Sentencje na dzień dzisiejszy

06 maja 2014 13:55 / 1 osobie podoba się ten post
MeryKy

Jak jesteś jednojajeczna to się zgadza :)

Mery, litości... :) :) :) Bliźnięta różnej płci nie mogą być bliźniętami jednojajowymi :))) Skoro Gosia ma brata to znaczy że to bliź. dwujajowe :)))
 
A swoja drogą te "...jajeczne" mnie ubawiły ;)))
06 maja 2014 14:09 / 4 osobom podoba się ten post
Lili

Mery, litości... :) :) :) Bliźnięta różnej płci nie mogą być bliźniętami jednojajowymi :))) Skoro Gosia ma brata to znaczy że to bliź. dwujajowe :)))
 
A swoja drogą te "...jajeczne" mnie ubawiły ;)))

Hahahaha...Lili dobrze kombinujesz. Mama moja jeszcze urodziła 2 pary bliźniat "jednojajecznych" ( czyli sami chłopcy).
06 maja 2014 14:30 / 2 osobom podoba się ten post
ORIM

Umiesz liczyc ? Licz na siebie !

Moja ulubiona sentencja i jeszcze nigdy mnie nie zawiodła :))))))))
06 maja 2014 14:30 / 2 osobom podoba się ten post
Gosia 1234

Hahahaha...Lili dobrze kombinujesz. Mama moja jeszcze urodziła 2 pary bliźniat "jednojajecznych" ( czyli sami chłopcy).

Trzy pary bliźniąt??? W tym 5 chłopaków??? O rany, w pokorze i szacunku chylę czoła przed Twoją Mamą... Ogarnąć takie towarzystwo to nie lada wyczyn :))) A jaka różnica wieku jest między Wami wszystkimi? (O ile mogę zapytać) :)
 
A do tematu topiku:
"Podziwiać należy wielkie czyny, a nie wielkie słowa."
06 maja 2014 16:02 / 2 osobom podoba się ten post
Lili

Mery, litości... :) :) :) Bliźnięta różnej płci nie mogą być bliźniętami jednojajowymi :))) Skoro Gosia ma brata to znaczy że to bliź. dwujajowe :)))
 
A swoja drogą te "...jajeczne" mnie ubawiły ;)))

Co cie tak ubawilo ?? Gdyby nie te "jajeczne" to nie bylo by ani blizniakow ani nikogo.Ciekawostka jednak jest ( jak juz jestesmy w " strefie jajak " ha ) fakt ze przez 2 pierwsze tygodnie plod jest rodzaju zenskiego.Pozniej co cwansze z nich madrzeja hihi
06 maja 2014 16:51
ORIM

Umiesz liczyc ? Licz na siebie !

Miałam na myśli ,że będzie nam policzone tam w Niebie.Ja zawsze liczę na siebie.
06 maja 2014 17:02 / 1 osobie podoba się ten post
balutka

Miałam na myśli ,że będzie nam policzone tam w Niebie.Ja zawsze liczę na siebie.

Na tam w niebie to tez wole liczyc na siebie hihi
06 maja 2014 17:49 / 2 osobom podoba się ten post
Na cudzą nieczułość jesteśmy szczególnie uczuleni:)))
06 maja 2014 21:53 / 1 osobie podoba się ten post
Lili

Trzy pary bliźniąt??? W tym 5 chłopaków??? O rany, w pokorze i szacunku chylę czoła przed Twoją Mamą... Ogarnąć takie towarzystwo to nie lada wyczyn :))) A jaka różnica wieku jest między Wami wszystkimi? (O ile mogę zapytać) :)
 
A do tematu topiku:
"Podziwiać należy wielkie czyny, a nie wielkie słowa."

Az tak dobrze niestety to sie nie skonczyło. Wszyscy rodzilismy się w 7 miesiącu a w tamtych czasach to problem był nie lada.
Moze dlatego ze ja byłam z pary dwujajecznej to bylismy silniejsi i wywalczyliśmy sobie życie.
Ale w rodzinie mamy bliźniaki i sama jestem mamą chrzestna dwójki :)
06 maja 2014 23:05 / 2 osobom podoba się ten post
Jeśli chcesz żyć dla siebie,                                                                                                                                                                                                trzeba abyś żył dla innych.                                                                                                                                                                                                                    
              Seneka                             
06 maja 2014 23:08 / 3 osobom podoba się ten post
Prawdziwa miłość przetrwa każdą rozłąkę.
To z jakiejs książki ,nie pamiętam:( Ale bardzo lubię ten cytat:):):)
06 maja 2014 23:18 / 5 osobom podoba się ten post
07 maja 2014 05:55 / 8 osobom podoba się ten post
Poglądy są jak dupa,każdy jakies ma,ale po co od razu pokazywać.
 
                                                                                Andrzej Sapkowki
07 maja 2014 06:29 / 7 osobom podoba się ten post
Nie twórz przeszkód, których sam nie jesteś w stanie przejść....))))))
07 maja 2014 07:39 / 5 osobom podoba się ten post
Nie zaczynaj dzisiejszego dnia od rozpamietywania wczorajszych zmartwien. / Phil Bosmans /