Dodane przez Meseda 18 września 2024

Meseda- Opieka nad Panią w 55490 Mengerschied - do 1900€ netto/m-c

Miejsce pracy: 55490 Mengerschied

Oferta: od 05-10-2024 na 6 tygodni
Miejscowość: 55490 Mengerschied, Niemcy
Wynagrodzenie: do 1900€ netto/m-c

Opieka nad Panią - 91 lat, 61kg, 159 cm,

Dolegliwości - osłabienie starcze, nadciśnienie, demencja, osteoporoza

Rodzina stara się o 3. grupę inwalidzką. Przychodzi Pflegedienst i ubiera podkolanówki uciskowe. Porusza się za pomocą laski.

Rytm dnia :
koło 05:00 się budzi
między 07:00 -07:30 wstaje
między 13:00 -14:00 drzemka popołudniowa
około 21:30 idzie spać

Obowiązki: wsparcie w codziennym życiu - ubieranie się, higiena, duża kąpiel 1x w tygodniu i prowadzeniu domu, zakupy, spacery.

Warunki mieszkaniowe:
Domek z ogrodem, dla opiekunki jest oddzielny pokój, łazienka.
W tym samym domu na osobnym piętrze mieszka syn z żoną.

Oczekiwania: dobra znajomość języka niemieckiego, doświadczenie w opiece.

☎ Zadzwoń 880 756 449

Oferujemy:

legalne zatrudnienie
darmowy transport
bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
wsparcie telefoniczne i mailowe w czasie trwania zlecenia
formularz A1, karta EKUZ

Skontaktuj się z nami juz dziś!

Kontakt telefoniczny:
880 756 449
CV na adres: rekrutacja@meseda.pl