Wyłowione z sieci 3

04 maja 2016 06:48 / 7 osobom podoba się ten post
kasia63

http://natemat.pl/92243,arcybiskup-czestochowy-chce-wprowadzic-liste-zakazanych-dla-katolika-mediow


Tak mnie ten artykuł rozbawił,że jeszcze się śmieję:):):)Kto TVN będzie oglądał rozgrzeszenia nie dostanie......

Pierwsze, co mi do głowy przyszło, to że muszę szybciej, więcej czytać, bo jak powstanie lista książek zakazanych, to ominie mnie dużo ciekawych pozycji.
04 maja 2016 07:34 / 6 osobom podoba się ten post
kasia63

http://natemat.pl/92243,arcybiskup-czestochowy-chce-wprowadzic-liste-zakazanych-dla-katolika-mediow


Tak mnie ten artykuł rozbawił,że jeszcze się śmieję:):):)Kto TVN będzie oglądał rozgrzeszenia nie dostanie......

Mnie tez rozbawil chociaz w sumie...smutne to. I slabe. Nigdy nie myslalam,ze przyjdzie mi zyc w takich czasach gdzie beda mnie chcieli spowiadac z ogladanych programow! Glupota nie zna granic...A mnie kiedys spala na stosie ;))
04 maja 2016 07:51 / 4 osobom podoba się ten post
kasia63

http://natemat.pl/92243,arcybiskup-czestochowy-chce-wprowadzic-liste-zakazanych-dla-katolika-mediow


Tak mnie ten artykuł rozbawił,że jeszcze się śmieję:):):)Kto TVN będzie oglądał rozgrzeszenia nie dostanie......

To nie glupota to juz zacofanie ubezwlasnowolnienie...a kto ich rozgrzeszy opaslych...bogatych za darmo za nic nie robienie,,gdzie tu WIARA...rozdac biednym chodzic w sandalach jak Pan Jezus dac przyklad mlodym tu juz nic nie pomoze za daleko to zaszlo mamy panstwo w panstwie a to w zadnym kraju nie przejdzie u nas w miescie ksieza odtworzyli sklepy...ciagna kase a skad oni to wzieli czy shanbili sie choc godzina pracy to temat rzeka nie chce sie denerwowac od rana podlosc nie zna granic pomoc ubogim chorym...to powinno byc przeslanie ale o tym dzis ONI nie pamietaja obrosli w piora ale kidys spadana z piedestalu...bo taka kolej rzeczy.
04 maja 2016 08:03
http://wiadomosci.wp.pl/gid,18284270,kat,1342,title,Nie-zyje-arcybiskup-Tadeusz-Goclowski,galeria.html
04 maja 2016 08:13 / 2 osobom podoba się ten post
fioletowa.mysz

Mnie tez rozbawil chociaz w sumie...smutne to. I slabe. Nigdy nie myslalam,ze przyjdzie mi zyc w takich czasach gdzie beda mnie chcieli spowiadac z ogladanych programow! Glupota nie zna granic...A mnie kiedys spala na stosie ;))

Mnie trochę przeraża, a na stosie to nie Ciebie jedną.....
04 maja 2016 08:26 / 3 osobom podoba się ten post
Z tych drewienek to ja sobie zdaje sprawe ;) Nawet powiem Tobie,ze chyba polana targaja,zeby nie zgaslo przypadkiem,gdy mnie juz tam wsadza,na sam szczyt :))
Na powaznie to ja tez wole czytac niz ogladac,chociaz telewizor mam. I nie umiem sobie wyobrazic,ze ktos mi wybiera lekture albo program w telewizji. Do nieba tez nie mam aspiracji trafic,zreszta podejrzewam,ze niezle bym sie tam wynudzila ;) Ale ten artykul mi uswiadomil,ze u nas jeszcze niektorzy w sredniowieczu siedza. Bo gdyby tak nie bylo to komus przyszloby do glowy cos takiego? Niedlugo w telefonie bedziemy slyszeli -  Rozmowa kontrolowana...Uwazaj,zgrzeszyles slowem,zmow ze dwie Zdrowaski. Amen ;)
04 maja 2016 08:34 / 1 osobie podoba się ten post
A moim zdaniem, ten artykuł jest tak absurdalny, że wniosek nasuwa się sam :)
Zwiększenie poczytności portalu, albo jakaś z nieudanych manewrów "opozycji"- chociaż raczej to pierwsze :)
No sorry, ale jakoś powrotu Hiszpańskiej Inkwizycji sobie nie wyobrażam :)
04 maja 2016 08:36 / 1 osobie podoba się ten post
fioletowa.mysz

