Powitajki przy kawie 76

27 stycznia 2024 11:23 / 3 osobom podoba się ten post
Witam.  I o zdrowie pytam. Jestem jestem żyje i póki co ok. 
Pedepcia co raz mi jakieś chce pracę wynajdować a ja ze jestem tylko opiekunka i koniec kropka i żadnych np starych książek z regałów nie będę wyjmować odkurzać bo to nie moja praca tylko rodziny albo sprzątaczki. I koniec kropka. To jest wina agencji , że ich uczą że my 24/24 a ja ostro że ja pracuję max  6 godzin w ciągu dnia reszta to tzw w gotowości  i nie więcej i mam swój wykaz obowiązków i wiem co muszę a czego nie powinnam robić. Krótko i na temat. 
Rzadko zaglądam bo takie tutaj mam różne sposoby na spędzanie czasu ale to póki co o tym 🤫 bo to mam nadzieję przyniesie kiedyś jakieś korzyści finansowe. Oby to wypaliło i poszło do przodu a będę zadowolona.  Chce się rozwijać i nie stać w miejscu bo jeszcze trochę mam do emerytury. Przede mną jeszcze 7 tygodni pracy jak uda mi się dopracować bo seniorka ma białaczkę . 2 x w tygodniu jeździmy na transfuzje krwi, wyniki ma kiepskie plus do tego ślepota w 90 procentach. Później krótki urlop 3 tygodnie i ponowny wyjazd . Na urlopie też piękne wydarzenie w rodzinie mnie czeka 🙈 . 
Luke też pracuje i póki co nie narzeka. 
Wszystkich pozdrawiam serdecznie. Spokojnej pracy i lekkich szteli plus przespanych nocy. 
27 stycznia 2024 11:31 / 4 osobom podoba się ten post
Babka

ŚWIĘTE SŁOWA MARMOLADA i rymek wypada i Mleczko zagada.....a to jak TELEFONIADA.:chaplin:Wszak i Tina rymem zaczyna...:yeah:

Nie wiem czy sąsiadka się nie podpieła. Mijając ją powiedziałam-Gruezi wohl, a ona nie dosłyszała i -Ich habe kein Blumenkohl 
Teraz będzie na mnie szukać haka 
27 stycznia 2024 12:44 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

Nie wiem czy sąsiadka się nie podpieła. Mijając ją powiedziałam-Gruezi wohl, a ona nie dosłyszała i -Ich habe kein Blumenkohl :-)
Teraz będzie na mnie szukać haka :lol1:

🤣🤣🤣
27 stycznia 2024 14:45 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

🤣🤣🤣

Mnie tam nie do smiechu, już mam pietra  Kobieta jest ambitna :) Tak jak ja dziś, próbując znieść małą szafkę do piwnicy, aby ją przemalować. Mniejsza o balustradę, aby poszło  
P.S. Od rana pisiknęłam się tylk Knotem Bottegi, i już się baza przebija. Przyjemna cieplutka woń. Chyba piżmo i jakaś róża. Bardzo ładny zapach. Niemonotonny a jednoczesnie bardzo elegancki. 
27 stycznia 2024 14:58 / 5 osobom podoba się ten post
Hejka właśnie wróciłam do pokoiku mego,byłam na rowerku bo piękna pogoda dziś,nie huczy,nie pada a słoneczko świeci. Babcia już czeka w swoim fotelu jak dama a ponieważ jest mocno głucha tonie nie słyszała.Już kończy się przerwa i zaraz do niej pójdę,wypijemy kawkę  i zjemy ciacho 🍰. Potem trochę poodkurzam  i zmyję  i tak dzionek zleci 
27 stycznia 2024 15:35 / 4 osobom podoba się ten post
nincia

Hejka:hejka: właśnie wróciłam do pokoiku mego,byłam na rowerku bo piękna pogoda dziś,nie huczy,nie pada a słoneczko świeci. Babcia już czeka w swoim fotelu jak dama a ponieważ jest mocno głucha tonie nie słyszała.Już kończy się przerwa i zaraz do niej pójdę,wypijemy kawkę :kawa: i zjemy ciacho 🍰. Potem trochę poodkurzam :odkurzanie: i zmyję :mycie podlogi: i tak dzionek zleci :papa:

