Moje urodziny i imieniny #3

26 lutego 2016 14:12 / 2 osobom podoba się ten post
Mycha

Znudziłyśmy się jej. Ma nas w nosie. 

Jestem Myszeńko, jestem, podczytuję, tylko jakoś weny do pisania nie mam..
26 lutego 2016 14:23 / 5 osobom podoba się ten post
scarlet

Mirka, w poniedziałek wróciłam do DE do mojego 100 latka,/prawie/ , teraz czekamy na Jego urodziny , 8 kwietnia....:tanczy:

Tylko nie śpiewajcie "100 lat!" 
26 lutego 2016 14:35 / 2 osobom podoba się ten post
opiekun_Janusz

Tylko nie śpiewajcie "100 lat!" :skacze:

Zacznę już dziś ćwiczyć  haaa..coby się nie przejęzyczyć..200 lat, 200 lat niech żyyyyjeeee naaaammmm..

26 lutego 2016 17:11
scarlet

Jestem Myszeńko, jestem,:-) podczytuję, tylko jakoś weny do pisania nie mam..:pisanie na forum:

To chociaż czasami powiedz "dzień dobry" w Powitajkach 
26 lutego 2016 18:48 / 5 osobom podoba się ten post
Przypominam : jutro życzymy Magdalenie - ksywka " magdzie " .......tylko nie pamiętam ile to jutro ona kończy , ale chyba coś koło " pięćdziesiątki " , czy jakoś tak ? ...no może parę latek niżej ? ale nie za dużo niżej
26 lutego 2016 19:13 / 1 osobie podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Przypominam : jutro życzymy Magdalenie - ksywka " magdzie " .......tylko nie pamiętam ile to jutro ona kończy , ale chyba coś koło " pięćdziesiątki " , czy jakoś tak ? ...no może parę latek niżej ? ale nie za dużo niżej :-):-):-)

Dziekuję za przypomnienie,,,,,,,,,,dobre sobie, Wszyscy wiedzą przecież
Wszystko popsułaś chciałam jako pierwsza złożyc życzenia
26 lutego 2016 19:27 / 2 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Przypominam : jutro życzymy Magdalenie - ksywka " magdzie " .......tylko nie pamiętam ile to jutro ona kończy , ale chyba coś koło " pięćdziesiątki " , czy jakoś tak ? ...no może parę latek niżej ? ale nie za dużo niżej :-):-):-)

Baska !!! Tak publiczne moje lata liczy,swoje niech policzy ,
Toc ja mloda , wiosny licze (22) 
26 lutego 2016 19:28
Mycha

To chociaż czasami powiedz "dzień dobry" w Powitajkach :przytula:

Ty,Mycha też ostatnio specjalnie wyrywna nie jesteś:)Przyganiał kocioł garnkowi,hi hi hi


A w temacie to wszystkiego naj naj naj dla jubilatek ,jubilatów i innych solenizantów z tego tygodnia.Tak mało na kompie urzęduję ,że jak nic pominęłam kogoś:)
26 lutego 2016 19:33 / 1 osobie podoba się ten post
Ale się rozpisały w Urodzinach, no. Jutro ''kartek'' zabraknie na życzenia
26 lutego 2016 19:37 / 6 osobom podoba się ten post
Ona_Lisa

Dziekuję za przypomnienie,,,,,,,,,,dobre sobie, Wszyscy wiedzą przecież :-)
Wszystko popsułaś chciałam jako pierwsza złożyc życzenia :-)

Co popsułam ? a co to kuźwa urodziny to jakiś " wyścig pokoju " , czy co ? że musisz być pierwsza ? co to podstawówka jakaś " prose pani , ja , ja , ja " ?
A tak jeszcze ; czy myslisz , ze Magda o tym , że jej " opadł " ........sernik to tak bez powodu napisała ? ....moze myślała , że wszyscy zapomną to tak mało co a dyplomatycznie wskazała drogę .....dybra , pierwsza , czy ostatnia to nie jest ważne , ważnym jest to , że jutro walimy po kielonku albo i pięciu - jubilatka stawia -zarabia , stać ją na stawianie ......chociaż jej opadł .............sernik
26 lutego 2016 19:47 / 3 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Co popsułam ? a co to kuźwa urodziny to jakiś " wyścig pokoju " , czy co ? że musisz być pierwsza ? co to podstawówka jakaś " prose pani , ja , ja , ja " ?
A tak jeszcze ; czy myslisz , ze Magda o tym , że jej " opadł " ........sernik to tak bez powodu napisała ? ....moze myślała , że wszyscy zapomną to tak mało co a dyplomatycznie wskazała drogę :-):-):-).....dybra , pierwsza , czy ostatnia to nie jest ważne , ważnym jest to , że jutro walimy po kielonku albo i pięciu - jubilatka stawia -zarabia , stać ją na stawianie ......chociaż jej opadł .............sernik :-)

'' Tys prowda''  Pijemy, pijemy [ ja mleko]  Moja Siostra forumowa ma Urodzinki
26 lutego 2016 19:48 / 1 osobie podoba się ten post
Mycha

To chociaż czasami powiedz "dzień dobry" w Powitajkach :przytula:

Tak jest szefowo, obecuję poprawę..
26 lutego 2016 19:50 / 4 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Co popsułam ? a co to kuźwa urodziny to jakiś " wyścig pokoju " , czy co ? że musisz być pierwsza ? co to podstawówka jakaś " prose pani , ja , ja , ja " ?
A tak jeszcze ; czy myslisz , ze Magda o tym , że jej " opadł " ........sernik to tak bez powodu napisała ? ....moze myślała , że wszyscy zapomną to tak mało co a dyplomatycznie wskazała drogę :-):-):-).....dybra , pierwsza , czy ostatnia to nie jest ważne , ważnym jest to , że jutro walimy po kielonku albo i pięciu - jubilatka stawia -zarabia , stać ją na stawianie ......chociaż jej opadł .............sernik :-)

To ja juz dzsiaj trenuje : magdzie to dla Ciebie 

26 lutego 2016 19:52 / 2 osobom podoba się ten post
Cudowna piosenka
26 lutego 2016 19:54 / 5 osobom podoba się ten post
Ona_Lisa

'' Tys prowda''  Pijemy, pijemy [ ja mleko]  Moja Siostra forumowa ma Urodzinki :dwa piwa:

a ja mleczko