Dodane przez Meseda 20 września 2024

Stała oferta do mobilnej Pani Klary

Miejsce pracy: 88074 Meckenbeuren

Oferta: od 20-10-2024 na 6 tygodni
Miejscowość: 88074 Meckenbeuren, Niemcy
Wynagrodzenie: do 1750€ netto/m-c

Opieka nad Panią  Klarą ma 93 lata, waży ok 65 kg i ma 165 cm wzrostu. Choruje na zaawansawaną demencję ale nie jest to złośliwa demencja. Pani jest osobą bardzo miłą, kochaną i ciągle się uśmiecha. Demencja jej polega na tym, że sie zapomina, ciągle by pracowała w ogródku i odwiedzała swojego zmarłego brata.  Poza tym choruje na nadciśnienie i tutaj należy mierzyć jej ten poziom, a w razie większego skoku ciśnienia podać odpowiedni lek. Pani Klara lubi jeść, a je wszysko, nie ma żadnej diety. Noce przesypia. Na górze domu mieszka syn podopiecznej, z którym jeżdzimy na zakupy. Pan Józef daje opiekunce wolną rękę jeżeli chodzi o opiekę, do niczego się nie wtrąca..

Obowiązki: wsparcie w codziennym życiu - ubieranie się i prowadzeniu domu, zakupy, spacery.

Warunki mieszkaniowe: Dom jednorodzinny z ogrodem w mieście, Do dyspozycji Op własny pokój, dostęp do internetu, rower.
Oczekiwania: komunikatywna znajomość języka niemieckiego, doświadczenie w opiece.

☎ Zadzwoń 880 756 449

Oferujemy:

legalne zatrudnienie
darmowy transport
bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
wsparcie telefoniczne i mailowe w czasie trwania zlecenia
formularz A1, karta EKUZ

Skontaktuj się z nami juz dziś!