Pomorskie

18 sierpnia 2014 21:06 / 1 osobie podoba się ten post
didusia

Fajnie jest ,że wreszcie coś się będzie działo na Pomorzu , może jeszcze jakieś dziewczyny się zadeklarują -do spotkania około miesiąca . Dziewczyny szykujcie się niech Gdynia się boi laseczki nadchodzą. Muszę na moment opóścić wasze towarzystwo ale jeszcze wrócę.

Wydaje mi sie, że nalezałoby napisać o naszym spotkaniu, także w innym temacie/tematach i zaprosić chetnych:)) nie wiem tylko w jakim? Modo moze podpowie?
18 sierpnia 2014 21:14
Joanka

Wydaje mi sie, że nalezałoby napisać o naszym spotkaniu, także w innym temacie/tematach i zaprosić chetnych:)) nie wiem tylko w jakim? Modo moze podpowie?

Co racja,to racja,Ja tez przypadkowo tu zajrzałam,bom przeciez z Wielkopolski.Moze temat "W domu"-?
18 sierpnia 2014 21:19
wiewiorka

Co racja,to racja,Ja tez przypadkowo tu zajrzałam,bom przeciez z Wielkopolski.Moze temat "W domu"-?

a moze po prostu dodać nowy temat Sejmik "Opiekuńczy" w Gdyni - Wiewiórka - Ty najbardziej obyta na tym forum - przejmuj pałeczkę:))
18 sierpnia 2014 21:24
Joanka

a moze po prostu dodać nowy temat Sejmik "Opiekuńczy" w Gdyni - Wiewiórka - Ty najbardziej obyta na tym forum - przejmuj pałeczkę:))

Ostatnio bardzo rzadko gosciłam na forum,chyba bardziej Wy jestescie na biezaco.Ale temat można założyc,czemu nie?Zawsze nowy temat bardziej rzuca sie w oko.
 
18 sierpnia 2014 21:32 / 1 osobie podoba się ten post
Zrobione,temat założony.Teraz tylko czekac na odzew.
20 sierpnia 2014 10:20 / 1 osobie podoba się ten post
Witam wszystkie koleżanki ale szczególnie pozdrawiam pomorzanki.W Gdańsku świeci słońce i wieje niemiłosiernie.
20 sierpnia 2014 10:24
joannagda

Witam wszystkie koleżanki ale szczególnie pozdrawiam pomorzanki.W Gdańsku świeci słońce i wieje niemiłosiernie.

może wiać - jak to na Pomorzu, byle w domku:)) w NRW zimno, świeci słoneczko, ale już niedługo....do Pl
20 sierpnia 2014 10:27 / 1 osobie podoba się ten post
Joanka

może wiać - jak to na Pomorzu, byle w domku:)) w NRW zimno, świeci słoneczko, ale już niedługo....do Pl

Na poniedziałek zamawiam piękną pogodę.Gdynia powita Cię słońcem i "0" wiatru.
20 sierpnia 2014 10:32
joannagda

Na poniedziałek zamawiam piękną pogodę.Gdynia powita Cię słońcem i "0" wiatru.

jak sie sprawdzi to zostajesz Pierwszą Czarodziejką (nie mylić z czarownicą) Opiekunkowa i III RP - sprawdzałam na prognozie długoterminowej - deszcz i mało słoneczka, a wiaterek też ma powiać:))
20 sierpnia 2014 10:43
Joanka

jak sie sprawdzi to zostajesz Pierwszą Czarodziejką (nie mylić z czarownicą) Opiekunkowa i III RP - sprawdzałam na prognozie długoterminowej - deszcz i mało słoneczka, a wiaterek też ma powiać:))

Już zaczynam oddczyniać.2 godziny przed i 2 godziny po przyjeździe tylko słońce.
20 sierpnia 2014 10:46
Witam serdecznie ,wczoraj mi siadł internet i byłam samotna jak na bezludnej wyspie . Muszę dziś w czasie przerwy nadgonić zaległości .
20 sierpnia 2014 10:47
didusia

Witam serdecznie ,wczoraj mi siadł internet i byłam samotna jak na bezludnej wyspie . Muszę dziś w czasie przerwy nadgonić zaległości .

ja sie obawiam, że od jutra moge zostać bez internetu - to dopiero katastrofa:((
20 sierpnia 2014 10:49
Joanka

ja sie obawiam, że od jutra moge zostać bez internetu - to dopiero katastrofa:((

O jej a co się stało?
 
20 sierpnia 2014 10:53
didusia

O jej a co się stało?
 

mam mobilny w jakiejś dziwnej sieci (tureckiej) do 20.08 czyli do dzisiaj, stały podłaczą dopiero 30.08 i nie wiem czy doładowywać czy nie - płaci Pdp, a czy zmienniczka bedzie chciała?
20 sierpnia 2014 10:57
Joanka

mam mobilny w jakiejś dziwnej sieci (tureckiej) do 20.08 czyli do dzisiaj, stały podłaczą dopiero 30.08 i nie wiem czy doładowywać czy nie - płaci Pdp, a czy zmienniczka bedzie chciała?

A nie dalo z rodzina porozmawiać i załatwić stacjonarny internet w połączeniu z telefonem nie ma takiej dużej róznicy Jeśli wiesz kto będzie Twoja zmienniczką zadzwoń i dowiedz się czy będzie chciała.
 
Sorrki nie dotyczałam ,że będzie potem stacjonarny