Dodane przez JOBCARE 15 lipca 2021
Zatrudnimy opiekunkę do samotnego seniora z okolic Düsseldorfu, wyjazd na koniec lipca, 1500 EUR
Informacje o podopiecznym:
Senior jest osobą bardzo spokojną i przyjazną. Lubi oglądać telewizję i słuchać muzyki. Podopieczny zmaga się z artrozą, osteoporozą i początkami demencji. Ma rozrusznik serca, porusza się za pomocą rollatora. Senior ma zaburzony rytm dnia, kładzie się spać i wstaje bardzo wcześnie, ale noce przesypia spokojnie, dobrze by było to uregulować.
Starzy pan dwa razy w tygodniu uczęszcza do domu dziennego pobytu. Przychodzi do niego również fizjoterapeuta, Fusspflege oraz fryzjer.
Schorzenia:
rozrusznik serca, artroza, osteoporoza, demencja
Przyrządy i pomoce medyczne dostępne na zleceniu:
rollator
Zakwaterowanie:
Dom jednorodzinny na wsi. Dla opiekunki pokój, internet oraz rower.
Wymagane kwalifikacje:
dobra znajomość j. niemieckiego
Zapewniamy:
Zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu!
886 194 325 lub 535 937 788
info@job-care.pl
Portal Opiekunki24.PL nie jest administratorem danych osobowych kandydatów aplikujących na zamieszczone na portalu ogłoszenia dotyczące zatrudnienia. Podmioty oferujące zatrudnienie decydują o środkach i celach przetwarzania danych osobowych kandydatów.