To oglądam za granicą 1

23 czerwca 2015 17:42
24 czerwca 2015 08:51
Polskie programy oglądam tutaj: http://tv-strefa.pl/online.php?tvp2?podstawowe
06 lipca 2015 20:21 / 1 osobie podoba się ten post
jesli ktos ma mozliwosc ichec ogladniecia , to polecam na neimieckiej jedynce , wlasnie zaczal sie fajny film na faktach, cos z naszej branzy
06 lipca 2015 20:34
Właczyłam ,ale nie wiem czy ta jednynka moja to taka sama jak Twoja...jakieś blokowiska włąsnie pokazują i afroamerykanów
06 lipca 2015 20:50 / 2 osobom podoba się ten post
pestka

Właczyłam ,ale nie wiem czy ta jednynka moja to taka sama jak Twoja...jakieś blokowiska włąsnie pokazują i afroamerykanów

to jest to pestka- Ziemlich beste Freunde- ten murzyn opiekuje sie chorym, swietny film , ogladam trzeci raz
07 lipca 2015 18:48 / 1 osobie podoba się ten post
Ja oglądam dużo filmów na pro7, w sumie jak leci o ile mnie zainteresuje. A tak ostatnio oglądałam filmy na podstawie komiksów Marvela, tj. Kapitana Amerykę, Avengersów i całą resztę, plus przystojni aktorzy, tym mnie własna rodzona siostra zaraziła :D to jest tak jak za darmo siostra do kina bierze bo jej mąż iść nie chciał... A i w środy na Pro 7 leci ciekawy serial, Empire sie nazywa opowiada o rodzinie szefa wytwórni muzycznej, nawet mnie zainteresował.
07 lipca 2015 19:53
leni

to jest to pestka- Ziemlich beste Freunde- ten murzyn opiekuje sie chorym, swietny film , ogladam trzeci raz

Nietykalni - The Untouchables 
a tutaj link do filmu z polskim lektorem : 
http://www.cda.pl/video/1919417e 

15 lipca 2015 21:51 / 1 osobie podoba się ten post
Akcja filmu oparta na autentycznych wydarzeniach.
Jest to opowieść o życiu chińskiej sieroty - dziewczynki, która trafia do przytułku.
Jej losy splatają się z losami młodej amerykańskiej dziewczyny, która znajduje tam pracę jako opiekunka.


21 lipca 2015 18:07 / 1 osobie podoba się ten post
Nie wiem, czy oglądacie programy kulinarne, je je bardzo lubię i uważam, że niemieckie są całkiem fajne ;).

W tym tygodniu w Kuchenschlacht w ZDF gotuje młoda Polka. Dziś zachwyciła jurora polską surówką z kapusty i białym serem :).
Trzymam za nią kciuki, bo gotuje dobrze, a poza tym jest bardzo sympatyczna.

http://www.zdf.de/ZDFmediathek/beitrag/video/2452654/Die-Kuechenschlacht-vom-21.-Juli-2015#/beitrag/video/2452654/Die-Kuechenschlacht-vom-21.-Juli-2015
21 lipca 2015 19:33 / 1 osobie podoba się ten post
izanami

Ja oglądam dużo filmów na pro7, w sumie jak leci o ile mnie zainteresuje. A tak ostatnio oglądałam filmy na podstawie komiksów Marvela, tj. Kapitana Amerykę, Avengersów i całą resztę, plus przystojni aktorzy, tym mnie własna rodzona siostra zaraziła :D to jest tak jak za darmo siostra do kina bierze bo jej mąż iść nie chciał... A i w środy na Pro 7 leci ciekawy serial, Empire sie nazywa opowiada o rodzinie szefa wytwórni muzycznej, nawet mnie zainteresował.

Sciełaś włosy:)):)?
07 sierpnia 2015 17:11
Nie wiem, Wichurrka, czy zaglądasz na forum, bo chyba też jesteś na urlopie, ale właśnie na coś się natknęłam. Na podstawie książki "On wrócił", którą kiedyś polecilas, powstał właśnie film :)
07 sierpnia 2015 17:21
Ja oglądam program telewizji Trwam.
Polecam.
28 sierpnia 2015 18:26 / 1 osobie podoba się ten post
salazar

Nie wiem, czy oglądacie programy kulinarne, je je bardzo lubię i uważam, że niemieckie są całkiem fajne ;).

W tym tygodniu w Kuchenschlacht w ZDF gotuje młoda Polka. Dziś zachwyciła jurora polską surówką z kapusty i białym serem :).
Trzymam za nią kciuki, bo gotuje dobrze, a poza tym jest bardzo sympatyczna.

http://www.zdf.de/ZDFmediathek/beitrag/video/2452654/Die-Kuechenschlacht-vom-21.-Juli-2015#/beitrag/video/2452654/Die-Kuechenschlacht-vom-21.-Juli-2015

.. ja b. często będąc w De i , mając możliwość oglądałam na Kuchenschlacht w ZDF 
28 sierpnia 2015 18:59 / 2 osobom podoba się ten post
giunta

Nie wiem, Wichurrka, czy zaglądasz na forum, bo chyba też jesteś na urlopie, ale właśnie na coś się natknęłam. Na podstawie książki "On wrócił", którą kiedyś polecilas, powstał właśnie film :)

A czytałam, że fim ma powstać. W Niemczech przedstawienia teatralne są też na jej podstawie. Może przejdę się na ten film w Niemczech, a co. Z filmów to byłam ostatnio na Amy, o Amy Winehouse i bardzo mną wstrząsnął.  
 
 
07 września 2015 13:43 / 1 osobie podoba się ten post
Właśnie obejrzałam i się poryczałam.
"Najdłuższa podróż" - kurczę! Gdyby w dzisiejszych czasach, ludzie potrafili się tak bezinteresownie kochać, życie byłoby prostsze.