Dodane przez Ewlit 28 czerwca 2024

Pielęgniarka

Miejsce pracy: Haarlem, Holandia

Dołącz do Naszego Zespołu! Pielęgniarka/Opiekunka Medyczna – Holandia

Chcesz połączyć swoją pasję do opieki z przygodą w nowym kraju? Ewl International szuka pełnych energii i zaangażowania pielęgniarek i opiekunów medycznych do pracy w jednym z największych ośrodków opieki zdrowotnej w Kennemerland, Holandia.

Lokalizacja: Haarlem, Holandia

Co oferujemy?

  • Darmowy kurs języka holenderskiego: 8-tygodniowy kurs online na poziomie A1, a następnie 12-tygodniowy kurs stacjonarny w Holandii (poziom A1-B1).
  • Bezpłatne zakwaterowanie: Podczas kursu stacjonarnego – jednoosobowe pokoje z łazienką i wspólną kuchnią.
  • Stypendium miesięczne: 200 euro miesięcznie przy zakwaterowaniu u holenderskiej rodziny lub 500 euro miesięcznie w domu z innymi pielęgniarkami.
  • Pełne wyżywienie: Gdy mieszkasz u holenderskiej rodziny.
  • Zajęcia językowe: 8 godzin dziennie (40h/tydzień).
  • Darmowe wycieczki po Holandii: W dni wolne, aby lepiej poznać kraj.
  • Pomoc w znalezieniu pracy na weekendy.

Po ukończeniu kursu:

  • Praca jako pielęgniarka/opiekun medyczny: 32-40 godzin tygodniowo.
  • Elastyczne zmiany: Od poniedziałku do niedzieli (krótkie i długie zmiany, dniowe i nocne).
  • Atrakcyjne wynagrodzenie: Dla opiekunki medycznej od 2.200 do 2.937 euro miesięcznie (przy 36-godzinnym tygodniu pracy), dla pielęgniarki 3.705 euro brutto/miesiąc.
  • Możliwość kontynuowania zakwaterowania po rozpoczęciu pracy (koszty pokrywane przez kandydata).

Czego oczekujemy?

  • Ważnych kwalifikacji zawodowych w UE (ukończone studia/szkoła zawodowa na kierunku pielęgniarstwo/opiekun medyczny)
  • Gotowości do nauki języka niderlandzkiego
  • Chęci do przeprowadzki do Holandii
  • Doświadczenie nie jest wymagane

Twoje zadania:

  • Opieka w różnych placówkach zdrowotnych (opieka domowa, domy opieki, ośrodki pomocy społecznej i rehabilitacyjne)
  • Pomoc w codziennych czynnościach
  • Opieka osobista
  • Pomoc w poruszaniu się dla osób starszych
  • Podawanie leków
  • Monitorowanie stanu zdrowia
  • Wsparcie emocjonalne pacjentów

Dołącz do nas i rozpocznij swoją przygodę w pięknej Holandii, pomagając innym! Czekamy na Twoje CV i list motywacyjny.

Skontaktuj się z nami juz dziś!

magdalena.czacharowska@ewl.com.pl