Na wyjeździe #34

15 czerwca 2016 20:15 / 1 osobie podoba się ten post
Nugatka

Dlamnie tesz, niech i tak bendzie :))

Sropilaz buenda! Napizauaz - niech- pofinno pyc njeh ;)))
15 czerwca 2016 20:16 / 1 osobie podoba się ten post
fioletowa.mysz

Sropilaz buenda! Napizauaz - niech- pofinno pyc njeh ;)))

Pżeprarzam Ciem baudzo
15 czerwca 2016 20:18 / 5 osobom podoba się ten post
tina 100%

Leni, tak to opisałaś, że się skręcam ze śmiechu :-)

No cóż, dementycy jak juz pamięć jest total kaput, to się niczego nowego nie nauczą, ale pokulać tą plastelinę, to i owszem na chwilę zajmie :)
Kiedyś widziałam takie klocki kolorowe z plastiku, czy jakiej pianki-coś w rodzaju dużych puzli. Tego by może nie wciągnęła, chociaż niczego nie można być pewnym :)

Moja pdp,kilka dni temu,probowala plastikowe winogrona zjesc. Jak jej powiedzialam,ze to plastik i sluzy do ozdoby to ona sie wsciekla,rzucila we mnie owockami i powiedziala,z pretensja w glosie-. A co Ty mi kupujesz? jakies gowno! Taka twarda skora,ze zeby nie daja rady. Umarlam 
15 czerwca 2016 20:18 / 3 osobom podoba się ten post
leni

Tinus, mam takie klocki po mezu babci, ale on probowal to grysc i ukruszyl sobie zeba. Zakamuflowalam je w piwnicy:-) On zjadl w ciagu pol godziny wieniec swiateczny u szalonej corki, ktory byl normalnie niezjadalny, bo babcia spadla ze schodow i szalona sie nia zajmowala, a dziadek sie zajal soba:-) normalnie co ci ludzie maja za pomysly. Dzis chcialam babke po 18 wyciagnac na spacer bo siedziala na fotelu i tak jej sie nudzilo, ze nogami tak zarzucala , ze myslalam ze se guza na czole nawali:-). Jak sie na mnie oburzyla, ze ona nigdzie nie idzie hahahha wczoraj 5 razy, dzis tylko2:niech zyje:

Nie, no nie wiem, co powiedzieć 
W ciągu pół godziny-powiadasz? Może błonnika potrzebował 
15 czerwca 2016 20:20 / 1 osobie podoba się ten post
Nugatka

Pżeprarzam Ciem baudzo :-(

Fypacze Cji tym rasem. Ale pmientaj! Nalka to potenki klocz!
15 czerwca 2016 20:21 / 1 osobie podoba się ten post
tina 100%

No właśnie :) .Chce się człowiek tego i owego o robocie dowiedzieć, czyta jakiś post w którym może i są błędy, ale jest bogaty w praktyczne, potrzebne info.
A tu kurcze korekta leci...I żeby tylko jedna- o, nie...zaraz pojawia się "wsparcie", które najczęsciej wyskakuje , jak gumka z majtek :)
Mnie literówki i jakieś tam "byczki" , w ogóle nie przeszkadzają :)

Dziewczyny dajcie na luz . Te co" byki" robią  jakos się nie tłumaczą , bo nie ma takiej potrzeby. Komu przeszkadza, niech nie czyta. Niech kazda sie wstydzi za siebie. Tylko przykro mi , ze fado sie wkopała . Gorszy wstyd pisac na forum " olej to" albo radzić zeby pdp na podłodze leżała po upadku, to jej przejdzie Mnie osobiście to nie przeszkadza ze ktos mi zwróci uwagę, ale tylko ten , ktory sam "byków" nie robi. 

