Dodane przez Meseda 25 czerwca 2024

Meseda- Opieka nad Panią w 88285 Bodnegg - do 1850€ netto/m-c

Miejsce pracy: 88285 Bodnegg

Do opieki jest Pani, która ma 87 lat. Seniorka choruje na osłabienie starcze, inkontynencję, nadciśnienie i przeszła udar. Dobrze słyszy, lecz widzi i mówi źle. Do pomocy w domu ma specjalistyczne łóżko, balkonik, lift w wannie. Podopieczna potrzebuje pomocy przy wstaniu - podanie ręki. Pani potrzebuje pomocy przy kąpieli, ubieraniu się czy rozbieraniu się. Nosi pieluchomajtki. Dieta jest normalna, lubi jeść zupy, pić herbatę i wodę. Wstaje ok 07:00 rano, chodzi spać ok 19:00. W ciągu dnia jest drzemka. Nie ma nocnego wstawania. Podopieczna jest bardzo kochana, miła i przyjazna.
Pani mieszka samotnie na wsi. Cierpi na afazję (co oznacza, że czasami mówi, a czasami nie) i właśnie przeszła udar. Jak dotąd radzi sobie całkiem dobrze, wciąż jest na rehabilitacji i pod koniec kwietnia będzie potrzebować opiekuna. Nadal porusza się ze wsparciem.

Obowiązki:
gotowanie, pranie, dbanie o czystość, (zakupy przejmuje rodzina )

Warunki mieszkaniowe:
dom dwurodzinny na wsi, spokojna okolica. Własny pokój, dostęp do internetu

Wymagania:
Komunikatywna lub podstawowa znajomość języka niemieckiego i doświadczenie w opiece.

Oferujemy:

legalne zatrudnienie
zwrot kosztów podróży
bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
wsparcie telefoniczne i mailowe w czasie trwania zlecenia
formularz A1, karta EKUZ

Skontaktuj się z nami juz dziś!

Kontakt telefoniczny:
690 520 916
CV na adres: rekrutacja@meseda.pl