W domu #4

26 lipca 2015 10:49
alinka1339

Witam kochane grono opiekunkowe .
Fajniusio jest w domku spędzać czas z rodzinką .
Miałam cały tydzień latania i załatwiania nowej pracy w pl , lekarze itp.
Od 3.08 zaczynam pracę od pierwszej zmiany .
W poniedziałek jadę zakupić autko coby mieć czym dojeżdżać do pracki .
Pozdrowionka .

Czytałam w necie o tym miejscu gdzie bedziesz pracowac,jesteś tak zahartowana że i tam sobie świetnie dasz rade :)
Alinka powodzenia :)))
26 lipca 2015 10:50 / 2 osobom podoba się ten post
Lili

Malgi, na litość boską... czy ten zdrowiutki muchomorek też będzie przeznaczony do spożycia???
Bo ja wiem że drugiego takiego mykologa jak Ty ze świecą szukać i to co ja szerokim łukiem ominę Ty z radością do koszyka zbierzesz... Ale muchomor ??? :-)

Lilcia ty dasz wiare że ona mnie chciała poczęstować takim muchomorkiem:))))))
Zaczynam miec obawy przed wizytą u niej :)))))
26 lipca 2015 11:11 / 1 osobie podoba się ten post
Lili

Malgi, na litość boską... czy ten zdrowiutki muchomorek też będzie przeznaczony do spożycia???
Bo ja wiem że drugiego takiego mykologa jak Ty ze świecą szukać i to co ja szerokim łukiem ominę Ty z radością do koszyka zbierzesz... Ale muchomor ??? :-)

Lili, słoneczko - muchomor czerwonawy jest jednym z najsmaczniejszych grzybów (nie mylić z muchomorem czerwonym). Poza tym w przyrodzie jest więcej gatunków muchomorów jadalnych niż trujących. Ja z około 20 znanych mi doskonale jadalnych gatunków muchomorów - jadam i zbieram tylko kilka.
26 lipca 2015 11:36
Kawka wypita,sniadanko zjedzone i tak mysle sobie jaka mialam poprzednia PDP jak dojechalam na miejsce okazalo sie ze POD dane mialam falszywe nie bylo skarpetek gumowych,demencja zaawansowana,13 euro na tygodniowe wyzywienie,kulture do jedzenia moge zrozumiec. Bardzo bogata rodzina a jak wzielam 2 kawalki chleba to uslyszalam ze za duzo jem na wedline nie moglam pomidorka polozyc,miesa to niewidzialam wogole ale to nic w pewnym momencie uslyszalam ze jestem swinia Polska a to juz bylo za wiele bylam 5 opiekunka od lutego w tamtym domu mojej zmienniczce poprzedniej to babka octu do herbaty wlala wymiotywala 4 dni.Jak zadzwonila do mnie kordynatorka powiedziala mi ze nie nadaje sie na Opiekunke i ze powinnam zmienic branze i nie umiem sobie radzic z Demencja zadzwonilam do firmy i powiedzialam wszystko a tam uslyszalam ach acha acha,a ta kordynatorka co sie dowiedzialam ze mowila moim poprzedniczkom ze jedna za stara,druga za mloda i tak w kolko jak jej to powiedzialam to ona no Pani mnie chyba z kims pomylila a ja ze nie sadze bydz moze:) zjechalam z tamtad po 10 dniach i oczywicie dalam wypowiedzenie do firmy bo oklamala mnie tam osoba ktora tam pracuje czekalam 2 tygodnie na rodzine nierozumiem wysylalajac kogos tyle kilometrow i tak oklamywac żal.Acha jeszcze L4 zwolnienie lekarskie sobie zażyczyli gdzie ja pracuje na umowe zlecenie,a do tego jak wyslalam wypowiedzenie i L4 poczta to okazalo sie ze nie odebrali tego bo ponoc blad adresu a adres prawidlowy mialam napisane,wyslalam na inna siedzibe moze w koncu odbiora.
26 lipca 2015 12:05 / 2 osobom podoba się ten post
Malgi

Lili, słoneczko - muchomor czerwonawy jest jednym z najsmaczniejszych grzybów (nie mylić z muchomorem czerwonym). Poza tym w przyrodzie jest więcej gatunków muchomorów jadalnych niż trujących. Ja z około 20 znanych mi doskonale jadalnych gatunków muchomorów - jadam i zbieram tylko kilka. :aniolki:

Kochana, to w takim razie na kolejny urlop zwalam Ci się na głowę i łażę za Tobą po lesie krok w krok zaglądając przez ramię albo spod pachy... Obiecuję nie być nachalną i upierdliwą, nie uprzykrzać Ci życia i żywić się wyłącznie tym copod Twoim czujnym okiem uzbieram
Żebyż tak jeszcze nasze urlopy zgrały się w tym samym czasie... 
 
