Gratyfikacje ekstra

27 marca 2016 18:17 / 1 osobie podoba się ten post
kasia63

Ja dostałam wolną chatę do jutra wieczór:)Ale co mnie po tym jak pan F.daleko:(

No właśnie. Mam to samo. Nadmiar wolnego czasu w dniu wolnym od pracy.
27 marca 2016 18:46 / 1 osobie podoba się ten post
nowadanuta

Moj pdp i jego żona ma umowę z moją firmą i zpłacą zgodnie z umową, czyli za okres świąteczny dodatkowo, ale na rachunek firmy... To jest moja stała stella, czwarte świeta, ale pierwsze, które spedzam tutaj. Do tej pory w trakcie świat nie bylo tu żadnej opiekunki...))))

Moja firma ma w umowie z pdp , ze do reki . no i ja tez tak mam w umowie,:)
27 marca 2016 18:51 / 1 osobie podoba się ten post
pomorzanka

Moja firma ma w umowie z pdp , ze do reki . no i ja tez tak mam w umowie,:)

Nie, nie ... ja tak nie mam... )))
27 marca 2016 19:12 / 4 osobom podoba się ten post
U mnie też żadnej kasy nie było, chociaż babcia z grubymi kopertami do wnuków pojechała.
No ale też się nic nie spodziewałam.
Od córki dostałam czekoladowego baranka, 2 czekoladowe jaja i dwa jaja gotowane.... :)
27 marca 2016 19:22 / 3 osobom podoba się ten post
U mnie tradycyjnie 150 euro.
27 marca 2016 19:32 / 7 osobom podoba się ten post
poznanianka1

U mnie tradycyjnie 150 euro.

A weź Ty nie wk..denerwuj ludzi .... 2 czekoladowe zajączki , maleńki kurczaczek czekoladowy ( wyjątkowo szczuplutki ) , maciupeńki baranek również z czekolady i kilka czekoladowych jajeczek . Sorki , jeszcze plastikowe jajeczko zdjęte z ozdobnej gałązki , ale za to ze wstążeczką , że ino je gdzieś zawiesić i własnoręcznie wykonane prze profesrową 2 zajączki ( główki drzewniane - gotowce ) płci żeńskiej znaczy się samiczki w spódnicach do kostek . O ! i to są podarunki z serca płynące a nie jakieś tam kurde marne ojrasy ! 
27 marca 2016 19:47 / 6 osobom podoba się ten post
Moja mina też była bezcenna jak kolejno otrzymywałam prezenty ....Pierwszy ujrzałam jak schodziłam rano do pani na dół : " stojał " se na zewnątrz za drzwiami ( szklane drzwi ) ślicznie opakowany z karteluszką z nadrukiem " fur Barbara - von Osterhase " ....no ? i jak tu nie wierzyć w zajączka , że prezenty na Wielkanoc przynosi ? był za drzwiami ? był ! k...urde co !!! Musi wczoraj odjeżdżająca córka szepnęła mu do uszka , żeby mi cosik podrzucił
Następne prezenty leżały na stole w miejscu przy którym śniadam - o jak się cieszyłam , prawie popiskiwałam z radochy !
Ostatnie dostałam z ręki do ręki podczas odwiedzin mlodszego syna z żoną ( ? ) i dzieciaczkami ze słowami " Osterhase powiedział , że mam dla Barbary podac prezent , bo sam nie miał czasu przyjść " ..... noż kuźwa lubię żarty , ale, żeby ktoś barana ze mnie robił ? co to zajączek się obrobić nie mógł i sam podrzucić a nie przez kogoś ? Jak się wk..zdenerwuję to przestanę w niego wierzyć ! W bociany , że dzieci przynoszą też już kiedyś przestałam wierzyć i sama se dałam radę z odrobinką pomocy przedstawiciela płci męskiej ! 
27 marca 2016 19:55 / 2 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

