Dodane przez AJ PARTNERS1 28 czerwca 2024

1700-1900€ Opiekunka dla 94-letniej Pani Inge od 09.07

Miejsce pracy: Benningen am Neckar

Zakres obowiązków:
    wsparcie w transferze
    opieka aktywująca
    organizacja dnia
    pomoc w higienie
    pomoc w ubraniu
  •   spacery
Stan zdrowia podopiecznego:
  • inkontynencja moczowa i kałowa

    problemy z poruszaniem
Treść ogłoszenia
A&J Partners poszukuje Opiekunki dla 94-letniej Pani Inge. Seniorka waży 65 kg, ma 160 cm wzrostu. Pani choruje na inkontynencje moczową i kałową oraz ma problemy z poruszaniem – do pomocy balkonik. Pani posiada 3 grupę inwalidzką.

Wynagrodzenie

umowa zlecenie: 1700€

własna działalność gospodarcza (również gewerba): 1900€

Opis zakwaterowania

Dom na wsi, do dyspozycji własny pokój z łazienką oraz dostępem do Internetu. Odległość do sklepu wynosi 10 minut, rodzina robi zakupy.

Numer oferty WS/FB37643

Oczekiwania względem Opiekunki

kobieta niepaląca

komunikatywna znajomość języka

doświadczenie w opiece

mile widziane referencje