W domu # 7

28 listopada 2016 10:29 / 2 osobom podoba się ten post
...poczytałam,poklikałam a teraz proza życia. Miłego dnia kochani
28 listopada 2016 10:57 / 7 osobom podoba się ten post
A ja w domku dalej nie mam za dużo czasu ani na NET, ani na nic.
Jeszcze wczoraj las mnie wołał, pojechałam z rodzinką na mały spacerek.
A dzisiaj to już chyba tylko bałwana mogę ulepić...
28 listopada 2016 11:01 / 7 osobom podoba się ten post
Lodówkę dziś myje i odmrazam. Zaraz biegnę do apteki i do sklepu że zdrowa żywnością po acerolę żeby łykać w de. Chyba dziś zacznę się pakować. Za dwa dni wyjazd. Lubię być spakowana wcześniej. I niczego nie zapomnieć.
28 listopada 2016 11:04 / 4 osobom podoba się ten post
ewa59

Lodówkę dziś myje i odmrazam. Zaraz biegnę do apteki i do sklepu że zdrowa żywnością po acerolę żeby łykać w de. Chyba dziś zacznę się pakować. Za dwa dni wyjazd. Lubię być spakowana wcześniej. I niczego nie zapomnieć.

Oj Ewuś ,nie zazdraszczam. Dwa dni przed wyjazdem zawsze są okropne,przynajmniej dla mnie... 
Ja jeszcze na urlop nie wyjechałam ,a już myślę ze będę musiała znowu do De przyjechać....
28 listopada 2016 11:14 / 5 osobom podoba się ten post
Fotki z poprzedniego tygodnia:
28 listopada 2016 11:20 / 8 osobom podoba się ten post
A tutaj wczorajszy zbiorek i dzisiejszy poranek...

28 listopada 2016 11:46 / 1 osobie podoba się ten post
Malgi

A ja w domku dalej nie mam za dużo czasu ani na NET, ani na nic.
Jeszcze wczoraj las mnie wołał, pojechałam z rodzinką na mały spacerek.
A dzisiaj to już chyba tylko bałwana mogę ulepić...

Witaj Malgi.Nawet sobie o Tobie wczoraj myślałam ,że dawno cię nie było.Miłego urlopowania.
28 listopada 2016 18:43 / 2 osobom podoba się ten post
ewa59

Lodówkę dziś myje i odmrazam. Zaraz biegnę do apteki i do sklepu że zdrowa żywnością po acerolę żeby łykać w de. Chyba dziś zacznę się pakować. Za dwa dni wyjazd. Lubię być spakowana wcześniej. I niczego nie zapomnieć.

Od razu życzę Ci szerokiej drogi bo zapewne spóźnie się z tym Ostatnich chwil przed wyjazdem też nie lubię. 
28 listopada 2016 18:45 / 3 osobom podoba się ten post
Malgi

A ja w domku dalej nie mam za dużo czasu ani na NET, ani na nic.
Jeszcze wczoraj las mnie wołał, pojechałam z rodzinką na mały spacerek.
A dzisiaj to już chyba tylko bałwana mogę ulepić...

Malgi, sama piszesz, ze nie masz czasu dla nas, a chcesz lepic balwana. Sciagniej jakiegos z drogi, malo to takich chodzi? Zaoszczedz ten czas dla nas
28 listopada 2016 19:10 / 1 osobie podoba się ten post
ewa59

Lodówkę dziś myje i odmrazam. Zaraz biegnę do apteki i do sklepu że zdrowa żywnością po acerolę żeby łykać w de. Chyba dziś zacznę się pakować. Za dwa dni wyjazd. Lubię być spakowana wcześniej. I niczego nie zapomnieć.

A czym będziesz "mknęła" do nas ? Moze jakiś wieczorek powitalny w Dortmundzie bym zmontowała ?
28 listopada 2016 19:17 / 2 osobom podoba się ten post
margaritka59

A czym będziesz "mknęła" do nas ? Moze jakiś wieczorek powitalny w Dortmundzie bym zmontowała ?

Aeroplanem. Do kiedy będziesz w Dortmundzie ? Bo chyba Święta spedzasz w Pl ?
28 listopada 2016 19:32 / 2 osobom podoba się ten post
ewa59

Aeroplanem. Do kiedy będziesz w Dortmundzie ? Bo chyba Święta spedzasz w Pl ?

Święta w Pl jak najbardzej- 21-ego , z rańca rozpoczynam podróż . Na wigilię BN mam zamiar dotrzeć do domciu Nie było mnie tam tak długo i przyjeżdząm na krótko, to mogę być gościem i tak  mam zamiar się czuć 
28 listopada 2016 19:49 / 3 osobom podoba się ten post
margaritka59

Święta w Pl jak najbardzej- 21-ego , z rańca rozpoczynam podróż . Na wigilię BN mam zamiar dotrzeć do domciu :lol3:Nie było mnie tam tak długo i przyjeżdząm na krótko, to mogę być gościem i tak  mam zamiar się czuć :yo:

Margaritko, trzy dni będziesz podróżować do domu.....?? To chyba jakiś inny dom jeszcze zahaczysz po drodze....? 
Ale z Ciebie trzpiotka.....
28 listopada 2016 20:14 / 1 osobie podoba się ten post
ewa59

Margaritko, trzy dni będziesz podróżować do domu.....?? To chyba jakiś inny dom jeszcze zahaczysz po drodze....? :-)
Ale z Ciebie trzpiotka.....:-)

No wiesz, mam po drodze kilka tematów do załatwienia  A z drugiej strony, co ja tam już mogę pomóc w przygotowaniach ? Zostanie mi tylko cieszyć się z wszystkiego - tak będzie, bo już mi dusza raduje. 
01 grudnia 2016 10:08 / 1 osobie podoba się ten post
Kawa wypita,lektura opiekunek przeczytana.Poklikałam a teraz koniec przyjemności-proza życia. Lecę....