A weź Ty nie wk..denerwuj ludzi :-).... 2 czekoladowe zajączki , maleńki kurczaczek czekoladowy ( wyjątkowo szczuplutki ) , maciupeńki baranek również z czekolady i kilka czekoladowych jajeczek . Sorki , jeszcze plastikowe jajeczko zdjęte z ozdobnej gałązki , ale za to ze wstążeczką , że ino je gdzieś zawiesić i własnoręcznie wykonane prze profesrową 2 zajączki ( główki drzewniane - gotowce :-) :-) :-) ) płci żeńskiej znaczy się samiczki w spódnicach do kostek . O ! i to są podarunki z serca płynące a nie jakieś tam kurde marne ojrasy ! :lol3:

No ja też dostałam prezenty od serca, czekoladki przechodnie i żel pod prysznic (chyba nie sugestia, bo ja myję się siedem razy częściej od nich). A i żeby było jasne to od dwóch rodzin było.
27 marca 2016 20:47 / 7 osobom podoba się ten post
Kurde to ja tylko te ojro już dawno zapomniane synalek wpadł ciasto zjadł kawę wypił powiedział za tydzień rano zmienniczkę przywiezie a po południu zas po niedzielnej kawie odholuje mnie na samolot i to całe ichsze zajączki ale więcej się nie spodziewam na ostatnim miejscu przez 3 Wielkanoce tez nigdy nic nie dostałam nie przepraszam dostałam szampana którego chyba potem wspólnie wypiliśmy niech się już skończą i biorę się za pakowanie nie sprzątam i tak będzie czyściej niż zastałam
27 marca 2016 22:53 / 3 osobom podoba się ten post
wichurra2

U mnie też żadnej kasy nie było, chociaż babcia z grubymi kopertami do wnuków pojechała.
No ale też się nic nie spodziewałam.
Od córki dostałam czekoladowego baranka, 2 czekoladowe jaja i dwa jaja gotowane.... :)

A ja podkradłem dwie kolorowe, gotowane pisanki.))
Jedną zjadłem, a druga spadła jak do lodówki wkładałem.
Ta będzie na jutro. 
27 marca 2016 22:59 / 2 osobom podoba się ten post
takaja

Kurde to ja tylko te ojro już dawno zapomniane synalek wpadł ciasto zjadł kawę wypił powiedział za tydzień rano zmienniczkę przywiezie a po południu zas po niedzielnej kawie odholuje mnie na samolot i to całe ichsze zajączki ale więcej się nie spodziewam na ostatnim miejscu przez 3 Wielkanoce tez nigdy nic nie dostałam nie przepraszam dostałam szampana którego chyba potem wspólnie wypiliśmy niech się już skończą i biorę się za pakowanie nie sprzątam i tak będzie czyściej niż zastałam

"Biorę się za pakowanie nie sprzątam i tak będzie czyściej niż zastałam"- kupuję ten pomysł i usprawiedliwienie też.
Bardzo mądre. Wytnę, wydrukuję  i wieszam na ścianie.
27 marca 2016 23:09 / 1 osobie podoba się ten post
takaja

Ja już pisałam dostałam zaraz po niedzieli Palmowej ale ustalone miałam tydzień po przyjeździe koleżanki podpowiedziały ile mniej więcej można wołać ani słowa sprzeciwu nie było :)już nawet wiem na co przeznaczę nowy tablet z klawiatura:)

A jak z przeceny,to kupisz nawet dwa.
28 marca 2016 07:42
Knorr

"Biorę się za pakowanie nie sprzątam i tak będzie czyściej niż zastałam"- kupuję ten pomysł i usprawiedliwienie też.
Bardzo mądre. Wytnę, wydrukuję  i wieszam na ścianie.

Załącze zdjęcie jak tylko dorwę sie do kabelka zdziwicię się oj zdziwicie
28 marca 2016 07:46
takaja

Załącze zdjęcie jak tylko dorwę sie do kabelka zdziwicię się oj zdziwicie :ubikacja2:

Takaja, ściągnij zainstaluj Blueconnet i nie będzie Ci kabelek potrzebny !
Ja tak mam.
28 marca 2016 08:06 / 3 osobom podoba się ten post
Ona_Lisa

Takaja, ściągnij zainstaluj Blueconnet i nie będzie Ci kabelek potrzebny ! :tanczy:
Ja tak mam.

Ona a ty myslisz że ja wiem co to jak to i z czym to się je mój tel jeszcze nie taki ful wypas jak twój  ale moze kiedyś mnie on jest tylko potrzebny do odbierania i sms wystarczy :)