Co dzisiaj gotujesz na obiad? 12

19 listopada 2017 14:47 / 5 osobom podoba się ten post
Małe pulpeciki z mięsa mielonego , ziemniaki całe , sałata .
19 listopada 2017 14:55 / 10 osobom podoba się ten post
19 listopada 2017 16:14 / 6 osobom podoba się ten post
Próba " mikrofonu" 
19 listopada 2017 16:19 / 2 osobom podoba się ten post
Alaska

Próba " mikrofonu" 

Jezó- no dałaś konkretnie, aż szumów usznych dostałam...
19 listopada 2017 19:47 / 3 osobom podoba się ten post
Barbara48

Sznycelki w sosie z polskich prawdziwków! !!!
Buraczki i ziemniaczki :)

Takiego pysznego jedzonka jakoś tak strasznie malutko... , czy to talerz taki duży ???))))
19 listopada 2017 19:49 / 5 osobom podoba się ten post
Alaska

Próba " mikrofonu" 

Czy to coś zabite, czy to zwyczajne roladki..???? na zdjęciu wygląda dość makabrycznie...
19 listopada 2017 19:58 / 2 osobom podoba się ten post
nowadanuta

Czy to coś zabite, czy to zwyczajne roladki..???? na zdjęciu wygląda dość makabrycznie... :lol2:

Roladki ,ale bez te wcześniejsze próby wrzucenia zdjęcia ( bezskuteczne) jak zaczęłam przycinać ,a później wrzuciłam na próbę,to wyszło takie " gówno" na zdjęciu 
19 listopada 2017 20:04 / 5 osobom podoba się ten post
A ja się pochwalę, że jestem tu prawie trzy tygodnie, czyli gdzieś ugotowałam 20 obiadów (tu gotuje się codziennie) i dzisiaj pierwszy raz powtórzyłam (prawie) menu... Czyli był gulasz z kluskami, buraczki i oczywiście miska zielonej sałaty (to jest stała). A nie wykorzystałam całego wachlarza moich możliwości bo nie robiłam, np.: jeszcze placków ziemniaczanych ani naleśników i kilku innych rzeczy.., ale moja pdp baaardzo mięsożerna... )))))
19 listopada 2017 20:07 / 2 osobom podoba się ten post
Alaska

Roladki ,ale bez te wcześniejsze próby wrzucenia zdjęcia ( bezskuteczne) jak zaczęłam przycinać ,a później wrzuciłam na próbę,to wyszło takie " gówno" na zdjęciu :lol3:

Roladek też jeszcze tu nie robiłam.., koniecznie muszę zaserwować...
19 listopada 2017 20:17 / 3 osobom podoba się ten post
nowadanuta

Czy to coś zabite, czy to zwyczajne roladki..???? na zdjęciu wygląda dość makabrycznie... :lol2:

19 listopada 2017 20:21 / 3 osobom podoba się ten post
nowadanuta

Takiego pysznego jedzonka jakoś tak strasznie malutko... :-), czy to talerz taki duży ???))))

Bo ja generalnie jem malo, a jeszcze pieski sia zapaly, bo nie zmogłam ..
19 listopada 2017 21:55 / 2 osobom podoba się ten post
Barbara48

Bo ja generalnie jem malo, a jeszcze pieski sia zapaly, bo nie zmogłam ..

To ja ... tak na oko to jem więcej.., a zwłaszcza jak pyszne...
20 listopada 2017 09:23 / 1 osobie podoba się ten post
Dzisiaj szybka zupa ziemniaczana na zeberkach
20 listopada 2017 10:00 / 1 osobie podoba się ten post
Dzisiaj jest obiad przynoszony.Syn nam przynosi pieczeń w kwaśnym sosie.Chyba tylko surówkę zrobię.
20 listopada 2017 10:30 / 1 osobie podoba się ten post
U mnie dzisiaj to ,co tygrysy lubią najbardziej , śledź w sosie śmietanowym z koperkiem,a dla babci opiekany z puszki ( wyczaiła w spiżarni ,i ona to chce....ok. ) do tego ziemniaczki i wczorajsze buraczki.