Dodane przez Meseda 13 czerwca 2024

Meseda - Opieka nad Panią w 91154 Roth- do 1800€ netto/m-c

Miejsce pracy: 91154 Roth

Oferta: od 22-06-2024 na 6 tygodni
Miejscowość: 91154 Roth - małe miasteczko
Wynagrodzenie: do 1800€ netto/m-c

Opieka:

Do opieki jest Pani Theresia, 90 lat , 1,49m, 65-70kg, niewydolność serca, tachiokardia - problemy z oddychaniem, obrzęki limfatyczne, lipodemia (obrzęk tłuszczowy inaczej choroba grubych nóg). Jest osobą mobilną, ma zawansowaną demencję, żyje w swoim świecie.

Rytm dnia:
Około 07:00 podopieczna wstaje
Około 12:00 obiad
18:00 kolacja
Około 20 :00 podopieczna idzie spać

Codziennie przychodzi Pan Nina przyjaciółka rodziny- opiekunka ma w tym czasie dwie godziny wolne.
2x w tyg. (08:30 -16:30) podopieczna chodzi do domu starców.
1x w tyg. na 3 godziny przychodzi dodatkowa Pani która pilnuje podopieczną.

Obowiązki: pomoc w czynnościach życia codziennego, utrzymanie higieny oraz prowadzenie gospodarstwa domowego, przygotowanie posiłków, sprzątanie, pranie, zakupy.

Warunki mieszkaniowe: Mieszkanie z ogrodem, własny pokój, łazienka wspólna. Sklepy około 5 minut oddalone piechotą.

Wymagania: komunikatywna / dobra znajomość języka niemieckiego, doświadczenie w opiece.

Oferujemy:

legalne zatrudnienie
zwrot kosztów podróży
bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
wsparcie telefoniczne i mailowe w czasie trwania zlecenia
formularz A1, karta EKUZ

Skontaktuj się z nami juz dziś!

Kontakt telefoniczny:
690 520 916

CV na adres: rekrutacja@meseda.pl