Powitajki przy kawie 77

25 maja 2024 07:33 / 3 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Dzień dobry. Ja zaraz wyskakuje z łóżka bo zmienniczka będzie około 8 ja jadę o 10. 
Wszystkim , ktorzy zostają w pracy życzę samych dobrych i spokojnych ludzi wokół siebie. 
Do usłyszenia za niedługo bo 1 czerwca wyjeżdżam spowrotem ale na krótki miesięczny turnus. 
Trzyma się ludziska. 😁

Dusia spokojnej i szczęśliwej podróży  
25 maja 2024 07:51
nincia

Dusia spokojnej i szczęśliwej podróży :flaga Polski: 

25 maja 2024 07:52 / 2 osobom podoba się ten post
BarbaraBasia

Miłego dnia Danusiu, jak już teraz mam przerwę i czeka mnie piękna sobota, tylko pogoda mi tu coś do obrazka nie pasuje. 

Po pierwsze nie Danusia tylko Dusia . 😁 Po drugie dzień w podróży spedxe. Oby tylko dotrzeć do celu szczęśliwie. 
25 maja 2024 07:59 / 2 osobom podoba się ten post
Dzień dobry pogoda zapowiada się piękna, słoneczko już świeci w przerwie 
Życzę wszystkim spokojnej soboty 
25 maja 2024 08:00 / 2 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Dzień dobry. Ja zaraz wyskakuje z łóżka bo zmienniczka będzie około 8 ja jadę o 10. 
Wszystkim , ktorzy zostają w pracy życzę samych dobrych i spokojnych ludzi wokół siebie. 
Do usłyszenia za niedługo bo 1 czerwca wyjeżdżam spowrotem ale na krótki miesięczny turnus. 
Trzyma się ludziska. 😁

Dusiu, szczęśliwej podróży i zasłużonego odpoczynku 
25 maja 2024 09:41 / 1 osobie podoba się ten post
Dzień dobry,tęsknię za słońcem ☀️,dalej chłodno i niebo zachmurzone. Wczoraj rozmawiałam z siostrą,na Mazurach upał jak w środku lata,aż zazdroszczę. Dzisiaj drobne porządki,małe zakupy i raczej siedzenie w domu. Muszę kupić  ziemię do kwiatów i posadzić kwiaty na tarasie. I czekam na niedzielę,ma być w końcu ciepło i słonecznie.
Dobrego spokojnego dnia życzę 
25 maja 2024 09:47 / 2 osobom podoba się ten post
Kochani muszę wam coś ważnego ale miłego dla mnie powiedzieć Zamienili mi moją babcię ,to znaczy osoba ta sama ale charakter inny.Nie krzyczy o byle co jest miła próbuje że mną rozmawiać i jeszcze każe mi sobie kupić to co ja lubię Tak można pracować,ale cicho żeby nie przechwalić.Pamiętacie co było z tym jogurtem,jaką awanturę mi zrobiła. Teraz się odmieniła i chwała dla mnie bo już miałam z tąd uciekać. Cieszę się jak dziecko chyba jakaś wróżka ją odmieniła
25 maja 2024 09:57 / 1 osobie podoba się ten post
Gusia29

Dzień dobry,tęsknię za słońcem ☀️,dalej chłodno i niebo zachmurzone. Wczoraj rozmawiałam z siostrą,na Mazurach upał jak w środku lata,aż zazdroszczę. Dzisiaj drobne porządki,małe zakupy i raczej siedzenie w domu. Muszę kupić  ziemię do kwiatów i posadzić kwiaty na tarasie. I czekam na niedzielę,ma być w końcu ciepło i słonecznie.
Dobrego spokojnego dnia życzę :angel3:

Gusia u mnie też nie ma słoneczka ☀️,jest pochmurnie i jak na maj to zimno bo w tej chwili tylko 11st. a najwięcej ma być 17st. Moją rodzina też mówi że w Polsce ciepło upały. Witaj więc w klubie🤝
25 maja 2024 09:58 / 1 osobie podoba się ten post
Gusia29

Dzień dobry,tęsknię za słońcem ☀️,dalej chłodno i niebo zachmurzone. Wczoraj rozmawiałam z siostrą,na Mazurach upał jak w środku lata,aż zazdroszczę. Dzisiaj drobne porządki,małe zakupy i raczej siedzenie w domu. Muszę kupić  ziemię do kwiatów i posadzić kwiaty na tarasie. I czekam na niedzielę,ma być w końcu ciepło i słonecznie.
Dobrego spokojnego dnia życzę :angel3:

Gusia u mnie też nie ma słoneczka ☀️,jest pochmurnie i jak na maj to zimno bo w tej chwili tylko 11st. a najwięcej ma być 17st. Moją rodzina też mówi że w Polsce ciepło upały. Witaj więc w klubie🤝
25 maja 2024 10:05
Dziś mam wolniejszy dzień wię yrochę poposzę może mnie nie opieprzycie.Otóż idąc raz do sklepu znalazłam kartkę pod nogami ,podniosłam ją i płaczcie co tam pisze.Zraz wam wyślę dwie strony i podpowiedzieć mi co to może znaczyć.Czy może ktoś z naszych o kim nie wiem potrzebuje pomocy?🤔.To jest znak że jest tu ktoś z polaków ale nie wiem gdzie.
25 maja 2024 10:08
Dziś mam wolniejszy dzień wię yrochę poposzę może mnie nie opieprzycie.Otóż idąc raz do sklepu znalazłam kartkę pod nogami ,podniosłam ją i płaczcie co tam pisze.Zraz wam wyślę dwie strony i podpowiedzieć mi co to może znaczyć.Czy może ktoś z naszych o kim nie wiem potrzebuje pomocy?🤔.To jest znak że jest tu ktoś z polaków ale nie wiem gdzie.
25 maja 2024 10:13
Chcę wysłać foto tej kartki ale nie idzie dziwne bo inne zdjęcia wysyłałam a to jest małe,może robione aparatem nie wchodzą? Będę jeszcze próbować.
25 maja 2024 10:14 / 1 osobie podoba się ten post
Chcę wysłać foto tej kartki ale nie idzie dziwne bo inne zdjęcia wysyłałam a to jest małe,może robione aparatem nie wchodzą? Będę jeszcze próbować.
25 maja 2024 10:16
nincia

Kochani muszę wam coś ważnego ale miłego dla mnie powiedzieć:plotki: Zamienili mi moją babcię ,to znaczy osoba ta sama ale charakter inny.Nie krzyczy o byle co jest miła próbuje że mną rozmawiać i jeszcze każe mi sobie kupić to co ja lubię:radosc: Tak można pracować,ale cicho :oczko:żeby nie przechwalić.Pamiętacie co było z tym jogurtem,jaką awanturę mi zrobiła. Teraz się odmieniła i chwała dla mnie bo już miałam z tąd uciekać. Cieszę się jak dziecko chyba jakaś wróżka ją odmieniła:najlepszego3:

Nincia,bardzo się cieszę 
To żadna wróżka,to Twoje dobre serce zmieniło babcię. I niech już tak zostanie,tego Ci życzę 
25 maja 2024 10:17
nincia

Chcę wysłać foto tej kartki ale nie idzie dziwne bo inne zdjęcia wysyłałam a to jest małe,może robione aparatem nie wchodzą? Będę jeszcze próbować.:modlmy sie:

Może musisz zmniejszyć tę fotkę?