Powitajki przy kawie 76

28 stycznia 2024 13:51 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo 😊 pozdrawiam serdecznie z domu 
Dzisiaj pod znakiem 
28 stycznia 2024 13:52 / 3 osobom podoba się ten post
Dzień dobry ja już po pracy , odpoczywam i napawam się słoneczkiem . Pogoda przecudna  oby nie zapeszyc 
Obiad już skonsumowalam w pracy i teraz leżakuje . Dzisiaj już uzgodniłem z szefem temat  " praca w ogrodzie "  dostanę pomocnika i będziemy ciąć , przycinać , przesadzać i podziwiać  .
Trzyma się ludziska idzie na lepsze 
28 stycznia 2024 13:57 / 4 osobom podoba się ten post
Maluda

A właśnie, że nie podśpiewuję.Walizka prawie spakowana,tylko do wtorku ogarnąć pokój dla nowej,bo busa mam w środę wcześnie rano.I bardzo dobrze.Aż nie mogę uwierzyć, że wyjezdzam stąd.

28 stycznia 2024 14:55 / 4 osobom podoba się ten post
Maluda

A właśnie, że nie podśpiewuję.Walizka prawie spakowana,tylko do wtorku ogarnąć pokój dla nowej,bo busa mam w środę wcześnie rano.I bardzo dobrze.Aż nie mogę uwierzyć, że wyjezdzam stąd.

Pewnie uwierzysz dopiero jak bus ruszy .
Mam nadzieję że ostatnie dni mniej nerwowe i do wtorku tak zostanie 👍
28 stycznia 2024 15:02 / 4 osobom podoba się ten post
Wróciłam ze spacerowego rowerka,byłam nad rzeką Elba i pooddychałam prawie morskim powietrzem bo tu jest niedaleko do morza ale morza nie widziałam.A teraz schodzę do pdp bo siedzi już w fotelu i czeka pewnie na kawkę i 🍰.
28 stycznia 2024 17:08 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

Pewnie uwierzysz dopiero jak bus ruszy :-).
Mam nadzieję że ostatnie dni mniej nerwowe i do wtorku tak zostanie 👍

Niestety Gusiu, wręcz przeciwnie.
29 stycznia 2024 00:22 / 3 osobom podoba się ten post
Maluda

Niestety Gusiu, wręcz przeciwnie.

Przykro mi 
29 stycznia 2024 05:02 / 5 osobom podoba się ten post
Witam serdecznie całe śpiące grono.Też jestem w sumie wyspana-Senior tłukł się w nocy,ale nie wstałam,a teraz śpi na fotelu w salonie.Dzisiaj duszowanie i muszę podskoczyć do sklepu, kupić kilka rzeczy.Jezeli Córka da mi tylko połowę tygodniówki, skupię się na zakupach dla mnie,nowa będzie musiała w środę uskutecznić resztę sama.Zresztą ja też w dzień przyjazdu odrazu musiałam robić zakupy, nie było opcji odpoczynku po podróży.A teraz..kawa☕🤗🌷☘️
29 stycznia 2024 05:50 / 5 osobom podoba się ten post
Witam poniedziałkowo
Zaczynamy nowy tydzień, ostatnie dni stycznia
Miłego dnia wszystkim
29 stycznia 2024 06:12 / 5 osobom podoba się ten post
Poniedziałki są jak są jak grzałki..nowy tydzień sie rozwinie kasa tu Was nie ominie ...a jak zimno przy kominie trza se rączki grzać,  kawkę polewać....i śpiewajaco z przytupem....ech życie jest piekne...Witajcie kochane....
29 stycznia 2024 08:04 / 3 osobom podoba się ten post
Witam wszystkich tych którzy już wstali i tych co jeszcze śpią Widzę że za oknem nie pada do dobrze może będzie ładny dzień.Mnie się ostatnio coś nie chce wstawać wcześniej ale mam czas, Langzam,Langzam  wszystko się zrobi. Ostatnio jak się budzę i zobaczę że nie jestem w domu swoim to muślę,kurcze co ja tu robię,po co ja tu przyjechałam. Za to już ok 10,00 myślę sobie przecież tu nie mam wcale źle może zostać jeszcze z miesiąc.Nawet do męża powiedziałam że może sobie przedłużę,nie chciał o tym słuchać.  Miłego dnia wszystkim  
29 stycznia 2024 11:08 / 4 osobom podoba się ten post
Dzien dobry wszystkim 
sloneczko swieci , kawusia sie pije , szybko te dzionki uciekaja 
milego dnia 
29 stycznia 2024 12:20 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry w piękny słoneczny dzień 
29 stycznia 2024 13:17 / 3 osobom podoba się ten post
Witam w słoneczne, poniedziałkowe południe. Jest słońce ☀️ i pogoda, idę zaraz do ogroda .
Mam ze swojego pokoju wyjście na ogród,tylko schodkami trzeba się wspiąć. W tym roku jeszcze z nich nie korzystałam,stare liście je zalegają. Czas uprzątnąć i ,mam nadzieję, wkrótce będę mogła z poranną kawusią prosto z pokoju na taras wyjść .Zabieram się za robotę bo pauza przede mną.
Wczoraj przyjechała córka z gulaszem na obiadokoację,dzisiaj też Ona gotuje.Zostaje do jutra ale ma tutaj kilka spraw do załatwienia, więc nie brałam wolnego. Tylko pauzę wydłużoną,chyba do centrum Bergisch Gladbach się przejadę.
Słonecznego, spokojnego dnia życzę 
29 stycznia 2024 15:05 / 2 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo 😊