Moje urodziny #2

08 lutego 2015 16:47
Alinko, Dobry Czlowieku,
 
w Dniu Urodzin najlepsze zyczenia Zdrowia i szczesliwosci wiele.
 
08 lutego 2015 17:06
Powiedzcie mi proszę, jak można dołączyć rysunek do życzeń ;)))) Jest moja córa to mi "przetłumaczy" łopatologicznie bo sama coś wymodzę. Z góry dzięki :))))))))))))))))))
08 lutego 2015 17:32
WSTENGA

Powiedzcie mi proszę, jak można dołączyć rysunek do życzeń ;)))) Jest moja córa to mi "przetłumaczy" łopatologicznie bo sama coś wymodzę. Z góry dzięki :))))))))))))))))))

08 lutego 2015 17:35
KOCHANA TU FLASZECZKE SIE OTWIERA URODZINOWA ,A TE ZOLZIKI CI LOPATY NIE DADZ I LEZ RAZY JA PROSILAM O ISTRUKCJIE ,CIAGLE KLIKAM NA OKIENKO PORZEDNICZKI BO TYLKO TAK UMIEM EDYTOWAC I DOPIERO WKLEIAM COSIK,PRZEPRASZAM SOLENIZANTKE ZA TE DYGRESJE !!!!
08 lutego 2015 17:47
alinka1339

Raz w roku kazda z nas odlicza w tym watku , wiec dzis odliczam ja .
Dzis sa moje urodzinki , zapraszam na torcik i kawke .

Najlepszego Alinko, a Ty już sama wiesz czego  
08 lutego 2015 17:50
slonik

Dziękuję ;)))))
Tyle, że ja jestem zainteresowana "instrukcją" obsługi, jak to zrobić. Nie tylko teraz tutaj, ale na przyszłość. Mała jest to mnie "naumie". Wiem, że gdzieś powinna być taka instrukcja na forum, ale nie umię znaleźć.
08 lutego 2015 17:53 / 1 osobie podoba się ten post
WSTENGA

Powiedzcie mi proszę, jak można dołączyć rysunek do życzeń ;)))) Jest moja córa to mi "przetłumaczy" łopatologicznie bo sama coś wymodzę. Z góry dzięki :))))))))))))))))))

klikasz na odpowiedz .pokazuje sie ramka ,na gorze masz dodaj zdjecie -klikasz otwiera sie - przegladaj -wklejsz link ,dodaj i gotowe .Chyba prosto????( napisalam) .:)
08 lutego 2015 17:54
A MOZE MRUGNIEMY OCZKIEM DO MODERTORA ,ALBO WPISZ W INTERNECIE ,JAK SIE ROZPILY TO JUZ PEWNIE STO LAT IM W GLOWIE ,NIC NIE POMOGA....?
08 lutego 2015 18:18 / 1 osobie podoba się ten post
Wszystkim Wm bardzo , bardzo serdecznie dziekuje za zyczonka .

Urodzinkowy dzionek spedzilam bardzo milo w towarzystwie kolezanki .
Prezenciki tez byly dostalam od mojej PdP 20eur i kartke z zyczeniami i podziekowaniami za opieke .
Dozyczen dolaczyla sie sasiadka i dwie pflege dozucajac dodatkowo 15 eur . Kolezanka podarowala mi kosmetyki i bluzeczke .
08 lutego 2015 18:25 / 1 osobie podoba się ten post
zosia_samosia

klikasz na odpowiedz .pokazuje sie ramka ,na gorze masz dodaj zdjecie -klikasz otwiera sie - przegladaj -wklejsz link ,dodaj i gotowe .Chyba prosto????( napisalam) .:)

BARDZO dziękuję, ja z tych niekumatych niestety. Ale tak wytłumaczone to nawet ja załapałam ;)))))))) Jeszce raz wielkie dzięki :)
08 lutego 2015 18:32 / 1 osobie podoba się ten post
alinka1339

Wszystkim Wm bardzo , bardzo serdecznie dziekuje za zyczonka .

Urodzinkowy dzionek spedzilam bardzo milo w towarzystwie kolezanki .
Prezenciki tez byly dostalam od mojej PdP 20eur i kartke z zyczeniami i podziekowaniami za opieke .
Dozyczen dolaczyla sie sasiadka i dwie pflege dozucajac dodatkowo 15 eur . Kolezanka podarowala mi kosmetyki i bluzeczke .

I ja też składam naj..... naj.....
 

 
Wreszcię się naumiałam, więc dołaczam ;)))))
08 lutego 2015 19:18 / 1 osobie podoba się ten post
alinka1339

Raz w roku kazda z nas odlicza w tym watku , wiec dzis odliczam ja .
Dzis sa moje urodzinki , zapraszam na torcik i kawke .

Wszystkiego naj naj naj.... :)))
13 lutego 2015 07:10
Chwale się że dzisiaj moje urodzinki a do tego imieniny :)
13 lutego 2015 07:14 / 1 osobie podoba się ten post
Zdrowia , szczęścia i miłości życzę !!!!!
13 lutego 2015 07:16 / 1 osobie podoba się ten post
Wszystkiego Najlepszego w Dniu Urodzin i zarazem Imienin.Rowniez i ja urodzilam sie 13-ego (ale nie w lutym).))))