy dalej jesteś potrzebna w domu.Napisz jak postepy w nauce niemieckiego? A co sie tyczy twoich stron gdzie mieszkasz to nie ma piekniejszej krainy dla mnie.Uwielbiam,kiedys Cię odwiedzę.Byłam latem:):)
02 stycznia 2015 22:18 / 1 osobie podoba się ten post
mleczko47

Jak Twoje sprawy? czy zanosi sie na wyjazd ? czy dalej jesteś potrzebna w domu.Napisz jak postepy w nauce niemieckiego? A co sie tyczy twoich stron gdzie mieszkasz to nie ma piekniejszej krainy dla mnie.Uwielbiam,kiedys Cię odwiedzę.Byłam latem:):)

Niemiecki, no,cóż.. powolli... W miedzyczasie troche pogadałam z pania ze słowackiej agencji opiekunek( no, oczywiście po niemiecku- co, do poziomu, nie wnikajmy...,pani ma sie odezwac w styczniu, wiec chyba nie było tak żle:)).A Tczew to troche daleko ode mnie..., tak ze 150 km. W moich terenach jest ładniej:) Zapraszam
 
02 stycznia 2015 22:22
ryba

"Moja teoria jest jeszcze inna.Nie tylko jest Polska A i B.Uważam,że jest jeszcze Polska C-a znajduje się ona dokładnie w moim miejscu zamieszkania.
Warmia i Mazury to ten kawałek naszego kraju,gdzie jeszcze nigdy nie byłam".
Żałuj!:) - piekna kraina, ale niestety chyba ta C:). Może,i dobrze , bo jest tam mase miejsc, zwłaszcza na Warmii, naprawde pieknych i dziewiczych...Myśle,że kiedyś odwiedzisz nasze tereny:)..

Ja z kolei wolę Mazury.
 Przez wiele lat jezdzilam do Rynu.Te okolice znam bardzo dobrze.  
 
 
Na pograniczu Warmii i Mazur byłam tylko raz,w Pelniku koło Łukty.
02 stycznia 2015 22:22 / 1 osobie podoba się ten post
ryba

Niemiecki, no,cóż.. powolli... W miedzyczasie troche pogadałam z pania ze słowackiej agencji opiekunek( no, oczywiście po niemiecku- co, do poziomu, nie wnikajmy...,pani ma sie odezwac w styczniu, wiec chyba nie było tak żle:)).A Tczew to troche daleko ode mnie..., tak ze 150 km. W moich terenach jest ładniej:) Zapraszam
 

Wiem o tym, bo wiem gdzie mieszkasz.Ale specjalnie zrobiłam to zdjecie w Tczewie jadac z Jantara.A Twoje strony sa mi znane mam sporo rodziny w ych okolicach>
02 stycznia 2015 22:23 / 3 osobom podoba się ten post
Ja zawsze myslałam , ze to moje okolice to Polska C - bo bezrobocie duże , fabryki poupadały i perspektyw mniej niż gdzie indziej. Owszem - troche turystyki jest ale to w końcu nie Zakopane.Jednak - jakos radzimy sobie. Ludzie tu bardzo pracowici i zaradni i potrafią zrobic użytek z pieniędzy zarobionych choćby za granica. Stąd wioski są czyste i coraz bardziej zadbane , domki odremontowane , drogi nowe .Jakoś te dofinansowania umiejętnie wykorzystują i zdobywają. A Beskid Niski - cóz , to szczególne klimaty . Dzikie lasy pełne zwierzyny , puste niestety szlaki , wspaniałe czyste powietrze ....I skomplikowana przeszłosc kładąca się cieniem na dzień dzisiejszy, o czym świadczą ślady po dawnych wioskach , stare cmentarze...I taka dziwna nostalgia - w krajobrazach jesiennych czy zimowych i w ludowej łemkowskiej muzyce .
Ale ostatnio byłam u znajomej na Śląsku , w Rybniku . Tam jest chyba Polska D . Smutno , szaro , biednie.Rózne myśli miałam po powrocie - niezbyt optymistyczne .
02 stycznia 2015 22:27 / 1 osobie podoba się ten post
basiaim

Ja z kolei wolę Mazury.
 Przez wiele lat jezdzilam do Rynu.Te okolice znam bardzo dobrze.  
 
 
Na pograniczu Warmii i Mazur byłam tylko raz,w Pelniku koło Łukty.

hej:))))
Pelnik to rzut beretem ode mnie :)))))