Warmia i Mazury

12 lutego 2015 19:53
Benita

Witaj, Orzeszkowa. Kocham Mrągowo. Tam spędziłam cudowne chwile dzieciństwa u dziadków. Ja jestem niedaleko Kassel - do Ciebie daaaleko.

troszke szkoda ze nie jestesmy blizej siebie,to bysmy sie spotkaly na pogaduchy.....a moze znasz Biskupiec-piekne tez miasteczko skad pochodze i mieszkam.Pozdrawiam
12 lutego 2015 20:03 / 1 osobie podoba się ten post
orzeszkowa

troszke szkoda ze nie jestesmy blizej siebie,to bysmy sie spotkaly na pogaduchy.....a moze znasz Biskupiec-piekne tez miasteczko skad pochodze i mieszkam.Pozdrawiam

Znam. Kocham moje Mazury. inni na Teneryfę, a ja na Stańczyki, do Mikołajek, Rucianego, Giżycka...... Najpiękniejsze miejsce na świecie.
12 lutego 2015 20:20 / 1 osobie podoba się ten post
Benita

Znam. Kocham moje Mazury. inni na Teneryfę, a ja na Stańczyki, do Mikołajek, Rucianego, Giżycka...... Najpiękniejsze miejsce na świecie.

masz sluszna racje,jedni wola na Rodos,lecz ja wole slynne mragowskie wieczory...no i te country ,nie zamienilabym je na zadne inne miejsca na swiecie.Pozdrawiam
12 lutego 2015 20:28
orzeszkowa

Ja rowniez pozdrawiam Cie ,moge wiedziec gdzie obecnie jestes?Mam kuzyneczke spod Elblaga-Nowakowo rowniez pracuje  jako opiekunka-obecnie jest w domku,niebawem zjezdza na stele.Dlugo juz pracujesz w opiece?Pozdrawiam

Jasne że możesz obecnie jestem w Münchwies (wieś) niedaleko Saarbrucken i Homburga,miejsce mam super nie mam na co narzekać.W opiece jestem swiezynką pracuję troche ponad rok ;-)Nowakowo - znam znam ;-)
12 lutego 2015 21:56 / 2 osobom podoba się ten post
Powiekszam Nasze grono i pozdrawiam, ja  jestem z z okolic Olsztyna. Teraz jestem w Rhede koło Duisburga zjezdzam pod koniec marca. pozdrawiam :)
12 lutego 2015 22:05
michasia

Powiekszam Nasze grono i pozdrawiam, ja  jestem z z okolic Olsztyna. Teraz jestem w Rhede koło Duisburga zjezdzam pod koniec marca. pozdrawiam :)

Michasiu to sie  rozminiemy , bo ja koncem marca wracam do mojej babciuni.
12 lutego 2015 22:49
alinka1339

Michasiu to sie  rozminiemy , bo ja koncem marca wracam do mojej babciuni.

Szkoda, może jeszcze kiedyś zarezerwuję Ci miejsce obok siebie :)
12 lutego 2015 23:11 / 1 osobie podoba się ten post
michasia

Szkoda, może jeszcze kiedyś zarezerwuję Ci miejsce obok siebie :)

ha fajnie by bylo , podroz szybciej mija , jak jest mile towarzystwo
13 lutego 2015 07:29 / 1 osobie podoba się ten post
Heloł Krajanki ;-)
13 lutego 2015 07:32 / 2 osobom podoba się ten post
Witam kolezanki z Warmi i Mazur.
13 lutego 2015 12:00 / 1 osobie podoba się ten post
witam i pozdrawiam wszystkie dzielne,wytrwale kobitki z Warmi i Mazur,ciesze sie ogromnie,ze jest nas coraz wiecej.Niekiedy mam problem z internetem i czasem nie moge sledzic na biezaco nasze forum dyskusyjne,no ale czasem sie odezwe.
13 lutego 2015 12:04 / 1 osobie podoba się ten post
michasia

Powiekszam Nasze grono i pozdrawiam, ja  jestem z z okolic Olsztyna. Teraz jestem w Rhede koło Duisburga zjezdzam pod koniec marca. pozdrawiam :)

witaj,szkoda ze do konca marca jestes jeszcze na steli,ja zjezdzam 10 marca do domku i dojezdzam do Olsztyna i sune na Gizycko.Jezdzisz z Sindbadem?
13 lutego 2015 13:23 / 1 osobie podoba się ten post
orzeszkowa

witaj,szkoda ze do konca marca jestes jeszcze na steli,ja zjezdzam 10 marca do domku i dojezdzam do Olsztyna i sune na Gizycko.Jezdzisz z Sindbadem?

Tak jeżdzę Sindbadem z Olsztyna i sune w okolice Nidzicy :) Może kiedyś???/
13 lutego 2015 13:50
Witajcie Warmianko-Mazureczki:)
Moje rodzinne miasto to Nidzica ,mieszkalam tam 22 lata ,a terazmieszkamza Nidzica.
Pozdrawiam i milego dnia zycze :)
13 lutego 2015 13:59
doris4

Witajcie Warmianko-Mazureczki:)
Moje rodzinne miasto to Nidzica ,mieszkalam tam 22 lata ,a terazmieszkamza Nidzica.
Pozdrawiam i milego dnia zycze :)

Ja też za Nidzicą w którym kierunku, może się umówimy na Zamku na kawkę :)))))))))))