Gratyfikacje ekstra

25 marca 2016 12:38 / 2 osobom podoba się ten post
Ja się dyktanda nie boję
25 marca 2016 12:41
Wiem :D!
25 marca 2016 19:24 / 4 osobom podoba się ten post
salazar

Przyjeżdżajcie dziewczyny, będzie się z kim spotykać i włóczyć po mieście :).
Co prawda niektórzy mną straszą i wcale poznać nie chcą, ale Wy się chyba nie boicie ;) :D?

     Że niby taka straszna jesteś? Ja się nie boję i chętnie do Monachium zawitałabym ponownie. Lawendy też się nie boję, mimo jej pogróżek o ukulturalnianiu mnie  
Zresztą teraz bardziej pasuję kolorystycznie do trzech czarownic   
 
 
 
27 marca 2016 13:21 / 5 osobom podoba się ten post
Z racji świąt dostałam czekoladowego króliczka i bardzo dobre nadziewane jajka , a żeby było tak jeszcze fajniej to otrzymałam jedną sztukę pieluchomajtek -tak w razie czegoś ,pięknie podziękowałam i powiedziałam,że na pewno mi się przydadzą.
27 marca 2016 13:51
u mnie ostatnio bieda aż piszczy bo już drugie święta nie dostaję nic, w grudniu byłam w Kolonii- nie dostałam ani centa ter jestem k. Koblenz i też ani jajeczka nawet , to chyba od Landu zależy a może od rodziny... A skoro tak to je też nic im nie dałam a co!
27 marca 2016 13:59 / 1 osobie podoba się ten post
chyba od rodziny, moja mi jeszcze premi swiatecznej nie dala a powinna w umowie jak byk stoi
27 marca 2016 14:02 / 1 osobie podoba się ten post
Ja dostałam wolną chatę do jutra wieczór:)Ale co mnie po tym jak pan F.daleko:(
27 marca 2016 14:04 / 1 osobie podoba się ten post
Ja już pisałam dostałam zaraz po niedzieli Palmowej ale ustalone miałam tydzień po przyjeździe koleżanki podpowiedziały ile mniej więcej można wołać ani słowa sprzeciwu nie było :)już nawet wiem na co przeznaczę nowy tablet z klawiatura:)
27 marca 2016 14:05 / 1 osobie podoba się ten post
kasia63

Ja dostałam wolną chatę do jutra wieczór:)Ale co mnie po tym jak pan F.daleko:(

Kasia żebyś bliżej była to bym na wieczór wpadła została do sniadania nie to żeby spać ale nocne rozmowy polaków :)
27 marca 2016 14:15
takaja

Ja już pisałam dostałam zaraz po niedzieli Palmowej ale ustalone miałam tydzień po przyjeździe koleżanki podpowiedziały ile mniej więcej można wołać ani słowa sprzeciwu nie było :)już nawet wiem na co przeznaczę nowy tablet z klawiatura:)

To mówisz że wystarczy zawołać? Ejj ja se mogę wołać....sobie a muzom
27 marca 2016 14:52
Marta

To mówisz że wystarczy zawołać? Ejj ja se mogę wołać....sobie a muzom

Marta kogo jak kogo ale ciebie uczyc ja nie muszę ja tylko nie wiedziałam ile moge zawołać :)
27 marca 2016 14:57 / 1 osobie podoba się ten post
Obyło się... Więcej garów do mycia, ale za to mniej innych obowiązków... Właściwie pdp jest w innych rękach
27 marca 2016 15:27 / 2 osobom podoba się ten post
didusia

Z racji świąt dostałam czekoladowego króliczka i bardzo dobre nadziewane jajka , a żeby było tak jeszcze fajniej to otrzymałam jedną sztukę pieluchomajtek -tak w razie czegoś :-),pięknie podziękowałam i powiedziałam,że na pewno mi się przydadzą.

 Pudełeczko Ferrero Kusschen. Spróbowałam sobie  osłodzić dzisiaj dzień świąteczny, a resztę schowałam. Może trafi się gość, do kawy będą

 
27 marca 2016 15:42 / 1 osobie podoba się ten post
pomorzanka

chyba od rodziny, moja mi jeszcze premi swiatecznej nie dala a powinna w umowie jak byk stoi :zlosliwy:

Ja świąteczną premię dostałam już w poniedziałek  piątek też ex płacony bo tu przecież święto w D.
27 marca 2016 16:20 / 1 osobie podoba się ten post
pomorzanka

chyba od rodziny, moja mi jeszcze premi swiatecznej nie dala a powinna w umowie jak byk stoi :zlosliwy:

Moj pdp i jego żona ma umowę z moją firmą i zpłacą zgodnie z umową, czyli za okres świąteczny dodatkowo, ale na rachunek firmy... To jest moja stała stella, czwarte świeta, ale pierwsze, które spedzam tutaj. Do tej pory w trakcie świat nie bylo tu żadnej opiekunki...))))