Dodane przez AJ PARTNERS1 25 lipca 2024

1800-2000€ Opiekunka dla 84-letniej Pani Grete od już

Miejsce pracy: Neunkirchen am Brand, 91077

A&J Partners poszukuje Opiekunki dla 84-letniej Pani Grete. Seniorka waży 59 kg, ma 166 cm wzrostu. Pani choruje na inkontynencje moczową i kałową, stwardnienie rozsiane, problemy z przełykaniem, osłabienie starcze oraz ma problemy z poruszaniem – do pomocy wózek inwalidzki. Pani posiada 4 grupę inwalidzką.

Stan zdrowia podopiecznego:
  • inkontynencja moczowa i kałowa
  • stwardnienie rozsiane
  • problemy z przełykaniem
  • osłabienie starcze
  • problemy z poruszaniem
Zakres obowiązków:
  • opieka aktywująca
  • organizacja dnia
  • pomoc w higienie
  • pomoc w ubraniu
  • spacery
  • transfer

Wynagrodzenie

umowa zlecenie: 1800€

własna działalność gospodarcza (również gewerba): 2000€

Dodatek za 2 osobę

Opis zakwaterowania

Dom, do dyspozycji własny pokój z łazienką oraz dostępem do Internetu. Odległość do sklepu wynosi 10 minut. Raz w tygodniu do domu przychodzi sprzątaczka.

Oczekiwania względem opiekunki:
  • kobieta niepaląca
  • komunikatywna znajomość języka
  • doświadczenie w opiece i pielęgnacji
  • mile widziane referencje

Numer oferty KW/FB38399

Skontaktuj się z nami juz dziś!

AJPARTNERS

ul. Dworcowa 25 II piętro

41-902 BYTOM

TELE: 32 395 88 83

E-MAIL: ZGLOSZENIA@AJPARTNERS.PL