Dodane przez Promedica24

Praca u Sprawdzonej Rodziny - Wysokie Wynagrodzenie, Kassel

Promedica24 - wybierz najlepszego pracodawcę

Miejsce pracy: Kassel

Pani N. (lat 84) jest po operacji zdjęcia zaćmy, przez co lekko niedowidzi. Nie może się też schylać, ani podnosić nic ciężkiego. Podopieczna jest w pełni sprawna ruchowo, nie potrzebuje wsparcia przy chodzeniu. Do obowiązków opiekunki będzie należało wsparcie przy codziennym funkcjonowaniu. Pani N. ma doby apetyt, nie trzeba jej karmić.
Rodzina podopiecznej odwiedza ją raz w miesiącu na weekend. W tym czasie opiekunka ma wolne.

Stan zdrowia

  • kłopoty ze wzrokiem

Obowiązki podopiecznego

  • Pomoc Podopiecznemu w codziennych czynnościach życiowych
  • Przygotowywanie posiłków z uwzględnieniem diety
  • Drobne prace domowe
  • Robienie zakupów
  • Dotrzymywanie towarzystwa

Właściwości miejsca pracy

  • Dom jednorodzinny
  • W pobliżu sklep spożywczy
  • W pobliżu przystanek autobusowy
  • W pobliżu obiekty kulturalne
  • Wymagane doświadczenie w opiece nad osobą starszą

Naszym opiekunkom oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie do 10.000 zł na rękę za 46 dni
  • Zarobisz więcej niż w Polsce oraz oszczędzisz na codziennych kosztach życia
  • Opłacamy składki ZUS od średniej krajowej i dodatkowe ubezpieczenie
  • Organizacja wyjazdu i wszystkie formalności są po naszej stronie
  • Zapewniamy transport prosto do domu podopiecznego, wraz z zamieszkaniem i wyżywieniem
  • Dajemy Ci całodobowe wsparcie podczas wyjazdu. Będziemy w stałym kontakcie

DLA OSÓB NIEZNAJĄCYCH JĘZYKA NIEMIECKIEGO OFERUJEMY KURSY JĘZYKOWE

Osoby zainteresowane ofertą zachęcamy do kontaktu:

PROMEDICA24 TO SOLIDNY PRACODAWCA, KTÓREMU MOŻESZ ZAUFAĆ!

  • Mamy duże doświadczenie w branży. Działamy na rynku już od 14-tu lat
  • Współpracowało z nami już 35.600 Opiekunów, a co 4-ty z nich trafił do nas z polecenia
  • Posiadamy największą bazę ofert pracy dla opiekunów. Nie musisz czekać na wyjazd
  • Rekrutujemy w 47 oddziałach na terenie całej Polski

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Promedica Care Sp. z o.o. z siedziba w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94 w celu proponowania mi ofert pracy Podmiotów z Grupy Promedica24 w charakterze opiekuna.

Twoje dane są bezpieczne. Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94. Zapoznaj się z Polityką Prywatności firmy.