Na wyjeździe #5

10 marca 2014 22:38 / 1 osobie podoba się ten post
Stawiam ci duży plusik,że tak wszystko sobie  fajno wypracowałaś chociaż sądzącpo twoich wpisach nie było łatwo .Tak trzymać dalej.
10 marca 2014 22:41 / 1 osobie podoba się ten post
Hej gdzie wcieło Poskarżyjki ....
10 marca 2014 22:46 / 3 osobom podoba się ten post
I jak wróca,to będą Ryżajki:)
10 marca 2014 22:52 / 1 osobie podoba się ten post
On teraz na etapie brania sobie,to i może se wzioł:)Wiesz w miare jedzenia ,apetyt rośnie:)
10 marca 2014 22:55 / 2 osobom podoba się ten post
To jakos krótko w tych chinach były , bo juz wróciły .
Ale ja poważnie nie miałam przez chwile tematu o poskarżyjkach , a wy sie napierniczacie ze mnie hahahaha
11 marca 2014 00:41 / 6 osobom podoba się ten post
hogata76

On teraz na etapie brania sobie,to i może se wzioł:)Wiesz w miare jedzenia ,apetyt rośnie:)

Jak w najnowszym dowcipie,dotyczacym tego co się teraz na wschodzie dzieje:
 
PYTANIE - z kim graniczy Rosja?
ODPOWIEDŹ - z kim chce.....
11 marca 2014 07:06 / 5 osobom podoba się ten post
hogata76

Bravo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

O , matuchno ! ...zanim skończyłam czytać tego Twojego posta , to już zapomniałam co było jego treścią ....Hogata , szczęście Ty moje ,czy nie możesz pisać bardziej zwiężle ?.....miej trochę litości nad ludżmi ( ludż to też ja ) , nie wszyscy tutaj mają pamięć doskonałą ))).......Noooo , przeczytałam na początku ...i......już zapomniałam ...i tak w kółko czytam , czasu mi brakuje.........a robić nie ma komu ...)))))))))
11 marca 2014 07:55 / 1 osobie podoba się ten post
Dzien dobreek juz wszyscy przy kawce po porannej toalecie gimnastyka na rozciagniecie kosci i poprawe nastroju ? To konczymy kawke i do pracy o moj senior sie odzywa jemu tez zaplikuje gimnastyke hihi bedzie ojojojojjjjjjjjj miłego dzionka zycze bezstresowego prosze:)))))))))))
11 marca 2014 08:06
dzień dobry !!! Czy może ktos ma  numer telefonu do "serce 78 ""pilnie potzrebuje,ona (szuka pracy)
11 marca 2014 08:07
ORIM

hej laseczka kazda nastepna poloweczka jest fajniejsza ha ha

No w sumie masz rację, ale Ty już na mnie laseczka mówisz to ile tych połóweczek pękło heheheheheeeee
11 marca 2014 08:10
iwunia

dzień dobry !!! Czy może ktos ma  numer telefonu do "serce 78 ""pilnie potzrebuje,ona (szuka pracy)

na fb Ize mam jak cos przekazac napisz do mnie na maila,ona swojego nie ma w profilu?
11 marca 2014 08:10
magdalena_k

na fb Ize mam jak cos przekazac napisz do mnie na maila,ona swojego nie ma w profilu?

nie ma jej jeszcze na FB,ok
 
11 marca 2014 09:15 / 3 osobom podoba się ten post
Ja chyba muszę szybciej do domu wracać, bo zobaczcie, jakie filmiki mój "stęskniony" mąż robi:)
11 marca 2014 09:59 / 3 osobom podoba się ten post
wichurra

Ja chyba muszę szybciej do domu wracać, bo zobaczcie, jakie filmiki mój "stęskniony" mąż robi:)

Widać dusze artysty.Ale tam jest parę kg silikonu.smiało doczekasz konca kontraktu.Bo coz to za konkurencja.
11 marca 2014 10:03 / 3 osobom podoba się ten post
No takie cycki to straszna rzecz - jak sobie wyobrażę, że leżę, a one nadal stoją w takiej samej pozycji to masakra:)