Tylko linki do nauki j. niemieckiego online

06 sierpnia 2019 20:20 / 3 osobom podoba się ten post
teresadd

Jaki słownik online polecacie ,albo co macie.?Ten co mam to połowy słów nie ma. Jak weszłam w sklep Play ,to jest tego setki .Ale co dobre i można zainstalować ciężko wyczuć.

ja z własnego polecenia polecam PONS, jest też app na telefon i tłumaczy całe zdania. Ponad to, na dzień dzisiejszy tłumacz google sie poprawił i z niego też dobrze się korzysta
25 czerwca 2024 10:23
Skoro podajemy tu linki do nauki języka, to ja przed wyjazdem uczyłem się z lekcji Aterimy. Są za darmo i dla początkujących i dla tych, którzy już są na wyższym poziomie: https://www.aterima-med.pl/jezyk-niemiecki-dla-opiekunek Fajne, takie przystępne materiały. 
25 czerwca 2024 12:30
PaniNiewiadoma

ja z własnego polecenia polecam PONS, jest też app na telefon i tłumaczy całe zdania. Ponad to, na dzień dzisiejszy tłumacz google sie poprawił i z niego też dobrze się korzysta

ja korzystam z tłumacza google z aplikacji jest super naprwdę.. można włączyć i on słucha rozmów i tłumaczy od razu
26 czerwca 2024 08:12
bozena1234

ja korzystam z tłumacza google z aplikacji jest super naprwdę.. można włączyć i on słucha rozmów i tłumaczy od razu

Tak na komórce to działa? Fajne! Nie wiedziałem że tak można
26 czerwca 2024 15:54
stanislawn

Tak na komórce to działa? Fajne! Nie wiedziałem że tak można

tak na telefonie i nawet jak sie tam ustawi języki dobrze to nie trzeba internetu żeby korzystać, córka mi pomogła z tym