Moje urodziny

29 stycznia 2015 13:54 / 2 osobom podoba się ten post
Zofija

ONA dołączam się do chóru przysłających Ci życzenia urodzinowe, samego dobra, pokoju i miłości w życiu.
Notabe, ja też jestem styczniowa, tylko moje urodziny przeszły cichaczem na forum :):):):)

Zofijko............... najlepszosci Ci zycze:)
29 stycznia 2015 14:12 / 1 osobie podoba się ten post
ONA szczęsliwych dni Tobie życzę, niech sie spełniaja Twoje marzenia.Kwiaty dla Ciebie  rowerem wiozę.
29 stycznia 2015 14:22 / 2 osobom podoba się ten post
Zosieńko.zaległe życzenia Ci składam,zdrówka ,szczęscia w życiu zawodowym i prywatnym ( moje urodziny też przeszły bez echa hi,hi)

Ona .Tobie życzę tak samo wiele radości w życiu i niech Ci się zawsze trafiają spokojni podopieczni.:))
29 stycznia 2015 14:52 / 2 osobom podoba się ten post
Zofija

ONA dołączam się do chóru przysłających Ci życzenia urodzinowe, samego dobra, pokoju i miłości w życiu.
Notabe, ja też jestem styczniowa, tylko moje urodziny przeszły cichaczem na forum :):):):)


 
Zofijo, spóźnione ale szczere
 
https://www.youtube.com/watch?v=Kk72y0NxE7k
 
 
 
 
 
 
 
29 stycznia 2015 15:08 / 5 osobom podoba się ten post
DZiękuje wszystkim,
za życzenia Urodzinowe.
Myśle że już niewiele potrzeba do ich spełnienia.
Jakie to miłe że Tyle Osób mi je złożyło.
Tak, to miłe, miec przyjaciół Tylu, którzy
upiększają Tak krótko trwające
życia chwile. Jakim sa Urodziny.
Z całego serca dziękuje, cieszę sie .
Niech Bóg Was wszystkich chroni., ma w swojej Opiece.
Ona,,.

Zofija Zdrowia, pomyślności i dużo miłości
z całego serca życze Tobie.Spóznione ale szczere.
ONA,,,
29 stycznia 2015 15:53 / 1 osobie podoba się ten post
ivanilia40

Zosieńko.zaległe życzenia Ci składam,zdrówka ,szczęscia w życiu zawodowym i prywatnym ( moje urodziny też przeszły bez echa hi,hi)

Ona .Tobie życzę tak samo wiele radości w życiu i niech Ci się zawsze trafiają spokojni podopieczni.:))

Ivvanilia Patrze na Twoje zdjecie i jak bym widziala siebie
Dwie siostry hii
29 stycznia 2015 16:19 / 3 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Zosieńko.zaległe życzenia Ci składam,zdrówka ,szczęscia w życiu zawodowym i prywatnym ( moje urodziny też przeszły bez echa hi,hi)

Ona .Tobie życzę tak samo wiele radości w życiu i niech Ci się zawsze trafiają spokojni podopieczni.:))


 
ivanilka, buziak dla ciebie i prośba krzyknij 30 grudnia od samego rana "mam urodziny" 
 
 
29 stycznia 2015 16:26 / 1 osobie podoba się ten post
Gosiap


 
ivanilka, buziak dla ciebie i prośba krzyknij 30 grudnia od samego rana "mam urodziny" 
 
 

Kochany Gosiaczek buziaczki posylam..dziekuje za zyczenia
29 stycznia 2015 18:35 / 2 osobom podoba się ten post
Ona_Lisa

Witam Wszystkich , mam dzisiaj Urodziny.

Wodnik wodnikowi tylko ciepłej wody oraz wszystkiego najlepszego i jeszcze raz kasy...)))
29 stycznia 2015 18:45 / 1 osobie podoba się ten post
nowadanuta

Wodnik wodnikowi tylko ciepłej wody oraz wszystkiego najlepszego i jeszcze raz kasy...)))

Dziekuje ślicznie Danusiu
29 stycznia 2015 21:26 / 3 osobom podoba się ten post
WSENGA, Andrea, Magdalena_k, Gosiap, Mleczko, Balutka, Tina40, Ivanilia40, Ona i wszystkim innym dziękuje za miłe i niektóre dowcipne życzenia. Jesteście kochane, dziękuję i odwzajemniam życzenia, bo każda dobra myśl wraca do nadawcy. Pozdrawiam.
29 stycznia 2015 22:06 / 3 osobom podoba się ten post
Wszystkiego najlepszego, dużo zdrowia, pomyślności, powodzenia i dużo szczęścia dla Ona - chyba trzeba odmienić na Niej hehe i dla Zofiji

29 stycznia 2015 22:11 / 2 osobom podoba się ten post
Zofija i Ivanilka..... wszystkiego dobrego i lepszego i zdrówka też :):)
29 stycznia 2015 22:53
Gosia 1234

Zofija i Ivanilka..... wszystkiego dobrego i lepszego i zdrówka też :):)

Dziękuję Gosieńko,ale to Ona ma dzis urodziny,ja miałam miesiąc temu,niemniej jednak dziękuję :))
29 stycznia 2015 23:18 / 1 osobie podoba się ten post
ivanilia40

Dziękuję Gosieńko,ale to Ona ma dzis urodziny,ja miałam miesiąc temu,niemniej jednak dziękuję :))

i miesiąc temu się nie przyznalaś więc za karę otrzymałaś życzenia dzisiaj :):):):):)