Dodane przez Meseda 16 września 2024

Meseda- Opieka nad Panem w 31535 Neustadt - do 1900€ netto/m-c

Miejsce pracy: 31535 Neustadt

Oferta: od 19-09-2024 na 6 tygodni
Miejscowość: 31535 Neustadt, Niemcy
Wynagrodzenie: do 1900€ netto/m-c

Opieka nad Panem: 93 lata, 70kg, 170cm.

Dolegliwości - Parkinson demencja, niewydolność serca.
Senior chodzi przy rollatorze, na zewnątrz ma wózek inwalidzki.
Żona seniora przebywa obecnie w klinice, ma być tam dłuższy czas, na razie lekarze nie są w stanie określić kiedy będzie wypis.
3x w tygodniu przychodzi senior uczęszcza do Tagespflege w godzinach 8-16:00.
2x przychodzi Pfleged, żeby wykonać podstawową higienę i podać leki.
Senior sam chodzi do WC.

Obowiązki: dbanie o czystość, gotowanie, pranie, pomoc w ubieraniu się.

Warunki mieszkaniowe: Dom jednorodzinny w centrum miasta.Sklepy oddalone 5 minut na pieszo. Dla opiekunki jest oddzielna część mieszkaniowa, 2 pokoje, własna łazienka, Internet.

Oczekiwania: dobra znajomość języka niemieckiego, doświadczenie w opiece.

☎ Zadzwoń 880 756 449

Oferujemy:

legalne zatrudnienie
darmowy transport
bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
wsparcie telefoniczne i mailowe w czasie trwania zlecenia
formularz A1, karta EKUZ

Skontaktuj się z nami juz dziś!

Kontakt telefoniczny:
880 756 449
CV na adres: rekrutacja@meseda.pl