Pomorskie

11 kwietnia 2014 23:38
mariolamariola

Aniu pewnie ze mozemy czemu mamy maszerowac do regulaminu mozemy ja moge podjechac mam samochod
dam znac

I cały czas wam chodzi oto ,zeby do tego regulaminu podjechać. A nie iść parami?
12 kwietnia 2014 07:28
Margo72

Tak...ale prywatna - Bonn :) Jade 22  hee ...
Jakos nie moge sie zdecydowac na te " pseudo firmy" / ostatnie wydazenia / , bo kto jak nie my same  zadbamy o siebie....
Malagi - to zmieniasz dotychczasowa prace?

Margo, nie zmieniam. Jadę w to samo miejsce już 3 raz i z tą samą firmą. Będę w DE 25 kwietnia, jak będziesz chciała normalnie pogadać to podaj mi jakoś nr stacjonarny - mam tam flat na Polskę i Niemcy.
12 kwietnia 2014 07:33
mariolamariola

Aniu pewnie ze mozemy czemu mamy maszerowac do regulaminu mozemy ja moge podjechac mam samochod
dam znac

Mariolko, nie pisz swoich postów jeden po drugim. Najczęściej masz opcję EDYTUJ koło CYTUJ i jak edytujesz to będziesz mogła dopisać to co chcesz jeszcze dodać, a nr tel podaj w swoim profilu, albo adres mailowy to inni będą mogli do Ciebie napisać.Jak to zrobić - sprawdź mój profil.
12 kwietnia 2014 08:12

Anna53 i Mariolamariola - ostatnie ostrzeżenie. Albo w końcu przeczytacie regulamin forum i zaczniecie się do niego stosować, albo usuwam Wasze konta.

12 kwietnia 2014 09:47

dzieki za rady Malgi tylko nie rozumiem co ja robie zle moderator mnie odsyla do regulaminu


 


Jeśli w końcu łaskawie przeczytasz regulamin, to zapewniam, że będziesz wiedzieć. Moderator

12 kwietnia 2014 10:27
Teraz np. piszesz jeden post pod drugim. Jeżeli Twój post jest jako ostatni i chcesz coś jeszcze dopisać, nie pisz nowego  , obok swojego posta masz napisane  Edytuj - naciskasz to i dopisujesz resztę
12 kwietnia 2014 11:57 / 2 osobom podoba się ten post
witaj Mariola .Teoretycznie nie robisz nic złego,ale tu jest zasada ,zeby jedna osoba nie pisała " ciurkiem ". Aby tego uniknąć   Ty klikasz w EDYTUJ (tak jak wyjaśniła ci to Annika ) i piszesz  i rozmawiasz z nami  .  Acha ,gdy pod Twoja  wypowiedzią napisał  już ktoś inny,to wtedy  Ty możesz już spokojnie pisac   ,i wtedy  Moderator nie wysyła cie do regulaminu   .   Uprzejmie  prosze Moderatora ,zeby nie karał dziewczyn (tym czym groził ).bo przeciez kara jest nieadekwatna do winy....Mariola ,a nie masz jakiegoś młodego dziecka w domu ,zeby ci troche pomogło...?
12 kwietnia 2014 12:07
mariolamariola

dzieki za rady Malgi tylko nie rozumiem co ja robie zle moderator mnie odsyla do regulaminu


 


Jeśli w końcu łaskawie przeczytasz regulamin, to zapewniam, że będziesz wiedzieć. Moderator

A Twoje posty Modi usuwa!
Czytaj ze zrozumieniem to co piszemy do Ciebie!
12 kwietnia 2014 12:35
dobra wiem o co chodzi a moderatora zapewniam ze czytalam regulamin kilka razy a wam dziewczyny dziekuje za rady buziaki
23 kwietnia 2014 11:07
carrie

Mało nas z Pomorza:( ja z okolic Ustki

Oooo ja też z okolic Ustki :)  Tylko jeszcze nigdzie nie wyjechałam bo nie wiem od czego zacząć...
23 kwietnia 2014 11:17
magdaluna

Oooo ja też z okolic Ustki :)  Tylko jeszcze nigdzie nie wyjechałam bo nie wiem od czego zacząć...

No raczej od zgłoszenia się do wybranej przez siebie firmy :)
23 kwietnia 2014 11:54
carrie

No raczej od zgłoszenia się do wybranej przez siebie firmy :)

Tylko sęk w tym którą mam wybrać? Boję się strasznie bo wiem,że nie które potrafią człowieka wykorzystać i odesłać z kwitkiem.Nie będę okłamywać jak powiem,że mój jeżyk jest na poziomie podstawowym aczkolwiek właśnie siedzę  i sama się doszkalam...
23 kwietnia 2014 12:34
Doszkalaj sie kochana,doszkalaj....a mimo to rozmowy sprawdzajace w kazdej agencji sa rozne,np.jednym razem na STELLI przyjechala zmienniczka niby z poziomem niem. jak moj a okazalo sie ze umiala powiedziec dzien dobry i do widzenia,,,,;]
23 kwietnia 2014 12:37
joannagda

Ja też mieszkam w Gdańsku, jak będziesz miała ochotę to możemy się spotkać. Ja jestem w domu do 28.05.Pozdrawiam.

Witaj
 Ja tez z Gdanska i wlasnie jestem na urlopie
jesli masz chec to mozemy sie spotakc na kawusi.
 
Pozdrawiam .Krystyna
23 kwietnia 2014 12:41
justi

Doszkalaj sie kochana,doszkalaj....a mimo to rozmowy sprawdzajace w kazdej agencji sa rozne,np.jednym razem na STELLI przyjechala zmienniczka niby z poziomem niem. jak moj a okazalo sie ze umiala powiedziec dzien dobry i do widzenia,,,,;]

Ja też takie zmienniczki miałam. Jedna to miała więcej niż ja a PDP mi opowiadała że jej raz przyniosła poduszkę zamiast łyżki:):)