Pomorskie

18 sierpnia 2014 20:04
joannagda

Dzięki .Teraz musimy wybrać termin,  pewno i Joanka też się spotka . 

kuj żelazo póki gorące - wyznaczaj termin i miejsce - ja oczywiście proponuję Gdynię:))
18 sierpnia 2014 20:08
To jesteśmy cztery chętne na spotakanie. A być może będzie i piąta.Ja proponuję takie grupowe spotkanie między 14.09-25.09, bo wtedy wszystkie jesteśmy na miejscu.
18 sierpnia 2014 20:10
na Skwerze Kościuszki?
18 sierpnia 2014 20:13
Joanka

kuj żelazo póki gorące - wyznaczaj termin i miejsce - ja oczywiście proponuję Gdynię:))

Jak ja bym miała wybierać między Gdynią a Gdańskiem to ja  wolę Gdynię. W Gdyni jest więcej atrakcji i coś się zawsze dzieje .Ale wybór musi być kolektywny.
18 sierpnia 2014 20:14
Ja sie dostosuję,bo wy lepiej znacie teren-ja tylko przyjezdna-))))
18 sierpnia 2014 20:16 / 1 osobie podoba się ten post
w takim razie kolektywnie, przez aklamacje wybieramy Gdynię:))moge robic za przewodnika, chociaz specjalnie nie ma co zwiedzxać, poza "Burzą" i "Darem Młodzieży", ale mam nadzieje, że nie umawiamy się na zwiedzanie****
18 sierpnia 2014 20:17
proponuję zrobić na mailu listę mailingową i porozsyłac telefony:))
18 sierpnia 2014 20:27 / 1 osobie podoba się ten post
Joanka

proponuję zrobić na mailu listę mailingową i porozsyłac telefony:))

Ty mój tel. znasz , to pozostałych koleżanek wysłałam informacje o moim tel.
18 sierpnia 2014 20:29
super - ja proszę pozostałe koleżanki o numery telefonów:))
18 sierpnia 2014 20:37 / 1 osobie podoba się ten post
joannagda

Jak ja bym miała wybierać między Gdynią a Gdańskiem to ja  wolę Gdynię. W Gdyni jest więcej atrakcji i coś się zawsze dzieje .Ale wybór musi być kolektywny.

Dla mnie bez znaczenia moze być Gdynia - pracuję do 13 .09.
18 sierpnia 2014 20:44 / 1 osobie podoba się ten post
didusia

Dla mnie bez znaczenia moze być Gdynia - pracuję do 13 .09.

czy dzień tygodnia jest istotny ?  - ja pracuję do 25 sierpnia-hurrrra - już tylko wtorek, środa, czwartek, piatek, sobota, niedziela się nie liczy, bo będę ze zmienniczką, a w poniedziałek rano...."wylatam"
18 sierpnia 2014 20:48 / 1 osobie podoba się ten post
Joanka

czy dzień tygodnia jest istotny ?  - ja pracuję do 25 sierpnia-hurrrra - już tylko wtorek, środa, czwartek, piatek, sobota, niedziela się nie liczy, bo będę ze zmienniczką, a w poniedziałek rano...."wylatam"

Dla mnie dzień nie jest istotny . Jak to fajnie ,że niedługo wylatujesz ale chyba nie z roboty //DDD
18 sierpnia 2014 20:51 / 1 osobie podoba się ten post
Fajnie jest ,że wreszcie coś się będzie działo na Pomorzu , może jeszcze jakieś dziewczyny się zadeklarują -do spotkania około miesiąca . Dziewczyny szykujcie się niech Gdynia się boi laseczki nadchodzą. Muszę na moment opóścić wasze towarzystwo ale jeszcze wrócę.
18 sierpnia 2014 20:57
Joanka

czy dzień tygodnia jest istotny ?  - ja pracuję do 25 sierpnia-hurrrra - już tylko wtorek, środa, czwartek, piatek, sobota, niedziela się nie liczy, bo będę ze zmienniczką, a w poniedziałek rano...."wylatam"

może być Gdynia,a dzień jak dla mnie ,przynajmniej w tej chwili nieistotny.Wazne,że nastapi-))))
18 sierpnia 2014 21:03 / 2 osobom podoba się ten post
didusia

Dla mnie dzień nie jest istotny . Jak to fajnie ,że niedługo wylatujesz ale chyba nie z roboty //DDD

oj tam, oj tam ale w sumie byłoby to jakies rozwiązanie:)) moja Pdp od kilku dni nie odstepuje mnie na krok, nawet siedzi u mnie na łóżku i patrzy jak piszę -to chyba z roboty nie "wylatam":))