Zawsze można doszukać się plusów  nawet w głuchocie . Masz fajny dzień .
27 stycznia 2024 18:40 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

Mnie tam nie do smiechu, już mam pietra :-) Kobieta jest ambitna :) Tak jak ja dziś, próbując znieść małą szafkę do piwnicy, aby ją przemalować. Mniejsza o balustradę, aby poszło :lol1: 
P.S. Od rana pisiknęłam się tylk Knotem Bottegi, i już się baza przebija. Przyjemna cieplutka woń. Chyba piżmo i jakaś róża. Bardzo ładny zapach. Niemonotonny a jednoczesnie bardzo elegancki. 

Dokładnie tak i ja go odbieram. Na początku pieprz nozdrza podrażni,a później ciepełko otula. Taki,że chce się niuchać pryśnięte miejsca czy część garderoby. "Tu jest jakby luksusowo ",chce się powiedzieć 
28 stycznia 2024 05:13 / 3 osobom podoba się ten post
Witam niedzielnie
Dziś dzień leniuchowania - zamierzam robić NIC, poza przygotowaniem i podaniem posiłków
Miłego dnia wszystkim
28 stycznia 2024 05:26 / 4 osobom podoba się ten post
Doberek niedzielnie .Malgi mnie ubiegła Mam nadzieję,że wyspana,bo ja spałam do piatej z krótkimi przerwami,gdy Senior hałasował w drodze do toalety.Śpijcie dalej,dziś nie ma się po co spieszyć.
28 stycznia 2024 07:39 / 4 osobom podoba się ten post
WITAM NIEDZIELNIE I SWOJSKO...WSZAK PRACA TO NIE WOJSKO śpijcie kochane robaczki ja czuwam co złego z dnia migiem usuwam.
28 stycznia 2024 08:54 / 4 osobom podoba się ten post
Witam niedzielne dziś sobie dłużej pospałam bo przecież nie ma się co spieszyć,pdp wstaje ok 9,00 . Narazie dość ładna pogoda tylko mroźnie ale śniegu nie ma jest szron na trawie i samochodach.Popołudniu będzie lepiej.Spokojnego dnia wszystkim i miłego leniuchowania.
28 stycznia 2024 09:36 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry witam, pozdrawiam i życzę cudownej niedzieli 
28 stycznia 2024 10:38 / 5 osobom podoba się ten post
Witam w słoneczny niedzielny poranek ☀️
Tak jak i wczoraj,od rana słońce i pogoda,chociaż jeszcze trochę chłodno.
Ja wyspana,jak zawsze tutaj,nic nocy nie zakłóciło ,jest energia .Maluda już sobie pewnie podśpiewuje "Ta ostatnia..." i walizki pakuje
Przyjemnej,spokojnej niedzieli życzę 
28 stycznia 2024 10:39 / 2 osobom podoba się ten post
Babka

WITAM NIEDZIELNIE I SWOJSKO...WSZAK PRACA TO NIE WOJSKO :chaplin::yeah:śpijcie kochane robaczki ja czuwam co złego z dnia migiem usuwam.:wiking:

Babko,jestem pod wrażeniem 
28 stycznia 2024 13:23 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

Witam w słoneczny niedzielny poranek ☀️
Tak jak i wczoraj,od rana słońce i pogoda,chociaż jeszcze trochę chłodno.
Ja wyspana,jak zawsze tutaj,nic nocy nie zakłóciło ,jest energia :-).Maluda już sobie pewnie podśpiewuje "Ta ostatnia..." i walizki pakuje:oczko1:
Przyjemnej,spokojnej niedzieli życzę :najlepszego3:

A właśnie, że nie podśpiewuję.Walizka prawie spakowana,tylko do wtorku ogarnąć pokój dla nowej,bo busa mam w środę wcześnie rano.I bardzo dobrze.Aż nie mogę uwierzyć, że wyjezdzam stąd.