Gratyfikacje ekstra

24 marca 2016 18:46 / 1 osobie podoba się ten post
kasia63

No patrz ,Danuta i mnie się aż tak obrzydliwie  hojni nie trafiają:)Raz czy dwa dostałam stówkę a całkiem niedawno całe 20euro:):):):)Przyklejone taśmą klejacą do dziękczynnej kartki:)He he. Dobry kelner żyje z napiwków własnie,czasem sa większe niz ta pensja,tu masz rację-ale on skrupułów nie ma ,więc i my porzućmy moralne dylematy:):):)

Od hojnych zawsze pieniądze jestem gotowa przyjąć, ale hojny cieszy się, że ma co dać i daje, i dawanie sprawia mu przyjemność
24 marca 2016 18:50 / 4 osobom podoba się ten post
kasia63

No patrz ,Danuta i mnie się aż tak obrzydliwie  hojni nie trafiają:)Raz czy dwa dostałam stówkę a całkiem niedawno całe 20euro:):):):)Przyklejone taśmą klejacą do dziękczynnej kartki:)He he. Dobry kelner żyje z napiwków własnie,czasem sa większe niz ta pensja,tu masz rację-ale on skrupułów nie ma ,więc i my porzućmy moralne dylematy:):):)

No, no, aleśta się rozbisurmaniły, dziouchy, jakieś 20 euro, jakies stówki ( ????) , no, no.....
 Ja - ostatnio, na ekstremalnie ciężkiej szteli, z nocnym wstawaniem, które przypłaciłam rozwaleniem serducha, co właśnie zaczynam leczyć - dostałam w akcie łaskawości całe, calusieńkie ....5 euro.
I, o moja dolo- niedolo, pozwolono mi kupić sobie na wyjazd czekoladę !!!! Kupiłam dwie, korzystając niecnie z takiej niesłychanej łaskawości i nawet przeszło, nie było wypominania. :)))))
E tam, są ludzie i są taborety. Na północy Niemiec są tylko taborety, na południu zdarzy się człowiek....z rzadka, ale zdarza.
24 marca 2016 18:52 / 2 osobom podoba się ten post
Lawenda

No, no, aleśta się rozbisurmaniły, dziouchy, jakieś 20 euro, jakies stówki ( ????) , no, no.....
 Ja - ostatnio, na ekstremalnie ciężkiej szteli, z nocnym wstawaniem, które przypłaciłam rozwaleniem serducha, co właśnie zaczynam leczyć - dostałam w akcie łaskawości całe, calusieńkie ....5 euro.
I, o moja dolo- niedolo, pozwolono mi kupić sobie na wyjazd czekoladę !!!! Kupiłam dwie, korzystając niecnie z takiej niesłychanej łaskawości i nawet przeszło, nie było wypominania. :)))))
E tam, są ludzie i są taborety. Na północy Niemiec są tylko taborety, na południu zdarzy się człowiek....z rzadka, ale zdarza. :-)

Taborety:)Te 20 właśnie na północy było:):):):)Ha ha ha
24 marca 2016 18:59 / 2 osobom podoba się ten post
Kurde mogłyby te rodziny każdej opiekunce dać na święta te 50 Eu.Już nie chodzi o pieniądze ale o gest - tak ,wiemy że ci przykro spędzać święta z dala od domu,doceniamy to że jesteś...
Eee,o czym ja mówię
24 marca 2016 19:01 / 2 osobom podoba się ten post
kasia63

Taborety:)Te 20 właśnie na północy było:):):):)Ha ha ha

Ha, ha, na południu byłaby stówka, jak nic.
Jak na północ, to 20 euro to majątek, na dobrych i hojnych Niemców północnych trafiłaś.
24 marca 2016 19:04
Marta

Kurde mogłyby te rodziny każdej opiekunce dać na święta te 50 Eu.Już nie chodzi o pieniądze ale o gest - tak ,wiemy że ci przykro spędzać święta z dala od domu,doceniamy to że jesteś...
Eee,o czym ja mówię:-(

Też nie wiem, o czym mówisz....
Bo jak o ludziach, to byłoby to uprawnione, ale jak nie o ludziach, to nie ma co się dziwić.....
Oni z tym zawsze mieli problem - z tzw. szeroko pojętym człowieczeństwem. :(
24 marca 2016 19:05 / 1 osobie podoba się ten post
A u mnie córka już z tygodniówką dała za święta tak z wyprzedzeniem aż byłam zdziwiona ale jak dają to biorę jutro druga córka przyjedzie z obiadkiem może przywiezie jakiegoś kwiatka albo zajączka czekoladowego nie wiem bo nie znam ich do końca moje 1 święta tutaj :)
24 marca 2016 19:05 / 5 osobom podoba się ten post
Na północy miałam 30 Eu co tydz kieszonkowego,i na koniec koperta.Tu,na południu nic,no zmienniczka przy wyjeździe żelki haribo dostała,to ja może czekoladę,taką z Penny za 0,45
24 marca 2016 19:07 / 2 osobom podoba się ten post
takaja

A u mnie córka już z tygodniówką dała za święta tak z wyprzedzeniem aż byłam zdziwiona ale jak dają to biorę jutro druga córka przyjedzie z obiadkiem może przywiezie jakiegoś kwiatka albo zajączka czekoladowego nie wiem bo nie znam ich do końca moje 1 święta tutaj :)

:)
To miłe i się zdarza....
A tak, by the way, ja mam skypa, który się kojarzy z morzem, ale dzikim i ciemnym, bardzo mrocznym, a nie ma nic ciekawszego, jak leżenie na mrocznej plaży. :)
24 marca 2016 19:10 / 3 osobom podoba się ten post
Ja jestem na północy i muszę się pochwalić ,że ostatnio jak byłam dostawałam od czasu do czasu po 20E na kawę , a teraz zeszli na 10E też od czasu do czasu .
24 marca 2016 19:11 / 3 osobom podoba się ten post
Ja miałam 100euro zawsze w Bayern przez 2,5 roku. To było kiedyś. Teraz jestem w innym miejscu... Dziś poprosiłam o kupno farby do włosów,synowi mi kupiła i powiedziała,to prezent na święta,podziękowałam,na nic nie liczyłam i nie liczę,dlatego się nie zawiodę
24 marca 2016 19:18 / 5 osobom podoba się ten post
No i właśnie dlatego tęsknię za Bawarią. Nie chodzi o gratisy i extra kasę, choc i ona jest tam wyższa, chodzi o podejście do nas, jak do ludzi, o serdecznośc, o ludzki gest, nawet wyrażony w formie finansowej ( to przychodzi Niemcom łatwiej, niż ludzki odruch o charakterze emocjonalnym, bo na taki odruch trzeba te emocje mieć, a co do Niemców i ich emocji to mam swoje wątpliwości).
Królestwo nie za konia, jak chciał tego król Ryszard III -ale krolestwo za Bawarię lub BW albo RP - wszystko jedno, byle południowe landy. :)))))))
24 marca 2016 19:23 / 1 osobie podoba się ten post
Lawenda

No i właśnie dlatego tęsknię za Bawarią. Nie chodzi o gratisy i extra kasę, choc i ona jest tam wyższa, chodzi o podejście do nas, jak do ludzi, o serdecznośc, o ludzki gest, nawet wyrażony w formie finansowej ( to przychodzi Niemcom łatwiej, niż ludzki odruch o charakterze emocjonalnym, bo na taki odruch trzeba te emocje mieć, a co do Niemców i ich emocji to mam swoje wątpliwości).
Królestwo nie za konia, jak chciał tego król Ryszard III -ale krolestwo za Bawarię lub BW albo RP - wszystko jedno, byle południowe landy. :)))))))

Dokładnie tak 
24 marca 2016 19:25 / 1 osobie podoba się ten post
agulek

Dokładnie tak :aniolki:

No to witam w licznym klubie południowców. Wpisuj się na listę. :))))))

24 marca 2016 19:28 / 2 osobom podoba się ten post
:)))))