Z tych drewienek to ja sobie zdaje sprawe ;) Nawet powiem Tobie,ze chyba polana targaja,zeby nie zgaslo przypadkiem,gdy mnie juz tam wsadza,na sam szczyt :))
Na powaznie to ja tez wole czytac niz ogladac,chociaz telewizor mam. I nie umiem sobie wyobrazic,ze ktos mi wybiera lekture albo program w telewizji. Do nieba tez nie mam aspiracji trafic,zreszta podejrzewam,ze niezle bym sie tam wynudzila ;) Ale ten artykul mi uswiadomil,ze u nas jeszcze niektorzy w sredniowieczu siedza. Bo gdyby tak nie bylo to komus przyszloby do glowy cos takiego? Niedlugo w telefonie bedziemy slyszeli -  Rozmowa kontrolowana...Uwazaj,zgrzeszyles slowem,zmow ze dwie Zdrowaski. Amen ;)

Nie Myszko, narod aż tak ciemny nie jest- to juz by było przegięcie w drugą strone :)
Portal się nie "czyta" jak należy, stąd takie artykuły.
04 maja 2016 08:37 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

A moim zdaniem, ten artykuł jest tak absurdalny, że wniosek nasuwa się sam :)
Zwiększenie poczytności portalu, albo jakaś z nieudanych manewrów "opozycji"- chociaż raczej to pierwsze :)
No sorry, ale jakoś powrotu Hiszpańskiej Inkwizycji sobie nie wyobrażam :)

Po tym co sie dzieje w telewizji publicznej,odkad pan Kurski tam sie rozgoscil,to ja Tobie powiem,ze umiem sobie wyobrazic juz wszystko. I inkwizycje tez..;)
04 maja 2016 08:39 / 3 osobom podoba się ten post
tina 100%

Nie Myszko, narod aż tak ciemny nie jest- to juz by było przegięcie w drugą strone :)
Portal się nie "czyta" jak należy, stąd takie artykuły.

Nie mowie ,ze wszyscy ale jednak uwazam,ze jest i ciemnota w narodzie. Naprawde jest. Mieszkam ostatnio na wsi wiec wiem co mowie. Nie chce podawac przykladow bo glupio tak cisnac na kogos kto nie ma mozliwosci komentarza ale uwierz Tina..nie do uwierzenia jest jak ludzie jeszcze mysla.
04 maja 2016 08:41 / 1 osobie podoba się ten post
fioletowa.mysz

Po tym co sie dzieje w telewizji publicznej,odkad pan Kurski tam sie rozgoscil,to ja Tobie powiem,ze umiem sobie wyobrazic juz wszystko. I inkwizycje tez..;)

Jak to bedzie taka inkwizycja , jak w jednym ze skeczów Monty Pythona, to jakoś zdzierżę :)
04 maja 2016 08:43 / 2 osobom podoba się ten post
fioletowa.mysz

Nie mowie ,ze wszyscy ale jednak uwazam,ze jest i ciemnota w narodzie. Naprawde jest. Mieszkam ostatnio na wsi wiec wiem co mowie. Nie chce podawac przykladow bo glupio tak cisnac na kogos kto nie ma mozliwosci komentarza ale uwierz Tina..nie do uwierzenia jest jak ludzie jeszcze mysla.

Wiem co mówisz, ja też ze wsi :)))
Ale uwierz- telewizora zabrać sobie nie dadzą :)))
04 maja 2016 09:02 / 1 osobie podoba się ten post
tina 100%

Wiem co mówisz, ja też ze wsi :)))
Ale uwierz- telewizora zabrać sobie nie dadzą :)))

Co zrobic Tina...Nikt nie jest doskonaly...
04 maja 2016 09:09 / 1 osobie podoba się ten post
tina 100%

Jak to bedzie taka inkwizycja , jak w jednym ze skeczów Monty Pythona, to jakoś zdzierżę :)

Tina, Ty chcesz mnie skazac na smierc przez zasmianie sie( jest takie slowo?) ;)
04 maja 2016 09:11 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

Wiem co mówisz, ja też ze wsi :)))
Ale uwierz- telewizora zabrać sobie nie dadzą :)))

U mnie by dali sobie zabrac,pod warunkiem,ze radio by zostalo ;)