Moje urodziny

29 stycznia 2015 23:25 / 1 osobie podoba się ten post
Ona_Lisa

Witam Wszystkich , mam dzisiaj Urodziny.

Wiec i ja sie do zyczen dolaczam ....  Duzo kaski i milutkiej pracy zycze ...pisze szybko by zdazyc jeszcze dzis ;;;))))
30 stycznia 2015 05:37 / 3 osobom podoba się ten post
Jeszcze raz dziekuje Wszystkim za dobre słowa
za piękne życzenia. Jestescie super.
pozdrawiam serdecznie.
25 lipca 2015 10:17 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry
Uprzejmoe donoszę, że Prowincjusz imieniny dziś ma. Życzliwa
Ps. A w kalendarzu nie szukajcie bo nie znadziecie, ale po jakiś Kuchen podobno poleciał?
25 lipca 2015 10:24 / 1 osobie podoba się ten post
Michalinka

Dzień dobry:-)
Uprzejmoe donoszę, że Prowincjusz imieniny dziś ma. Życzliwa:-)
Ps. A w kalendarzu nie szukajcie bo nie znadziecie, ale po jakiś Kuchen podobno poleciał?:zaklopotanie: :randka3:

Wczoraj śmigał po Dusseldorfie, pewniakiem robił zaopatrzenie na ten dzisiejszy szczególny dzień  
Nawiasem mówiąc, to nie raczył mnie odwiedzić w Duss.-Kaisersweth  
25 lipca 2015 10:28 / 2 osobom podoba się ten post
To ja życzę Prowincjuszowi i sobie też trochę żeby wreszcie przestało padać:) mam zaplanowany rower na 15,30 a tu leje:)
25 lipca 2015 10:30 / 1 osobie podoba się ten post
bieta

Wczoraj śmigał po Dusseldorfie, pewniakiem robił zaopatrzenie na ten dzisiejszy szczególny dzień :-) 
Nawiasem mówiąc, to nie raczył mnie odwiedzić w Duss.-Kaisersweth :strzela z bicza: 

Bieta, jak to, jesteś w Duss. ?? Daj namiar to zorganizujemy jakąś Stadtbummel Pozdrawiam z Langenfeld..
25 lipca 2015 10:33 / 1 osobie podoba się ten post
Michalinka

Dzień dobry:-)
Uprzejmoe donoszę, że Prowincjusz imieniny dziś ma. Życzliwa:-)
Ps. A w kalendarzu nie szukajcie bo nie znadziecie, ale po jakiś Kuchen podobno poleciał?:zaklopotanie: :randka3:

Ha ha Dziękuje Donosicielce ;) Po Kuchen dopiero pójde.. Miłego dnia
25 lipca 2015 11:32 / 1 osobie podoba się ten post
Najlepszego Prowincjusz:):):):)
25 lipca 2015 11:50 / 1 osobie podoba się ten post
Prowincjuszu-Krzysztofie!!
Wszystkiego najlepszego, zdrowia i spełnienia marzeń
25 lipca 2015 11:55 / 2 osobom podoba się ten post
Prowincjusz
Zdrowia,szczescia
Pomyslnosi, duzo milosci i
Pieniedzy 100Lat.
Zyczy
Ona_Lisa.
25 lipca 2015 12:11 / 3 osobom podoba się ten post
25 lipca 2015 12:33 / 2 osobom podoba się ten post

a to na wieczór najlepszego :)
25 lipca 2015 13:19 / 1 osobie podoba się ten post
Prowincjusz

Bieta, jak to, jesteś w Duss. ?? Daj namiar to zorganizujemy jakąś Stadtbummel :-) Pozdrawiam z Langenfeld..

... no jestem.....ale już niebawem 1 sierpnia jadę do domku na 2 miechy.
Poza tym odległość jaka nas dzieli jest jak dla mnie za duża ((( zwłaszcza, że nie dysponuję autem.
Zreszta sam sprawdż, że to prawiem 40 km . Ja jestem w Dusseldorf-Kaiserswerth.
25 lipca 2015 13:53 / 1 osobie podoba się ten post
Dla Krzysztofa. Marzeń o które warto walczyć.Radości którymi warto się dzielić, przyjaciół z którymi warto być i nadziei bez której nie da się żyć.
25 lipca 2015 16:09 / 3 osobom podoba się ten post
Tak z wrażeń to myślałam, że Ty jakiś Ryszard może jesteś... hihihi Aż sprawdzałam w Twoim profilu ... Imię swego czasy moje ulubione bo to imię też mojego brata. Nawet moj syn miał takowe nosić, ale moja córka (wówczas sześciolatka) zdecydowała inaczej... Od przedwczoraj chodzę i składam życzenia, a skończę jutro bo Anny - imieniny mojej córki. I tak się już naskładałam, że słów mi brak, więc Tobie osiągnięcia celu we wszystkich dziedzinach, które postanowiłeś opanować... Czyli Twoja wola...))))