Podziękowajki

07 marca 2014 11:32
Wiesiula

Opiekunkowo moje kochane koniec pracy - jadę do domku, kolejny wyjazd się kończy - dziękuję Wam za miłe chwile i Wasze wsparcie, oraz w razie konieczności serdeczne kopniaki .
Miłej i spokojnej pracy i do zobaczenia z Pl. :-) :-) :-) :-)

szerokiej drogi kochana,ciesz sie rodzinka:)
07 marca 2014 11:38
Wiesiula

Opiekunkowo moje kochane koniec pracy - jadę do domku, kolejny wyjazd się kończy - dziękuję Wam za miłe chwile i Wasze wsparcie, oraz w razie konieczności serdeczne kopniaki .
Miłej i spokojnej pracy i do zobaczenia z Pl. :-) :-) :-) :-)

Wiesiula, bezpiecznej drogi , i gorrrącego przywitania w domku :) Jak ja ci zazdraszczam :) Niemniej za miesiąc bede sie pakować. 
07 marca 2014 11:43
Wiesiula

Opiekunkowo moje kochane koniec pracy - jadę do domku, kolejny wyjazd się kończy - dziękuję Wam za miłe chwile i Wasze wsparcie, oraz w razie konieczności serdeczne kopniaki .
Miłej i spokojnej pracy i do zobaczenia z Pl. :-) :-) :-) :-)

Wiesiula szerokości i miłego urlopu.
07 marca 2014 14:25 / 1 osobie podoba się ten post
Wiesiula

Opiekunkowo moje kochane koniec pracy - jadę do domku, kolejny wyjazd się kończy - dziękuję Wam za miłe chwile i Wasze wsparcie, oraz w razie konieczności serdeczne kopniaki .
Miłej i spokojnej pracy i do zobaczenia z Pl. :-) :-) :-) :-)

Spokojności w drodzę i radości w domku:)Do napisania:)
07 marca 2014 14:43
Wszystkim wyjeżdżającym szerokości i udanych urlopów!
17 marca 2014 20:55 / 5 osobom podoba się ten post
margolcia - jesteś pierwszą osobą, która dała mi plusa na tym forum (19 marca będzie rocznica).
Sprawdziłam pierwszą 10-kę !

Wszystkim b. dziękuję za plusiki, a przede wszystkim za dobre rady, które niejednokrotnie wykorzystałam :)
18 marca 2014 10:49 / 2 osobom podoba się ten post
to ja poproszę :
1. Suzi Quatro - Rock Hard
2. C.C.Catch - Soul Survivor 
ew. zatańcz : Walc wiedeński 
 
 
23 marca 2014 20:54 / 11 osobom podoba się ten post
Dziękuję wszystkim tym, którzy pomyśleli o mnie choćby jeden, jedyny raz gdy byłam na "bezinternetowej" szteli ( a wiem że tacy byli), oraz tym, którzy przez ostatnie trzy dni czytają mój pamiętniczek i wspierają ciepłymi słowami. Tego wsparcia nie da się w żaden sposób przeliczyć, ono jest bezcenne.

RADOŚĆ DZIELONA - PODWÓJNĄ RADOŚCIĄ, BOLEŚĆ DZIELONA - POŁOWĄ BOLEŚCI
23 marca 2014 21:16 / 6 osobom podoba się ten post
Lili

Dziękuję wszystkim tym, którzy pomyśleli o mnie choćby jeden, jedyny raz gdy byłam na "bezinternetowej" szteli ( a wiem że tacy byli), oraz tym, którzy przez ostatnie trzy dni czytają mój pamiętniczek i wspierają ciepłymi słowami. Tego wsparcia nie da się w żaden sposób przeliczyć, ono jest bezcenne.