Tak sobie napisałam bez użycia translatora, bo nie wiem jak sie z niego korzysta )))))))))
15 czerwca 2016 20:21 / 1 osobie podoba się ten post
tina 100%

No właśnie :) .Chce się człowiek tego i owego o robocie dowiedzieć, czyta jakiś post w którym może i są błędy, ale jest bogaty w praktyczne, potrzebne info.
A tu kurcze korekta leci...I żeby tylko jedna- o, nie...zaraz pojawia się "wsparcie", które najczęsciej wyskakuje , jak gumka z majtek :)
Mnie literówki i jakieś tam "byczki" , w ogóle nie przeszkadzają :)

Dziewczyny dajcie na luz . Te co" byki" robią  jakos się nie tłumaczą , bo nie ma takiej potrzeby. Komu przeszkadza, niech nie czyta. Niech kazda sie wstydzi za siebie. Tylko przykro mi , ze fado sie wkopała . Gorszy wstyd pisac na forum " olej to" albo radzić zeby pdp na podłodze leżała po upadku, to jej przejdzie Mnie osobiście to nie przeszkadza ze ktos mi zwróci uwagę, ale tylko ten , ktory sam "byków" nie robi. 

Tak sobie napisałam bez użycia translatora, bo nie wiem jak sie z niego korzysta )))))))))
15 czerwca 2016 20:23 / 1 osobie podoba się ten post
fioletowa.mysz

Moja pdp,kilka dni temu,probowala plastikowe winogrona zjesc. Jak jej powiedzialam,ze to plastik i sluzy do ozdoby to ona sie wsciekla,rzucila we mnie owockami i powiedziala,z pretensja w glosie-. A co Ty mi kupujesz? jakies gowno! Taka twarda skora,ze zeby nie daja rady. Umarlam :-)

Mysza, umarlam tez ze smiechu hahahaa
15 czerwca 2016 20:24 / 2 osobom podoba się ten post
mleczkovoll40

Dziewczyny dajcie na luz . Te co" byki" robią  jakos się nie tłumaczą , bo nie ma takiej potrzeby. Komu przeszkadza, niech nie czyta. Niech kazda sie wstydzi za siebie. Tylko przykro mi , ze fado sie wkopała . Gorszy wstyd pisac na forum " olej to" albo radzić zeby pdp na podłodze leżała po upadku, to jej przejdzie Mnie osobiście to nie przeszkadza ze ktos mi zwróci uwagę, ale tylko ten , ktory sam "byków" nie robi. 

Tak sobie napisałam bez użycia translatora, bo nie wiem jak sie z niego korzysta :-))))))))))

Nie , no ja jestem wylózowana  Tylko tak bym hciaua, rzeby nikt mnie f czytanió porat nie pszeszkadzau...
15 czerwca 2016 20:26 / 2 osobom podoba się ten post
Nugatka

Pżeprarzam Ciem baudzo :-(

No przestańcie ! Bo i z moją dysortografią przestaję rozumieć co Wy piszecie
15 czerwca 2016 20:26 / 2 osobom podoba się ten post
Trudny obraz opieki – „malarstwo i rzeźbiarstwo” podopiecznych z demencją
- znalazłem taki temat. Warto poczytać.
12.06.2016
15 czerwca 2016 20:27
fioletowa.mysz

Fypacze Cji tym rasem. Ale pmientaj! Nalka to potenki klocz!

Fiem! a kto ten klócz stobencie, temu f szyció dopsze bencie
15 czerwca 2016 20:31 / 3 osobom podoba się ten post
fioletowa.mysz

Fypacze Cji tym rasem. Ale pmientaj! Nalka to potenki klocz!

Mysza, wystarczy, ze rozszyfrowalamnapisze po polskiemuucz sie dziecko ucz, bo nauka to potegi klucz. Jak pozbierasz wszystkie  klucze, bedziesz woznym Tak mowil nasz wozny w szkole obwieszony wszelakimi kluczami
15 czerwca 2016 20:35 / 2 osobom podoba się ten post
leni

Mysza, umarlam tez ze smiechu hahahaa

Mozesz mi wierzyc,ze bylam wsciekla jak stado os, ale jak uslyszalam ten tekst to naprawde az sie zaplulam ze smiechu 
15 czerwca 2016 20:38 / 1 osobie podoba się ten post
Nugatka

Fiem! a kto ten klócz stobencie, temu f szyció dopsze bencie

Sgoro fierz to nje rup buenduf po to pszytko iezd!