Dodane przez SENIHELP 23 kwietnia 2021

Opiekunka dla Seniorki

Miejsce pracy: Karlsfeld

Pani Roswitha (76l./165cm/80kg) w wyniku wylewu, doznała niedowładu lewej strony ciała. Od tego momentu porusza się na wózku inwalidzkim. Wymaga transferów. Pieluchy nosi dla bezpieczeństwa, korzysta z toalety. Jest diabetykiemv, ale diety nie stosuje.
Potrzebuje pomocy we wszystkich czynnościach higienicznych, kąpielach, ubieraniu/rozbieraniu oraz prowadzeniu domu.
Podopieczna mieszka sama w domu jednorodzinnym, gdzie dla opiekunki na piętrze przygotowany jest pokój z łazienką i toaletą na wyłączność.
Zagwarantowany dzień wolny w tygodniu i 2h pauzy w ciągu dnia; internet.
Znajomość języka niemieckiego: komunikatywny/dobry.
Miejscowość: 85757 Karlsfeld
Początek zlecenia: 29.04.2021 na 8 tygodni na zastępstwo
Stawka: 1600€ netto/mc
Zgłoszenia przyjmujemy telefonicznie lub przez stronę firmową www.senihelp24.pl:
+48 577 760 041
+48 577 760 069
+48 577 760 089
Link do ogłoszenia na stronie firmowej:

Skontaktuj się z nami juz dziś!

Senihelp:


+48 577 760 041

+48 577 760 069

 


+48 577 760 089

Aplikuj już teraz!

Twoje dane są bezpieczne. Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka SENIHELP Sp. z o.o. Sp.k. Zapoznaj się z Polityką Prywatności firmy.

Portal Opiekunki24.PL nie jest administratorem danych osobowych kandydatów aplikujących na zamieszczone na portalu ogłoszenia dotyczące zatrudnienia. Podmioty oferujące zatrudnienie decydują o środkach i celach przetwarzania danych osobowych kandydatów.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia
z najnowszymi ofertami pracy!

Zapis udany, dziękujemy.
Chcę otrzymywać bezpłatne powiadomienia o najnowszych ofertach pracy na wskazany adres email Zaznaczając to okienko wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanego przez Ciebie adresu e-mail przez Administratora Danych Osobowych, którym jest Administrator portalu opiekunki24.pl, w celu wysyłania bezpłatnych powiadomień z najnowszymi ofertami pracy na podany adres e-mail. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności.