Gratyfikacje ekstra

28 marca 2016 08:14 / 2 osobom podoba się ten post
takaja

Ona a ty myslisz że ja wiem co to jak to i z czym to się je mój tel jeszcze nie taki ful wypas jak twój  ale moze kiedyś mnie on jest tylko potrzebny do odbierania i sms wystarczy :)

,,,,,,, rozumiem.
28 marca 2016 09:14 / 2 osobom podoba się ten post
takaja

Ona a ty myslisz że ja wiem co to jak to i z czym to się je mój tel jeszcze nie taki ful wypas jak twój  ale moze kiedyś mnie on jest tylko potrzebny do odbierania i sms wystarczy :)

Mam tak samo... Też może kiedyś, ale wpierw korepetycje  
28 marca 2016 09:53 / 11 osobom podoba się ten post
Ach...co tam Wasze Osterhase do mnie wczoraj (a raczej do podopiecznej ogrodu) zawitał prawdziwy zając, wielki, piękny.Byłam tak zaskoczona niecodziennym widokiem że zamiast szybko zdjęcie zrobić to oczywiście rzuciłam się do drzwi na taras a obiekt mojego zainteresowania migiem pokicał dalej.
Prezentu zapomniał zostawić ale wrażenie pozostawił niesamowite (moja twarz jak u dziecka w zoo) :-o
28 marca 2016 20:08 / 1 osobie podoba się ten post
wiki10

Ach...co tam Wasze Osterhase do mnie wczoraj (a raczej do podopiecznej ogrodu) zawitał prawdziwy zając, wielki, piękny.Byłam tak zaskoczona niecodziennym widokiem że zamiast szybko zdjęcie zrobić to oczywiście rzuciłam się do drzwi na taras a obiekt mojego zainteresowania migiem pokicał dalej.:-(
Prezentu zapomniał zostawić ale wrażenie pozostawił niesamowite (moja twarz jak u dziecka w zoo) :-o

Dzisiaj na spacerze spotkałam też jednego takiego ! I też był wielki ! Popatrzyliśmy sobie głęboko w oczy i zanim wyciągnęłam telefon, żeby mu pamiątkową fotkę zrobić pokicał dalej. Ale wrażenie na mnie też zrobił ogromne, tym bardziej, że spotkaliśmy się na ulicy, mało ruchliwej, ale jednak nie na łączce, tylko na chodniku. Codziennie tam przechodzę i akurat dzisiaj   Wiki, czego to może być znak ???
28 marca 2016 20:21 / 3 osobom podoba się ten post
Kobietka

Dzisiaj na spacerze spotkałam też jednego takiego ! I też był wielki ! Popatrzyliśmy sobie głęboko w oczy i zanim wyciągnęłam telefon, żeby mu pamiątkową fotkę zrobić pokicał dalej. Ale wrażenie na mnie też zrobił ogromne, tym bardziej, że spotkaliśmy się na ulicy, mało ruchliwej, ale jednak nie na łączce, tylko na chodniku. Codziennie tam przechodzę i akurat dzisiaj :zaklopotanie:  Wiki, czego to może być znak ???

Podobnoż w okolicy Świąt Wielkanocnych takie żywe zajączki są oznaką zaciążenia . Później dalszą robotę wykonuje bocian
28 marca 2016 20:33 / 2 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Podobnoż w okolicy Świąt Wielkanocnych takie żywe zajączki są oznaką zaciążenia . Później dalszą robotę wykonuje bocian :-):-):-)

Ha..ha..bardzo śmieszne pewnie obie jeszcze zdolne ale na wygnaniu niewiatropylne jak kwiatki :-D
28 marca 2016 20:33 / 2 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Podobnoż w okolicy Świąt Wielkanocnych takie żywe zajączki są oznaką zaciążenia . Później dalszą robotę wykonuje bocian :-):-):-)

No, nie !!! W domu jest dwóch młodych i wystarczy. Nie, nie, dziękuję bardzo, ja już też swoją robotę demograficzną wykonałam
28 marca 2016 20:38 / 2 osobom podoba się ten post
Kobitko to chyba tylko oznaką tego że okolice czyste i przyrody pod dostatkiem. Ja niby w mieście a ogród pełen ptaków, wiewiórki zaglądają też. Ale ten zając to zaskoczenie, nie powiem bardzo miłe. Jak człowiek tęskni za kontaktem z innymi to taki kontakt z przyrodą jest też mile widziany
28 marca 2016 20:45 / 3 osobom podoba się ten post
Kobietka

No, nie !!! W domu jest dwóch młodych i wystarczy. Nie, nie, dziękuję bardzo, ja już też swoją robotę demograficzną wykonałam :kropla potu:

Nie wiem dlaczego, ale do tej pory to jakaś taka prawie małoletnia mi sie wydawałaś  A tu masz ... syn, który w dodatku  potrafi sam iść na pocztę... A teraz okazuje się, że jest jeszcze drugi... To pewnie przez tego awatarka Twojego
28 marca 2016 20:48 / 3 osobom podoba się ten post
wiki10

Kobitko to chyba tylko oznaką tego że okolice czyste i przyrody pod dostatkiem. Ja niby w mieście a ogród pełen ptaków, wiewiórki zaglądają też. Ale ten zając to zaskoczenie, nie powiem bardzo miłe. Jak człowiek tęskni za kontaktem z innymi to taki kontakt z przyrodą jest też mile widziany :-)

Wiki a wiesz jak to robia króliczki :sex: podobno bardzo szybko i jeszcze nózką tupią tak mi opowiadali nie wiem może żarty sobie robili
28 marca 2016 21:19 / 1 osobie podoba się ten post
wiki10

Kobitko to chyba tylko oznaką tego że okolice czyste i przyrody pod dostatkiem. Ja niby w mieście a ogród pełen ptaków, wiewiórki zaglądają też. Ale ten zając to zaskoczenie, nie powiem bardzo miłe. Jak człowiek tęskni za kontaktem z innymi to taki kontakt z przyrodą jest też mile widziany :-)

Właśnie, bardzo miłe, tym bardziej w mieście i na chodniku, jakby sobie też na spacerek wyszedł  
28 marca 2016 21:19
takaja

Wiki a wiesz jak to robia króliczki :sex: podobno bardzo szybko i jeszcze nózką tupią tak mi opowiadali nie wiem może żarty sobie robili :lol2:

28 marca 2016 21:27 / 1 osobie podoba się ten post
nowadanuta

Nie wiem dlaczego, ale do tej pory to jakaś taka prawie małoletnia mi sie wydawałaś  :lol2: A tu masz ... syn, który w dodatku  potrafi sam iść na pocztę... :lol2: A teraz okazuje się, że jest jeszcze drugi... :-) To pewnie przez tego awatarka Twojego :-)

Dzięki, ale też nie wiem dlaczego aż małoletnia...a w sumie chyba wiem - bo ja młoda jestem duchem
Pewnie to jednak wina awatarka. A właściwie to zasługa  
28 marca 2016 21:27 / 4 osobom podoba się ten post
Kobietka

:lol3:

Tak  to prawda bo mój mąż  chodował kiedyś  króliki i jeszcze na  koniec sexu  przewracają się na bok takie są zadowolone.
28 marca 2016 21:34
doda

Tak  to prawda bo mój mąż  chodował kiedyś  króliki i jeszcze na  koniec sexu  przewracają się na bok takie są zadowolone.

Ha, ....lubią się zabawić... aż na boczku potem odpoczywają