 
 
26 lipca 2015 12:13
Dostalam w Zeszlym tygodniu propozycje wyjazdu z innej firmy,ale Umowa o cel Podrozy nie podpisalam mozecie mi powiedziec co to za umowa?
26 lipca 2015 12:18
Casandra89

Dostalam w Zeszlym tygodniu propozycje wyjazdu z innej firmy,ale Umowa o cel Podrozy nie podpisalam mozecie mi powiedziec co to za umowa?

Co to za firma? Jest taki topik o firmach Napisz..chodzi o Ta powyzej, co koszmarne warunki mialas i glodzenie itd
 
26 lipca 2015 12:27
Ona_Lisa

Co to za firma? Jest taki topik o firmach Napisz..chodzi o Ta powyzej, co koszmarne warunki mialas i glodzenie itd
 

Firma to dopiero wyslali mi umowe dobrze ze nie podpisalam  a tamta PDP z innej firmy byla przeszlam tam troche nerwow niewiem co zrobic szukam teraz wyjazdu ale nie wiem juz jak jechac booje sie juz z firm troche przyznam.
26 lipca 2015 12:30 / 1 osobie podoba się ten post
Casandra89

Firma to dopiero wyslali mi umowe dobrze ze nie podpisalam  a tamta PDP z innej firmy byla przeszlam tam troche nerwow niewiem co zrobic szukam teraz wyjazdu ale nie wiem juz jak jechac booje sie juz z firm troche przyznam.

Poczytaj prosze o firmach
Na naszym portalu. I sama
Zadecyduj. Ja jezdze tylko z firmami. Tu od nas czyli nasz portal. Na innych portalach nie szukam ogloszen.
26 lipca 2015 12:32 / 1 osobie podoba się ten post
Lili

Kochana, to w takim razie na kolejny urlop zwalam Ci się na głowę i łażę za Tobą po lesie krok w krok zaglądając przez ramię albo spod pachy... Obiecuję nie być nachalną i upierdliwą, nie uprzykrzać Ci życia i żywić się wyłącznie tym copod Twoim czujnym okiem uzbieram :-)
Żebyż tak jeszcze nasze urlopy zgrały się w tym samym czasie... :modlitwa:
 
 
 

Lili, zapraszam
A moze w pierwszy weekend października jesteś wolna? Mamy Zlot Grzybofisiów w okolicach Włocławka. Tam byś się wiele rzeczy nauczyła o grzybach i nie tylko ;-)
http://www.zaciszebis.pl/
26 lipca 2015 12:37 / 1 osobie podoba się ten post
Ona_Lisa

Poczytaj prosze o firmach
Na naszym portalu. I sama
Zadecyduj. Ja jezdze tylko z firmami. Tu od nas czyli nasz portal. Na innych portalach nie szukam ogloszen.

wlasnie bede czytac bede teraz patrzec na to z innej strony moze w koncu trafie dobrze
26 lipca 2015 12:39
Casandra89

wlasnie bede czytac bede teraz patrzec na to z innej strony moze w koncu trafie dobrze

Czytaj wpisy Nasze Tych kobiet,
Ktore tu sa jakis juz czas.
A wpisy tzw"nowych" co to tylko
Zaloguja sie,zeby dodac opinie
Omijaj!
26 lipca 2015 12:43 / 2 osobom podoba się ten post
Ona_Lisa

Czytaj wpisy Nasze Tych kobiet,
Ktore tu sa jakis juz czas.
A wpisy tzw"nowych" co to tylko
Zaloguja sie,zeby dodac opinie
Omijaj!

Dziekuje bede czytac dobrze zrobilam ze sie tu zalogowalam chcialabym tutaj juz zostac,bo wiem ze tutaj jest duzo osob doswiadczonych i wiedza o co chodzi.
26 lipca 2015 12:48 / 1 osobie podoba się ten post
Casandra89

Dziekuje bede czytac dobrze zrobilam ze sie tu zalogowalam chcialabym tutaj juz zostac,bo wiem ze tutaj jest duzo osob doswiadczonych i wiedza o co chodzi.

Bardzo dobrze zrobilas
Ze tu jestes z Nami.
Tu jes "Bank" wiedzy,na kazdy
Temat. Powodzenia Ci zycze
I bierz na poczatek lekkie oferty.
Pozdrawiam serdecznie;))
26 lipca 2015 12:50 / 1 osobie podoba się ten post
Ja zazwyczaj biore lekkie tylko na miejscu okazuje sie co innego:) Pozdrawiam serdecznie:)