Ruch to zdrowie - propozycje ćwiczeń

18 marca 2015 10:49 / 2 osobom podoba się ten post
giunta

Możesz wyprzedzić swoje chęci i zacząć jedynie z postanowieniem. Chęci pewnie Cię dogonią ;)

"Chęci  Cie dogonią" - najprawdziwsza prawda, nawet jak nie chce się wyjść z domu to jak zrobisz pierwszy krok, to szczęście dogania Cię momentalnie.
18 marca 2015 10:49
giunta

Możesz wyprzedzić swoje chęci i zacząć jedynie z postanowieniem. Chęci pewnie Cię dogonią ;)

Może też wreszcie namówię swojego chłopa- w kupie zawsze raźniej (i chętniej)
 
:)
 
Ale to jak wrócę do domu, bo tu bieganie jest katorgą.... ciągle pod górę ;[
18 marca 2015 10:51 / 2 osobom podoba się ten post
mzap88

Może też wreszcie namówię swojego chłopa- w kupie zawsze raźniej (i chętniej)
 
:)
 
Ale to jak wrócę do domu, bo tu bieganie jest katorgą.... ciągle pod górę ;[

Górki są spoko. Siła biegowa się wyrabia :)
18 marca 2015 10:51 / 4 osobom podoba się ten post
giunta

Możesz wyprzedzić swoje chęci i zacząć jedynie z postanowieniem. Chęci pewnie Cię dogonią ;)

Bieganie wciąga, nawet jak na początku się nie chce:) Mnie bardzo odstresowuje. Tu gdzie jestem są ścieżki do spacerowania szumnie "Promenadą" przez tubylców zwane. Piękne miejsce, raz z górki, raz pod górkę, krokusy na poboczach kwitną, a w dole strumyczek płynie razem ze znikomą ilością papierków;)
Trochę niewygodnie, bo sporo ludzi tam biega, ale jak babcia już jest w łóżeczku przed 19-stą, to sobie tam lubię bryknąć:)
18 marca 2015 13:11 / 2 osobom podoba się ten post
Czasami chodzę z kijkami, ale od tego roku zaczęłam ćwiczyć pilates. Czasami chodzę na zajęcia bo są niedrogie, a często ćwiczę w domu. Z taśmami gimnastycznymi jest o wiele łatwiej. Polecam, te ćwiczenia są dobre na kręgosłup. Trzeba się było wziąć za siebie w końcu. Zaczęłam ćwiczyć na wyjeździe bo miałam dużo wolnego czasu.
21 marca 2015 09:40
Monis

Czasami chodzę z kijkami, ale od tego roku zaczęłam ćwiczyć pilates. Czasami chodzę na zajęcia bo są niedrogie, a często ćwiczę w domu. Z taśmami gimnastycznymi jest o wiele łatwiej. Polecam, te ćwiczenia są dobre na kręgosłup. Trzeba się było wziąć za siebie w końcu. Zaczęłam ćwiczyć na wyjeździe bo miałam dużo wolnego czasu.

Pilates :)))) świetna sprawa kiedyś ćwiczyłam jakie miałam super ciałko........ to były piękne czasy......w domu jakoś ciężko mi się zebrać znowu za to inaczej jest na zajęciach grupowych
Ale myśle o kijkach chyba sobie zakupie takowe na następny wyjazd wiosna idzie,więc zamiast siedzenia na przerwie w domu to trzeba sie poruszać.
21 marca 2015 14:30 / 1 osobie podoba się ten post
Monis

Czasami chodzę z kijkami, ale od tego roku zaczęłam ćwiczyć pilates. Czasami chodzę na zajęcia bo są niedrogie, a często ćwiczę w domu. Z taśmami gimnastycznymi jest o wiele łatwiej. Polecam, te ćwiczenia są dobre na kręgosłup. Trzeba się było wziąć za siebie w końcu. Zaczęłam ćwiczyć na wyjeździe bo miałam dużo wolnego czasu.

dziękuję , to jest bardzo dobre , ciekawa jestem twoich efektów.

czy z tego też korzystasz czy korzystałaś i jak często to powtarzasz?
21 marca 2015 14:37
pilates jest bardzo dobry właśnie na kręgosłup, czasami wracam do tych ćwiczeń, teraz na tapecie Chodakowska :)
21 marca 2015 20:06
agamor

pilates jest bardzo dobry właśnie na kręgosłup, czasami wracam do tych ćwiczeń, teraz na tapecie Chodakowska :)

dziękuję, Agamor też bardzo dobre . Pozdrawiam
22 maja 2015 21:00
Jak tam, jak tam? Ruszacie się trochę? Lato za pasem :D
22 maja 2015 21:07 / 2 osobom podoba się ten post
giunta

Jak tam, jak tam? Ruszacie się trochę? Lato za pasem :D

Tak, właśnie zaliczyłam 14 km na rowerku ( tylko) ale z każdym dniem będzie więcej :))
22 maja 2015 21:11
wiki10

Tak, właśnie zaliczyłam 14 km na rowerku ( tylko) ale z każdym dniem będzie więcej :))

Ależ masz kondycję Podziwiam. Ja muszę odpocząć po przeczytaniu tego. Jakby mi kazali to chybabym sie popłakała 
22 maja 2015 21:17 / 1 osobie podoba się ten post
WSTENGA

Ależ masz kondycję :-) Podziwiam. Ja muszę odpocząć po przeczytaniu tego. Jakby mi kazali to chybabym sie popłakała  :placz3:

To żadna kondycja,
to był relaks z koleżanką i ploteczki po drodze :DDD
Kondycję trenuję jak mam czas sama i wtedy zdarza się 30 km za jednym zamachem ale ze względu na ostatnio brak możliwości i późniejsze lenistwo trzeba stopniowo wracać do formy :)
22 maja 2015 21:20 / 3 osobom podoba się ten post
giunta

Jak tam, jak tam? Ruszacie się trochę? Lato za pasem :D

A jużci ! do ogródka na fajkę i z powrotem .....przecież nie będe cały czas przy lapku siedziała !