Przewozy - opiekunka Ci doradzi

18 sierpnia 2017 13:21
teresadd

Zdałam się na ciebie i zamówiłam ich na powrót do Polski.Oby było ok ,bo busów nie lubię ,a teraz jadę do mamy przy samej granicy.

Kiedy jedziesz?
18 sierpnia 2017 13:30 / 1 osobie podoba się ten post
basiaim

Kiedy jedziesz?

1 września.
18 sierpnia 2017 13:34
teresadd

1 września.

Ożesz..kurteczka... Ja  3.09 i Ulm mam po drodze. 
31 sierpnia 2017 17:06 / 2 osobom podoba się ten post
Przed chwilą telefon z firmy,że zmienniczka już w sobotę rano będzie. Ja mam bus na poniedziałek rano zamówiony. Dzwonię, by przebukować na niedzielę....Mogą nie mieć miejsc. Jutro mam dzwonić koło południa. Chyba,że zna ktoś jakieś busiarnie jadące rano w niedzielę z dołu Niemiec na Górny Śląsk?
Przeniosłem. O.
31 sierpnia 2017 17:15 / 1 osobie podoba się ten post
basiaim

Przed chwilą telefon z firmy,że zmienniczka już w sobotę rano będzie. Ja mam bus na poniedziałek rano zamówiony. Dzwonię, by przebukować na niedzielę....Mogą nie mieć miejsc. Jutro mam dzwonić koło południa. Chyba,że zna ktoś jakieś busiarnie jadące rano w niedzielę z dołu Niemiec na Górny Śląsk?
Przeniosłem. O.

Basiu, Transexpres jeździ co dzień, sprawdź tylko, czy Cię odbiorą i dowiozą tam, gdzie potrzebujesz. Jeśli miejscowości nie ma na stronie, to nie zrażaj się, zadzwoń do biura i zapytaj :).

http://www.trans-expres.com.pl/dokumenty/rozklad/rozklad.php?trasa=T3

http://www.trans-expres.com.pl/kontakt.html
31 sierpnia 2017 17:18 / 2 osobom podoba się ten post
salazar

Basiu, Transexpres jeździ co dzień, sprawdź tylko, czy Cię odbiorą i dowiozą tam, gdzie potrzebujesz. Jeśli miejscowości nie ma na stronie, to nie zrażaj się, zadzwoń do biura i zapytaj :).

http://www.trans-expres.com.pl/dokumenty/rozklad/rozklad.php?trasa=T3

http://www.trans-expres.com.pl/kontakt.html

Ściągnęłam Cię myślami, bo pamiętałam,że kiedyś juz mi podawałaś namiary.
Dzięki.
31 sierpnia 2017 17:45
basiaim

Przed chwilą telefon z firmy,że zmienniczka już w sobotę rano będzie. Ja mam bus na poniedziałek rano zamówiony. Dzwonię, by przebukować na niedzielę....Mogą nie mieć miejsc. Jutro mam dzwonić koło południa. Chyba,że zna ktoś jakieś busiarnie jadące rano w niedzielę z dołu Niemiec na Górny Śląsk?
Przeniosłem. O.

Pas Trans jeżdzi w niedzielę
31 sierpnia 2017 17:50
nadzieja

Pas Trans jeżdzi w niedzielę

Tak, ale właśnie to o nich wspominałam,że mogą nie mieć miejsca.
Szukam jakiejś alternatywy.
31 sierpnia 2017 17:54
basiaim

Tak, ale właśnie to o nich wspominałam,że mogą nie mieć miejsca.
Szukam jakiejś alternatywy.

Artur  Maroń ale nie pamietam numeru tel
31 sierpnia 2017 18:00 / 1 osobie podoba się ten post
nadzieja

Artur  Maroń ale nie pamietam numeru tel

Znalazłam ich stronę. Dzięki.
A znasz jakieś wyjeżdzające z De rano?
Bo na noc mam już kilka (obdzwaniam), ale wolałabym wcześniej wyjechać.
PasTrans jeszcze nie skreślony, może znajdzie się miejsce.
31 sierpnia 2017 18:09 / 1 osobie podoba się ten post
Sprawdzałam kiedyś, do mnie (w Pl) nie dojeżdzają. ale dziękuję.
Szukam dalej
31 sierpnia 2017 18:22
basiaim

Znalazłam ich stronę. Dzięki.
A znasz jakieś wyjeżdzające z De rano?
Bo na noc mam już kilka (obdzwaniam), ale wolałabym wcześniej wyjechać.
PasTrans jeszcze nie skreślony, może znajdzie się miejsce.

Z Kudowy kiedyś jechałam.busem koleżanka jak znajdzie numer to Ci wyślę
31 sierpnia 2017 18:27
basiaim

Sprawdzałam kiedyś, do mnie (w Pl) nie dojeżdzają. ale dziękuję.
Szukam dalej :-)

numer doKudowy 748661266
14 września 2017 08:21 / 12 osobom podoba się ten post
ewa59

Dzień dobry....życzę miłego dnia wszystkim....:buziaki2:

Dzień dobry . Jak będzie wszystko ok to o 9.30 będe siedziała J U Ż  w busiku ....Niech mi nikt nie próbuje tłumaczyć , że 13 -ty nie jest pechowy , bo dla mnie jest ! ....Jadąć poprzednio na urlop granicę Pl przekroczyliśmy już 13-go ....staliśmy , czekaliśmy na następne busy do przesiadek ok. 3 godziny ( ? ) ....Wczoraj pod wieczór zadzwoniła do mnie kobitka , przedstawiła się , że jest z innej " busiarni " do której przekazała mnie " moja " ...kierowca będzie późno ...może yć nawet po 24-tej ....Nie będę opisywała dalej , bo nie mam już zdrowia mna to ...ile telefonów ..ile sms-ów ....nooo...przed godziną 7 dodzwonił się kierowca z prośbą o dokładny adres ....będzie po mnie JUŻ tak jak pisalam wyżej o 9.30 ...hurraaa ! ....Co usłyszy ode mnie " moja busiarnia " , którą zamawiałam ...pozostawiam użytkownikom ich wyobraźni . Najpierw muszę wsiąść do busa ....Miłego dnia ..MRÓWECZKI
Przeniesione. O.
14 września 2017 08:27 / 4 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Dzień dobry . Jak będzie wszystko ok to o 9.30 będe siedziała J U Ż  w busiku ....Niech mi nikt nie próbuje tłumaczyć , że 13 -ty nie jest pechowy , bo dla mnie jest ! ....Jadąć poprzednio na urlop granicę Pl przekroczyliśmy już 13-go ....staliśmy , czekaliśmy na następne busy do przesiadek ok. 3 godziny ( ? ) ....Wczoraj pod wieczór zadzwoniła do mnie kobitka , przedstawiła się , że jest z innej " busiarni " do której przekazała mnie " moja " ...kierowca będzie późno ...może yć nawet po 24-tej ....Nie będę opisywała dalej , bo nie mam już zdrowia mna to ...ile telefonów ..ile sms-ów ....nooo...przed godziną 7 dodzwonił się kierowca z prośbą o dokładny adres ....będzie po mnie JUŻ tak jak pisalam wyżej o 9.30 ...hurraaa ! ....Co usłyszy ode mnie " moja busiarnia " , którą zamawiałam ...pozostawiam użytkownikom ich wyobraźni . Najpierw muszę wsiąść do busa ....Miłego dnia ..MRÓWECZKI :buziaki1:
Przeniesione. O.

lepiej późno niż wcale i wszystkie klamoty zabiorą,więc są pozytywne aspekty.
Szerokości po trasie i udanego urlopu