RADOŚĆ DZIELONA - PODWÓJNĄ RADOŚCIĄ, BOLEŚĆ DZIELONA - POŁOWĄ BOLEŚCI

Cudnie Lileczko piszesz , to my Ci powinniśmy podziękować .............Ja , jako forumowy -nygus (jesli chodzi o wyszukiwanie tematów )  , korzystam , że wyszukałaś " podziekowajki " chcę podziekować wszystkim , którzy mnie wspierali , pomagali , doradzali , mailowali do mnie z "namiarami ".... Dałam radę , jeszcze nie piszę , dopiero przed wyjazdem dam znać , bo już raz się za szybko cieszyłam......DZIĘKI   serdeczne ......
23 marca 2014 21:19 / 1 osobie podoba się ten post
Lili

Dziękuję wszystkim tym, którzy pomyśleli o mnie choćby jeden, jedyny raz gdy byłam na "bezinternetowej" szteli ( a wiem że tacy byli), oraz tym, którzy przez ostatnie trzy dni czytają mój pamiętniczek i wspierają ciepłymi słowami. Tego wsparcia nie da się w żaden sposób przeliczyć, ono jest bezcenne.

RADOŚĆ DZIELONA - PODWÓJNĄ RADOŚCIĄ, BOLEŚĆ DZIELONA - POŁOWĄ BOLEŚCI

Oj Lili, to ja Tobie dziękuję. Czytając Twój ostatni wpis miałam świeczki w oczach, ładnie piszesz. Nie było Ci łatwo ostatnio. 
23 marca 2014 21:21 / 3 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Cudnie Lileczko piszesz , to my Ci powinniśmy podziękować .............Ja , jako forumowy -nygus (jesli chodzi o wyszukiwanie tematów )  , korzystam , że wyszukałaś " podziekowajki " chcę podziekować wszystkim , którzy mnie wspierali , pomagali , doradzali , mailowali do mnie z "namiarami ".... Dałam radę , jeszcze nie piszę , dopiero przed wyjazdem dam znać , bo już raz się za szybko cieszyłam......DZIĘKI   serdeczne ......

Arabrab, WY mnie podziękować? A za co, o litosierności!!! Toż ja nic takiego nie robię! A wiesz że bardzo mi Cie brakowało, przede wszystkim Twojego ciętego czasem, a czasem kojącego jak miód dowcipu i poczucia humoru :)
23 marca 2014 21:28 / 6 osobom podoba się ten post
Mycha

Oj Lili, to ja Tobie dziękuję. Czytając Twój ostatni wpis miałam świeczki w oczach, ładnie piszesz. Nie było Ci łatwo ostatnio. 

Oj nie było, to prawda. Ale to co do Was piszę to naprawdę nie przesada z mojej strony ani żadne podlizywanie się. Dopóki byłam sama, odcięta od kontaktu z ludźmi do których tęskniłam - myslałam że nie wydolę. Z chwilą włączenia lapka, neta i wejścia na opiekunowo poczułam jak mi lżej. Pomyślałam że teraz wszystko MUSI być dobrze. Pokochałam to forum od pierwszego kopa, ale nie zdawałam sobie sprawy że moge tak cholernie tęsknić za obcymi przecież ludźmi! A jednak...
23 marca 2014 21:32 / 9 osobom podoba się ten post

z dedykacją dla moda i oskar za pilnowanie porządku na forum Naprawdę pomyślałam o was podczas włóczenia się po mieście na wychodnym , a bycie adminem to ciężki kawałek chleba..wiem coś o tym :-P


 


Podoba się mnie zaprawdę.

23 marca 2014 23:00 / 2 osobom podoba się ten post
...a tak się szlajam po forum i szastam 'ajlajkami' A co ? Tyle ich mam, to oddaję :)
23 marca 2014 23:05 / 1 osobie podoba się ten post
bieta

margolcia - jesteś pierwszą osobą, która dała mi plusa na tym forum (19 marca będzie rocznica).
Sprawdziłam pierwszą 10-kę !

Wszystkim b. dziękuję za plusiki, a przede wszystkim za dobre rady, które niejednokrotnie wykorzystałam :)

Zobacz Bieciu, dopiero znalazłam tego posta, jaaa jako pierwsza? No zobacz, wiedziałam ze z Cie ludzik dobry, mam nosa!