Co dzisiaj gotujesz na obiad? 20

13 maja 2024 07:35 / 3 osobom podoba się ten post
A ja dzisiaj ugotuję zupę pomidorową z lanymi kluseczkami.
13 maja 2024 07:57 / 3 osobom podoba się ten post
Dopiero w sobotę dojedlismy  zupę więc zupy narazie nie będzie. 
Dziś ziemniaki i kiełbaska w sosie cary . Do tego może ogórek korniszon lub czerwona kapusta zasmażana. 
13 maja 2024 14:23 / 1 osobie podoba się ten post
Kotlety mielone ( moja specjalność ) jedyne mięso jakie mogę zjeść ( no i boczek smażony ) młode ziemniaczki i sałatka z malinowych 🍅 .
Wyglądam jak majowy bąk 
13 maja 2024 14:25 / 3 osobom podoba się ten post
Gołąbki na leniucha kupione w polskim sklepie , ziemniaki , sos pomidorowy już sama tworzę, sałata 
14 maja 2024 07:24 / 3 osobom podoba się ten post
Kotlet z piersi, ziemniaki i mizeria. 
14 maja 2024 07:28 / 3 osobom podoba się ten post
Ja robię wolne od gotowania.
15 maja 2024 06:09 / 3 osobom podoba się ten post
Wywar mięsny na udku  mam zamrożony więc dziś będzie pomidorowa. 😋😋😋
 
Jeszcze mam 2 pojemniki zupy zamrożonej - jarzynowa i kartoflanka. Będzie jak znalazł na przyszły tydzień . Nie robię zapasów bo seniorka słaba więc różnie może być. 
15 maja 2024 06:35 / 3 osobom podoba się ten post
A ja mam dzisiaj zupę kalafiorowa.Wczoraj przygotowałam wywar dziś dodam tylko ziemniaki i kalafiorek i...dużo kopru. 
15 maja 2024 07:03 / 3 osobom podoba się ten post
U nas dzis planow na obiad w domu niet, moze bedzie jakas bulka z wkladem na miescie.Potem nam odgrzeje puszkowe chilli con carne I do tego chleb turecki(ktory lubie, ona tez polubila).
15 maja 2024 07:30 / 4 osobom podoba się ten post
Tamara

U nas dzis planow na obiad w domu niet, moze bedzie jakas bulka z wkladem na miescie.Potem nam odgrzeje puszkowe chilli con carne I do tego chleb turecki(ktory lubie, ona tez polubila).

Też dobrze 
 
Ja dzisiaj mam chłodnik botwinkowy z ogórkiem do tego młode ziemniaczki z koperkiem okraszone boczkiem .
Chłodnik leżakuje już od wczoraj w lodówce, żeby to był autentyczny chłodnik .
15 maja 2024 09:52 / 3 osobom podoba się ten post
Mleczko

Też dobrze :mniam:
 
Ja dzisiaj mam chłodnik botwinkowy z ogórkiem do tego młode ziemniaczki z koperkiem okraszone boczkiem .
Chłodnik leżakuje już od wczoraj w lodówce, żeby to był autentyczny chłodnik .

17 maja 2024 08:25 / 1 osobie podoba się ten post
Zupa pomidorowa z zamrażarki wyjęta..do gotuje tylko albo makaron albo ryż. Nie zostawiam.kolexance bo ona zamrożonego jedzenia nie lubi. Ja mam jeszcze 2 pojemniki zupy . Na przyszły tydzień będzie jak znalazł. 
17 maja 2024 09:17 / 1 osobie podoba się ten post
Przejdę się po polędwiczki z dorsza. Będzie ryba z patelni,ziemniaki z koperkiem i jakaś sałata. Pewnie lodowa,zmienniczka zostawiła całą główkę .
17 maja 2024 10:11 / 2 osobom podoba się ten post
Mam wolny dzień  O 6 tej podlalam rośliny , kąpiel,  poszłam do sąsiada zrobić zabiegi higieniczne  i daje na luz z gotowanie .
 
Jadę na obiad do pensjonatu :
Polędwiczki w sosie kurkowym i kluski śląskie . Deser okaże się na miejscu .
Kluski wcisne gorzej z polędwiczka .
17 maja 2024 11:07 / 2 osobom podoba się ten post
Dzisiaj matiasy , ziemniaki w mundurkach, sałatka , jabłko , cebula , ogórek , jogurt grecki